Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo


dzimika


mi¹ko_kolo

Znao sam da ¹vapske stipse neæe da stave tempomat na auto koji je ko¹tao 15-20k nov.

Lazic



UFF

0:10
mada taj tempomat moze bukvalno da vam dodje glave  [rofl]
objasnjeno na kraju spota

The Cardigans My Favourite Game

mkt

 [neslusam] :'( :'( :'( zujanje u usima vec vise od pola godine  [veryangry] [veryangry] [veryangry] hocu da poludim  :( :( :( ovo je kao spora smrt u pm ne znam sta da radim  [samoubistvo] Jel imao/ima neko mozda ovakav problem
u ponedeljak moram kod lekara  [ljutko] [ljutko] [ljutko]

goranvojska

moj prijatelj iz jagodine ima taj isti problem i isao na sva moguca ispitivanja i nisu nasli nista.jednostavno mu rekli da ignorise to i nista vise.nemoze da nosi kacigu i prodao bmw r1200gs i ne vozi motor vise a smeta mu i mnogo ljudi na jednom mestu.u kafane ne ide samo da je sam bez prevelike buke.

monsterbnt

Citat: mkt poslato 29 Novembar, 2013, 21:01
[neslusam] :'( :'( :'( zujanje u usima vec vise od pola godine  [veryangry] [veryangry] [veryangry] hocu da poludim  :( :( :( ovo je kao spora smrt u pm ne znam sta da radim  [samoubistvo] Jel imao/ima neko mozda ovakav problem
u ponedeljak moram kod lekara  [ljutko] [ljutko] [ljutko]

Posledice NL..... Nauci da zivis sa time...
Smrt SVIMA!!!!

DebeliZmaj

to zujanje ume da bude povezano za poremecenim onim srednjim uvom, centrom za ravnotezu itd...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mkt

Citat: goranvojska poslato 29 Novembar, 2013, 21:15
moj prijatelj iz jagodine ima taj isti problem i isao na sva moguca ispitivanja i nisu nasli nista.jednostavno mu rekli da ignorise to i nista vise.nemoze da nosi kacigu i prodao bmw r1200gs i ne vozi motor vise a smeta mu i mnogo ljudi na jednom mestu.u kafane ne ide samo da je sam bez prevelike buke.
preko dana nije problem nikakav al zajebano je kad legnem da spavam uhhhh
Citat: monsterbnt poslato 29 Novembar, 2013, 21:24
Citat: mkt poslato 29 Novembar, 2013, 21:01
[neslusam] :'( :'( :'( zujanje u usima vec vise od pola godine  [veryangry] [veryangry] [veryangry] hocu da poludim  :( :( :( ovo je kao spora smrt u pm ne znam sta da radim  [samoubistvo] Jel imao/ima neko mozda ovakav problem
u ponedeljak moram kod lekara  [ljutko] [ljutko] [ljutko]

Posledice NL..... Nauci da zivis sa time...
jel imas ti problem sa tim

Citat: DebeliZmaj poslato 29 Novembar, 2013, 21:26
to zujanje ume da bude povezano za poremecenim onim srednjim uvom, centrom za ravnotezu itd...


pa dal je to ozbiljno ili bas nema leka za to
guglao sam po netu i ima gomila razloga zbog cega se to javlja
idem u ponedeljak pa cu da vidim sta ce da mi kazu


mkt

imam problema i sa sinusima ako to ima neke veze

DebeliZmaj

pazi moze da bude devijacija tih kanala sinusnih ... ima neka fora da cak i do korena nekih zuba moze probije taj
problem pa se sve to zakomplikuje vrlo .. budi uporan trazi te snimaju itd...

samo hrabro !
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Avansno platim robu. Odmah elektronski platio. Po¹aljem email da je plaæeno. Pozovem telefonom da proverim da li sigurno ¹alju robu danas. Ka¾u da ¹alju 100% tj. da je veè spakovana.
Èekam ceo sledeæi dan da stigne, proðo¹e svi kuriri, samo te robe nema. Pozovem da vidim kojom slu¾bom su poslali i dobijem odgovor da oni nisu ni¹ta poslali jer te robe nema na stanju do 10-og decembra!!! I to mi ka¾e ista ¾enska koja mi je prethodni dan rekla da je roba veæ poslata!!!

