Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: cone poslato 04 Decembar, 2013, 16:38
Citat: dzimika poslato 04 Decembar, 2013, 16:19
Jel bilo ono "ja ne mogu vise" ?

bas to dzimika, ne mogu ovako vise, bla bla

Citat: UFF poslato 04 Decembar, 2013, 16:31
Citat: cone poslato 04 Decembar, 2013, 16:13
nocas, 4.11. kad treba da bude tacno 22 meseca savrsene veze, devojka mi saopstava da je kraj i tako to :) a u kurac  [sutirakamen] :(


[rofl] ocigledno da se pojam savrsenog kod vas dvoje drasticno razlikuje  ;D

ma znas kakvo je prokleto zensko, kolko god da joj ugadjas, cimas se, nikad nije zadovoljno i nikad ne zna sta oce  [veryangry]

mozda nekom i posluzi!


Mladi kralj Artur je bio uhvacen od susednog Kralja, dok je kradom lovio u njegovim sumama.Kralj ga je mogao ubiti na licu mesta jer je to bila kazna za sve one koji bi krali na monarhovom imanju, ali se on pokolebao pred Arturovom mladoscu i ponudio mu je slobodu u zamenu za odgovor na jedno tesko pitanje.
©ta ustvari ¾ele ¾ene?

Ovakvo bi pitanje ostavilo bez reci i najstarije mudrace i mladom Arturu se cinilo da je prosto nemoguce odgovoriti na njega. Vratio se u svoje kraljevstvo i poceo ispitivati svoje podanike. Razgovarao je s princezama, kraljicom, prostitutkama, casnim sestrama,mudracima, pa cak i sa dvorskom ludom . Jednom recju, sa svima. Ali, niko mu nije dao zadovoljavajuci odgovor.
Medjutim, svi su mu savetovali da potrazi odgovor kod stare vestice, jer ga je ona jedina i znala. Cena bi bila visoka, jer je stara vestica bila nadaleko poznata po svojim basnoslovno skupim uslugama. Ona je pristala dati odgovor, ali u zamenu za sledecu cenu:
zelela je da se uda za Sir Gawain-a, najplemenitijeg viteza Okruglog stola.
Mladi Artur je prestravljeno gledao; bila je grbava i uzasno ruzna, imala je jedan jedini zub, sirila je oko sebe takav smrad koji ga je terao na povracanje i ispustala je neobicne krike i zvukove. Nikad Artur nije u svom zivotu video odvratnijeg stvorenja.Pri samoj pomisli da zamoli svog prijatelja da ozeni ovo storenje,uplasio se i posustao.
Ali Sir Gawain je saznao sta se dogodilo i odlucno rekao da je zrtvovanje za zivot svog prijatelja vredno toga. Najavljeno je vencanje, nakon cega je stara vestica u svojoj paklenoj mudrosti rekla: ”Svaka zena zeli da bude vlasnica svog zivota!”
Cim je to izgovorila, svi prisutni su odmah priznali da je izrekla veliku mudrost i da je potpuno u pravu. Isto tako, da je i mladi Artur spasen.
Tako je i bilo. Cim je cuo odgovor, monarh susednog kraljevstva je vratio Arturu slobodu i pravo na zivot. Vencanje je obavljeno i to gala; prisustvovali su svi dvorjani i niko vise od Artura nije osecao i olaksanje i tezinu u isto vreme.
Sir Gawain je bio nasmesen sve vreme, a stara vestica je napravila pravi skandal svojim najgorijim nacinom ponasanja: zdrala je kao zvjer, bez koriscenja pribora za jelo-rukama i uz to proizvodila zastrasujuce urlike i zvuke, a da ne spominjemo nepodnosljivi smrad. Konacno je doslo i vreme prve bracne noci i dok je cekao svoju novovencanu mladu da mu dodje u krevet…
Gawain je ugledao kako mu prilazi najlepse zensko stvorenje koje je ikad u zivotu mogao zamisliti. Sav ocaran je upitao sta se dogodilo, na sta mu je mlada devojka odgovorila da je to ona, vestica, ali da ce pola vremena provesti s njim kao vestica, a pola kao mlada devojka i to sve zato sto je on bio dobar prema njoj sve vreme. Isto tako, upitala ga je koji njen aspekt zeli preko dana, a koji prekonoci.
Koje okrutno pitanje!
Gawain je pozurio sa razmisljanjem. Da li da preko dana ima divnu devojku koju ce moci svima pokazivati bez straha i srama, a nocu u intimnosti svog kreveta imati monstruoznu vesticu??? Ili pokazivati prijateljima preko dana vesticu, a trenutke bracnog sladostrasca provoditi sa divnom devojkom???
Sta biste vi izabrali?
Plemeniti Gawain joj je rekao da joj pusta na volju da sama odluci.
Cim je to cula, vestica je rekla da ce uvek biti u obliku mlade devojke, i danju i nocu, jer ju je on postovao i dozvolio joj da bude vlasnica svog zivota.

