Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Citat: dzimika poslato 23 Novembar, 2013, 09:34
ja sam imao dve nedelje vezane da nisam bio u skoli, a bilo je u 2 meseca minimum 2 dana nedeljno da nisam bio u skoli :D

to nije strasno, ja ne idem na sociologiju vec nedeljama, imam ponedeljkom i drugar i ja se retko pojavljujemo, bio sam 2x na casu od pocetka godine

razredna zove moje da pita jesam li u sekti nekoj cim me nema uvek istim danom ;D [rofl]

goranvojska


mkt

i nisam imao pojma da je tamo zabranjeno  da se vozi

Lazic

zabranjeno je svuda osim po asfaltu gde si u nadle¾nosti pubova...:o [facepalm] Samo da vidim kako æe nekoga da uhvate bagra neinteligentna i pokvarena...

Jecko

Pun ormar a ja ne znam sta da obucem... [doh] [doh] [doh] [doh] [doh]

Lazic


eclipse4

Citat: Laziæ poslato 23 Novembar, 2013, 22:21
Jeb'o im ja æerke u pesku...

gotovo sam siguran da si ti vec zamislio ovako nesto ;) ;) ;)




Jecko

Citat: Laziæ poslato 24 Novembar, 2013, 00:26
Re¹enje je prosto... Ni¹ta...:P

Pa bi ja, ali duva malo napolju i rosi neka kisica....pa ne mogu... :D

eclipse4

Citat: Jecko poslato 24 Novembar, 2013, 00:51
Citat: Laziæ poslato 24 Novembar, 2013, 00:26
Re¹enje je prosto... Ni¹ta...:P

Pa bi ja, ali duva malo napolju i "rosi" neka kisica....pa ne mogu... :D

jel valentino? ;)

eclipse4

dal je zenama urodjeno to pitanje "kad se vracas?" ili uce iz iste knjige.......pa 15 godina isto pitanje kad odem negde a ja 15 god isto odgovaram (ne znam) i jos nije ukapirala......

pa to mi je kod kad me neko pita od kog zrna pasulja sam prdnuo...... [samoubistvo]

mkt


Jecko

eclipse....ja sam alergicna na "gde ces"....i "gde si bila".... :wtf:

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 24 Novembar, 2013, 01:02
dal je zenama urodjeno to pitanje "kad se vracas?" ili uce iz iste knjige.......pa 15 godina isto pitanje kad odem negde a ja 15 god isto odgovaram (ne znam) i jos nije ukapirala......

pa to mi je kod kad me neko pita od kog zrna pasulja sam prdnuo...... [samoubistvo]

KAKVAAA GRE©KAAAA, kakav danak neiskustvuuuuu!

Ka¾e¹ vreme za jedno 10 sati du¾e nego ¹to planira¹. Onda doðe¹ ranije i ona sva hepi.  :)

Naravno, nezgodno je ako se zapije¹ pa ostane¹ celu noæ u kafani. U teoriji bi bilo izvodljivo da "otputuje¹ na vikend", kao ¹to ja èesto uradim s planinarima, ali je nezgodna stvar ¹to zapijanje u kafani nikad ne planiram unapred. Ako neko ima re¹enje za to...  O:)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Uncle Bob

Citat: Slaninar poslato 24 Novembar, 2013, 08:17
Citat: eclipse4 poslato 24 Novembar, 2013, 01:02
dal je zenama urodjeno to pitanje "kad se vracas?" ili uce iz iste knjige.......pa 15 godina isto pitanje kad odem negde a ja 15 god isto odgovaram (ne znam) i jos nije ukapirala......

pa to mi je kod kad me neko pita od kog zrna pasulja sam prdnuo...... [samoubistvo]

KAKVAAA GRE©KAAAA, kakav danak neiskustvuuuuu!

Ka¾e¹ vreme za jedno 10 sati du¾e nego ¹to planira¹. Onda doðe¹ ranije i ona sva hepi.  :)

Naravno, nezgodno je ako se zapije¹ pa ostane¹ celu noæ u kafani. U teoriji bi bilo izvodljivo da "otputuje¹ na vikend", kao ¹to ja èesto uradim s planinarima, ali je nezgodna stvar ¹to zapijanje u kafani nikad ne planiram unapred. Ako neko ima re¹enje za to...  O:)
E to ti prièam bem mu mi¹a kad god sam sa nekim oti¹ao na kafu zavr¹io sam pod astalom a kafu vido nisam. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Slaninar

Citat: UNCLEBOB poslato 24 Novembar, 2013, 09:53
E to ti prièam bem mu mi¹a kad god sam sa nekim oti¹ao na kafu zavr¹io sam pod astalom a kafu vido nisam. [rofl]

To zovem prelazak "O" u "A", ili ti alokoholizacija. Kada se pivO, pretvori u pivA, pa onda ujutru budem prvi na pijaci, samo malo èudno izgledam.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin


@UNCLEBOB
Da li si ti siguran da znaš šta je kafa čim ti se to stalno dešava? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 24 Novembar, 2013, 10:10

@UNCLEBOB
Da li si ti siguran da zna¹ ¹ta je kafa èim ti se to stalno de¹ava? :D
Evo ba¹ je predamnom ne¹to crno i bljutavo. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Plazma Keks


crvena

Jecko mislim da je vreme za shopping :D :D :D :D


P.S. Jos uvek nista, ali ima vremena  [welcome]