Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

Jebena prehlada al,sreæom rinasek deluje:)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

makinjo

Jebena zima je tek pocela a meni se vozi motor da sam poceo da sanjam  :(

DebeliZmaj

snesem napunjen akumulator do kola ... ne radi lift, poveci akumulator i krenem
kashljem opet ko magare ... preskachem danas izlazenje dalje iz kuce...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

pittatore

Selidba, preksinoæ od 21-4h i juce od 9-20h. Danas prsti Axel Sgrasso po kuci :(

Lazic

Kreèenje firme, za pet dana zamalo tri puta dadoh otkaz i zamalo se jo¹ tri puta obraèunao sa direktorom i gazdom...[facepalm]

Uncle Bob

Penicilin komada 7+1 :( jedva di¹em oæu dumrem.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 02 Decembar, 2013, 11:54
Kreèenje firme, za pet dana zamalo tri puta dadoh otkaz i zamalo se jo¹ tri puta obraèunao sa direktorom i gazdom...[facepalm]
Dobrodo¹ao u demokratiju.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Ma ni¹ta stra¹no, ali 6 godina sam ih viðao oko sat nedeljno, poslednjih godinu dana bar par sati na dan, nemoguæi su...

Plazma Keks

svaki pud se smorm kad vidim one suggested i sponsored stranice koje na naslovnim stranama imaju neke dobre cice i onda kad ih otvoris bude nesto bezveze

Boban_m

Nije me izbacilo iz takta jer ocekujem smicalice, ali me banka za internet placanje preko VISA kartice danas kratila za 25 rakama, za neki fee koji mi nisu ni pomenuli kad sam pitao [flashing]

Jecko

Pun mi je kaktus ove banana republike, kvazi drzave..... [veryangry] [ljutko]

NIKAD necu da se vratim da zivim ovde! NIKAD.... [veryangry]

Da zakazes kod lekara opste prakse cekas 10 dana, tu provedes 5 min-koliko da ti napise uput za fizijatra...

Cekas na zakazan pregled kod fizijatra jos 10 dana. Fizjiatar kaze uradi rendgen. Cekas da uradis jebeni rendgen i onda kad ga uradis doktor ne moze da ocita rezultate 5 dana.....

Pa jebenih mesec dana je proslo a ja i dalje na istom....ista meta\isto odstojanje.....

Glupava drzava sa glupavim zakonima o zdravstvu, dokonim glupavim penzionerima koji prave redove po lekarima jer im je dosadno kuci......... [doh] [doh]

Dobro jutro Srbijo, na k..... te nabijem!  [zena] [zena] [zena]

dzimika

ti si potrosila para i vremena vise nego da si otisla u privatnu kliniku i sve to uradila

Jecko

Nisam ocekivala toliko majmunisanje.... [wtf] [veryangry]

Nego kao ajde da ne idem za Bg bla bla....posto to privatno u Mladenovcu nema.....


mareskin

Citat: Jecko poslato 03 Decembar, 2013, 14:40
Pun mi je kaktus ove banana republike, kvazi drzave..... [veryangry] [ljutko]

NIKAD necu da se vratim da zivim ovde! NIKAD.... [veryangry]

Da zakazes kod lekara opste prakse cekas 10 dana, tu provedes 5 min-koliko da ti napise uput za fizijatra...

Cekas na zakazan pregled kod fizijatra jos 10 dana. Fizjiatar kaze uradi rendgen. Cekas da uradis jebeni rendgen i onda kad ga uradis doktor ne moze da ocita rezultate 5 dana.....

Pa jebenih mesec dana je proslo a ja i dalje na istom....ista meta\isto odstojanje.....

Glupava drzava sa glupavim zakonima o zdravstvu, dokonim glupavim penzionerima koji prave redove po lekarima jer im je dosadno kuci......... [doh] [doh]

Dobro jutro Srbijo, na k..... te nabijem!  [zena] [zena] [zena]

Mom ocu su zakazali za skoro godinu dana neki pregled, a onda se posle njegove smrti ljutili ¹to nije do¹ao kada je bilo zakazano. Jedva objasnih èoveku da mi je otac umro i da iz opravdanih razloga nije do¹ao. Ba¹ se mnogo iznervirao èovek koji je zvao na oèev broj mobilnog.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

jecko to je sve namerno tako da bi se okrenula i otisla u privatnu kliniku da bi taj isti doktor iz drzavne ustanove mogao popodne kao privatnik da ti uzme kintu ;)

mrle

proèitajte pravilnik, veæ sam ga stavljao na forum, bitni èlanovi 66 i 68. Vi¹e puta dokazano u praksi, samo zatra¾ite da vam overe da ne mogu da zaka¾u pregled, odmah menjaju prièu i zakazuju za nekoiko dana.
Sve moraju , ¹ta god bilo , da zaka¾u za 30 dana najkasnije. Ako ne mogu, moraju to da overe. ode¹ privatno, aposle naplati¹ od fonda. Dok mi je ¾ena bila trudna (trudnicama moraju da zaka¾u zanajvi¹e 3 dana) zaka¾u joj u martupregled za jul. U juku se porodila. Pozvala se na to i odmah joj sutra zavr¹ili. Pre mesec dana bebac napunio 3 meseca, pozovem da zaka¾em snimanje kukova, ka¾u za dva meseca. sa 5 meseci odo¹e kukovi u kurac. Ka¾em lepo kulturno kada mogu da doðem da mi samo udarite peèat. Oni trt mrt, ja ponovim. Pozvaæe vas naèelnica za 10 minuta. Pozove, stvarno, "Da li mo¾e za deset dana?", "Mo¾e".

Jecko

A patriota koji mi daje minuse moze da me poljubi u ovo moje lepo dupe...

makinjo