Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

Citat: Boban_m poslato 27 Novembar, 2013, 19:37
Kod dizela je najvaznija jaka kompresija. Tzv. pravi dizel motori i nemaju grijace. Gorivo se sabija do tacke samopaljenja na odredjenom pritisku.
vidis, konstruktori motora zele da smanje kompresiju dizel motorima da bi smanjili potrosnju, a benzinskim motorima da povecaju kompresiju da bi smanjili potrosnju

Boban_m


Uncle Bob

Citat: Boban_m poslato 27 Novembar, 2013, 19:37
Kod dizela je najvaznija jaka kompresija. Tzv. pravi dizel motori i nemaju grijace. Gorivo se sabija do tacke samopaljenja na odredjenom pritisku.
Bravo skroz si u pravu to zavisi i od predkomore i komore. [thumb_up]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mali_zmaj

eh kad smo kod auta,ja otjeram auto kod majstora da mu uradim veliki servis,i uradim ja servis  i jo¹ gomilu stvari pride,i taman kad sam otresao gomilu para da ga uljudim,ono crèe termostat!! e jebem li ga!!!
jin-jang

Uncle Bob

Citat: mali_zmaj poslato 27 Novembar, 2013, 19:57
eh kad smo kod auta,ja otjeram auto kod majstora da mu uradim veliki servis,i uradim ja servis  i jo¹ gomilu stvari pride,i taman kad sam otresao gomilu para da ga uljudim,ono crèe termostat!! e jebem li ga!!!
Ma termostat je precenjen to su oni iz fabrike smislili da sirotinji uzu pare.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic


Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 27 Novembar, 2013, 21:24
stavi¹ karton i bog da te vidi...:D
Iskustvo govori iz tebe,nego priznaj kako se menja termo na æaletovoj bubi? :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Ne menja se, samo se skine kad majka...:D

dzimika

3 noci i 3 dana i 1800km od cega 600km po beogradu

balcan girl

sto sam napokon zavrsila pakovanje pa se onda setim da sve to posle moram da vratiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim odnosnooo da spakujeeeeeeeeem ponovoooooooooo
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: dzimika poslato 28 Novembar, 2013, 18:28
3 noci i 3 dana i 1800km od cega 600km po beogradu

sedeo u udobnom sedistu i vrteo djevrek po ceo dan i noc a kad se vratis kuci osecaj kao da si bio na gradjevini, mrtav umoran zar ne?

goranvojska

Citat: UFF poslato 28 Novembar, 2013, 19:14
Citat: dzimika poslato 28 Novembar, 2013, 18:28
3 noci i 3 dana i 1800km od cega 600km po beogradu

sedeo u udobnom sedistu i vrteo djevrek po ceo dan i noc a kad se vratis kuci osecaj kao da si bio na gradjevini, mrtav umoran zar ne?
gore od toga.ko nezna misli lako a ono rudnicki posao

Lazic

#9092
Februar 2009-te 2500 km za 4 dana po snegu sa letnjim lo¹im gumama...:o :D


pittatore

Pa ti daj boze da si presao 1000km koliko si slajfovao ;D

Lazic


Uncle Bob

Ajd i ja za dnevnik Zemun(Muhar) Stambol 1054 km u cugu stajanje samo na granici pa puta dva nedeljno jebe¹ ti te pare ko ne zna ¹ta je drke ða za volanom  nije to sladak lebac.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

DebeliZmaj

zdravstvena knjizica koja ... nije u sistemu ... sve sto su traj dan radili ... sistem nije poslao ostalim filijalama :")
pa majku mu zar to 5 dana vec nemozete ispravite.. WTF !
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Uncle Bob

Citat: DebeliZmaj poslato 28 Novembar, 2013, 20:36
zdravstvena knjizica koja ... nije u sistemu ... sve sto su traj dan radili ... sistem nije poslao ostalim filijalama :")
pa majku mu zar to 5 dana vec nemozete ispravite.. WTF !

Pa ¹ta se ti nervira¹ ako si dobio knji¾icu i peèat puca ti pajèe a oni nek se hebu.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

DebeliZmaj

a ne ne ne ne ... odem kod lekara da me oslushne za ovaj kashalj ... a ne ne ... ne prolazi ti knjizica... kako
bre WTF !??... e sad ishao u fond opet... do 7 rade ja u 10 do 7 stigo jedva .. pa mi kazu a pa kod nas je
u evidenciji .. sta bre kako ... kao e neki problem pa mi dali PRINT SCREEN ispod koga pishe
SLUZBENA BELESKA ...
taj i taj ima knjizicu tu i tu koja je izdata tad i tad
i vazi do tad i tad :) ...
potpis
pechati razni ...
:))) alo bre... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

Citat: UFF poslato 28 Novembar, 2013, 19:14
Citat: dzimika poslato 28 Novembar, 2013, 18:28
3 noci i 3 dana i 1800km od cega 600km po beogradu

sedeo u udobnom sedistu i vrteo djevrek po ceo dan i noc a kad se vratis kuci osecaj kao da si bio na gradjevini, mrtav umoran zar ne?
najgore mi je na duzem putu, nema tempomat pa mi se noga pocne kociti, po gradu je opusteno malo malo pa je pauza izmedju voznji ali ovi duzi putevi ubise a reklo bi se lakse je, sva sreca ovo po BG sam presao 90% nocu