[cheers] [cheers]

Joker

Citat: cone poslato 04 Decembar, 2013, 16:38
Citat: dzimika poslato 04 Decembar, 2013, 16:19
Jel bilo ono "ja ne mogu vise" ?

bas to dzimika, ne mogu ovako vise, bla bla

Citat: UFF poslato 04 Decembar, 2013, 16:31
Citat: cone poslato 04 Decembar, 2013, 16:13
nocas, 4.11. kad treba da bude tacno 22 meseca savrsene veze, devojka mi saopstava da je kraj i tako to :) a u kurac  [sutirakamen] :(


[rofl] ocigledno da se pojam savrsenog kod vas dvoje drasticno razlikuje  ;D

ma znas kakvo je prokleto zensko, kolko god da joj ugadjas, cimas se, nikad nije zadovoljno i nikad ne zna sta oce  [veryangry]

Aj da dam i ja neku rec, tj. moje vidjenje stvari.. Ti si se ponasao u sustini onako kako ti mislis da treba, kako god to bilo... Bio si ti... Vrsim predpostavku vodjen tvojom izjavom da je po tebi bilo savrseno.. E sada to njoj nije odgovaralo.. Jbg... Sa tvoje strane ti si uradio ono za sta smatras da je tvoj maksimum... Da li je to njoj malo ili mnogo, nemoj da se opterecujes sa tim, to ti je moj savet.. Da li je ona onakva ili ovakva isto ne treba da se interesuje, bar ne vise... I dobro je sto se zavrsilo sada, jer ce naici neka kojoj ces ti takav, taj tvoj maksimum kakav god on bio, odgovarati... Tada ces ti osetiti mnogo vise nego sto mislis da osecas sada, jer tada ces dobijati i nazad isti taj maksimum koji pruzas.. Ne mora to da bude bas tako, naravno, zato i postoji period upoznavanja i sagledavanja da li ti neko odgovara ili ne...
Uz svo duzno postavanje ostalima, ali ako ides sada po principu "sada cu ja da budem skot ili manje zainteresovan" samo ces sebi praviti problem i dovoditi sebe u situaciju da imas budalu poreed sebe koja ne zna da ceni prvenstveno sebe, a ti kao takav zelis osobu koja zna to da radi, pa samim tim ce ceniti i tebe... Napravices neku vestacku atmosferu, sa kojom na kraju ti neces biti zadovoljan i izacices iz toga. Sta si uradio? Izgubio vreme.. Nista vise...
Zato, moj savet, budi brate ono sto jesi i daj svoj maksimum uvek ako mislis da je zasluzila... To da li jeste ili nije, to ce vreme pokazati ali ako naletis na takvu, imaces ono pravo... Ako se zajebes, kao sada npr. Boze moj... Pa nije prva ni poslednja...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

cone

hvala svima na podrsKi :D

ma brate dzokeru, nikad nisam bio skot, niti se ljutio, niti psovao, drao se, jebiga kad sam takav.. mnogi mi kazu da je to glavni problem kod mene, sto sam previse dobar i da ce mi se to nekad obiti o glavu.. vec par puta jeste, al ne menjam se.. sve je to okej, ide zivot dalje, desava se to ljudima svakodnevno, al kad me jebeno sve podseca na nju, de god da se okrenem, pa je malo bedak.. al valjda ce proci sve to, videcemo  [sutirakamen]

balcan girl

cone ti si jedino musko koje ja znam da je javno rekao ovakve stvari i ti si za mene kralj :D :-* a ja kao zensko ne znam sta da ti kazem znam npr. da sam ja ispala skot prema jednom nevidjeno dobrom decku pre punoo godina :D jer sam bila mlada i glupa i nisam znala to da cenim jbg ali kasnije mi se to u zivotu jako dobro obilo o glavu i setim se ja tog lika i dan danas iako je proslo 15 godina od tada :D setice se verovatno i ona tebe sa istom dozom kajanja :D
ali sad najiskrenije jedno objasnjenje iz mog ugla ja sam sebe za sve ove godine jako dobro upoznala i ovo je samo moje misljenje da se ogradim odmah :D
mozes ti da budes i divan i dobar i super i da joj ugadjas i da joj skidas zvezde s neba i sve i sutnuce te prvom prilikom i to samo zbog jedne jedine stvari ako ona nije zadovoljna u sexu mozes da dubis na trepavice dzabe je sve :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 04 Decembar, 2013, 20:22
... to samo zbog jedne jedine stvari ako ona nije zadovoljna u sexu mozes da dubis na trepavice dzabe je sve :D