Nikakvog obave¹tenja da robe nema, ni poziva ni emaila. A roba hitna da hitnija ne mo¾e biti.

Puko mi je film tako da sam joj ¹to sam smirenije mogao sva¹ta rekao. Uspeli su da naðu jedan komad robe da mi po¹alju. Pizda im materina pokvarena. Nesposobna.

Ostala roba koja je plaæena i koje po evidenciji ima, jo¹ uvek nije poslata. Govna obièna nesposobna.

Najgore je ¹to nemam izbora za tu robu, jer je samo oni imaju. A imam obaveze prema mojim klijentima.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

monsterbnt

Citat: mkt poslato 29 Novembar, 2013, 21:42
jel imas ti problem sa tim

Pa vise ne, al dobrih par meseci posle tog sranja sam imao..... Jos sam ja isao bas na bucne varijante, tehno zurke, al ti si to radio predugo.
Smrt SVIMA!!!!

mkt


mkt


monsterbnt

Meni je zujalo jos jedno 3-4 meseca kad sam prestao. Proslo je samo od sebe. Radio si to govno godinu dana, daj mu malo vremena da prodje.
Smrt SVIMA!!!!

mkt


eclipse4

Citat: mkt poslato 29 Novembar, 2013, 21:42
Citat: goranvojska poslato 29 Novembar, 2013, 21:15
moj prijatelj iz jagodine ima taj isti problem i isao na sva moguca ispitivanja i nisu nasli nista.jednostavno mu rekli da ignorise to i nista vise.nemoze da nosi kacigu i prodao bmw r1200gs i ne vozi motor vise a smeta mu i mnogo ljudi na jednom mestu.u kafane ne ide samo da je sam bez prevelike buke.
preko dana nije problem nikakav al zajebano je kad legnem da spavam uhhhh
Citat: monsterbnt poslato 29 Novembar, 2013, 21:24
Citat: mkt poslato 29 Novembar, 2013, 21:01
[neslusam] :'( :'( :'( zujanje u usima vec vise od pola godine  [veryangry] [veryangry] [veryangry] hocu da poludim  :( :( :( ovo je kao spora smrt u pm ne znam sta da radim  [samoubistvo] Jel imao/ima neko mozda ovakav problem
u ponedeljak moram kod lekara  [ljutko] [ljutko] [ljutko]

Posledice NL..... Nauci da zivis sa time...
jel imas ti problem sa tim

Citat: DebeliZmaj poslato 29 Novembar, 2013, 21:26
to zujanje ume da bude povezano za poremecenim onim srednjim uvom, centrom za ravnotezu itd...


pa dal je to ozbiljno ili bas nema leka za to
guglao sam po netu i ima gomila razloga zbog cega se to javlja
idem u ponedeljak pa cu da vidim sta ce da mi kazu



moj ti je savet da nikad ne googlas net o nekoj bolesti tj. o tome sta ti se desava,jer kad krenes da citas u svakoj bolesti ima da se pronadjes,od obicne upale pa sve do mozdanog udara.

inace istina je zujanje u usima moze prouzrokovati mnogo toga,moja snajka je imala slican problem,prvo je krenulo zujanjem,zatim bolom,pa je isla u austriji kod svih lekara.

300 cuda joj rekli,pocevsi od noznog prsta pa do najvislje vlasi kosi na glavi.
injekcije,tablete,ispumpavali jos iz nosa nesto nekim vakumom,ali je sve ostalo isti.
onda sam jednog dana otisao "obi" i kupio "cuvarkuca",3-4 puta dnevno je stavljala po 5 kapi u obe usi,posle 4 dana sve je nestalo,i zujanje i bol.

pa ako te ne mrzi,probaj.