Onda sam ja sreæan da su meni ove moje i ovoliko potrajale :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

sto bi rekao jedan moj ortak ja jebem 10min pa ko je svrsio svrsio, i sto se mene tice ti si bila jebena :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Joker

@cone, taj ko ti kaze da je to tvoj problem sto si dobar, njemu slobodno reci da jede govna... Svako radi onako kako misli da radi najbolje... Kome to odgovara on je tu, kome ne, njega i nema i ne treba da ga ima.. Opusti se, nije se tebi to obilo o glavu samo si naisao na pogresne... Pa ne moze svaka da ti odgovara i ti svakoj da odgovaras, na sta bi to licilo... A i budi vodjen onom starom.. "Sve sto vredi, najteze se stice".. Kao sto ne zelis da imas budalu pored sebe, ne daj i da te svaka budala ima.. Time sam sebi odredjujes cenu...

@balcan, u potpunosti se slazem.. Sex je bitan do neba.. Ali to ili znas ili ne... Nije stvar u praksi, vec u karakteru..

Dosta i od mene.. Mnogo sam se raspisao..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

lawyer

Citat: cone poslato 04 Decembar, 2013, 16:38
ma znas kakvo je prokleto zensko, kolko god da joj ugadjas, cimas se, nikad nije zadovoljno i nikad ne zna sta oce  [veryangry]

Naæiæe se neka koja æe tebi ugaðati, cimati se i trèati za tobom. Ta æe jedina zaslu¾iti da se pocima¹ oko nje. Glavu gore i sve æe to leæi na svoje mesto. [thumb_up]

CBRR1

cekaj bre kakve su to budalastine,ako nisi joj dobar u sexu dzaba ti je....
Pa sta je smisao celog zivota,jebanje...ma daaaaaaaaaaajjjjjj...

Cone smejaces se svemu ovome sto te muci...

@joker
alal ti bre kurac,mudro i zrelo shvatanje, prezrelo za tvoje godine...svaka cast, lepo lepo buraz...

Joker

Citat: balcan girl poslato 04 Decembar, 2013, 20:32
sto bi rekao jedan moj ortak ja jebem 10min pa ko je svrsio svrsio, i sto se mene tice ti si bila jebena :D :D :D :D

Gospodjo, poceli smo u isto vreme, nisam vam ja kriv sto ne pratite!!  [rofl] [rofl]

Nego ja mislim da je problem sto si ti ispala skot bas u ovome sto si rekla... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

ja sta cu kad je meni smesno  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
nisam kazao da tako treba samo da je smesnooo  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

Cone ima jos jedna:
Kako ste opstali u braku 60 godina?
Sine mi smo krenuli kada su se stvari popravljale a ne bacale...
Ko je bre hebe...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

cone

hahahah kaakvi carevi svi redom :D  [srce]  :-*

daal ste sveli pricu na seks :D pa sto se toga tice(nije da se hvalim) ali bilo je odlicno uvek, da ne ulazim u detalje :D i nije do toga, jer mi je ona sama rekla da moze bez toga i da joj to nije najbitnije u vezi :) zvuci cudno al ajde :) nisam naveo mozda glavni problem, zbog kog cete vi sad i promeniti misljenja, al ajde: ja sam na studijama u begeu, a ona u ivanjici (odakle sam i ja).. isao sam sto sam cesce mogao i ostajao sto duze mogu.. i to nas je i drzalo, nismo previse smarali jedno drugo.. znam da cete reci: kakva je to savrsena veza? al ono, meni je bilo do jaja.. smori realno i da vidjas devojku svaki dan, radis iste stvari svaki dan i tako u krug. ne znam, bar ja tako razmisljam, a i poznajem situaciju ba znam sta pricam :)


cenim ovo sto ste pisali, ulepsali ste mi dan kolko tolko :D

balcan  :-*

CBRR1

 :-[  [srce] Jokeru hoces da mi se upises u leksikon..?  

balcan girl

e jbg sad si me cone uplasio pa ja se doselila kod frajera na jedno dva tri meseca :D pih sta cu sad?? moj stan renoviraju a sad je ladno i zimaaaa :D moram da budem dobra da me ne izbaci na sneg :P :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1

moras da ubijas monotoniju sa raznim pozama... :)

cone