Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 13 Novembar, 2013, 18:26
joj merix smejem se ko lud .. kashljem i smejem :)

sad sam pogledao... Ovo uop¹te nije lo¹e...[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 13 Novembar, 2013, 18:11
Citat: mi¹ko_kolo poslato 13 Novembar, 2013, 17:11
Citat: Laziæ poslato 13 Novembar, 2013, 16:30
Aj ako neko od manijaka zna, treba mi gornja remenica za Gorenje WM906, ko¹ta oko 800-900 din, ali niko je nema sada...:o Da bar operem gaæe ovih dana...:D
Jesi li bio u Pejtonu, radnja koja prodaje sve za belu tehniku?
nisam, radilo je celo pakovanje teènog metala, u stvari prvo sam nakenjao sloj momentfix-a, pa dvokomponentnog lepka, pa preko svega teèni metal...:o

Oèekujte temu, kako se NE popravlja ve¹ ma¹ina, kad proleti kroz zid kod kom¹inice...:D


Baci pogled na el.motor ako je proizveden u Italiji? sad sam bio u gara¾i ne mogu da naðem remenicu a ispred ne vidim mrak je pa dal da tra¾im sutra po danu???
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM


MIGE

laki,si video u prodavnici bele tehnike ,kod pijace??

dzimika

glupi ljudi na limundu koji 5 dana do kraja aukcije dizu cenu, ne mogu da verujem da mogu da budu toliko glupi da sami sebi dizu cenu

UFF

ima onih (kao ja npr) koji nece da se drkaju i cekaju poslednji minut vec procene koliko su spremni nesto da plate i odmah daju svoju maximalnu ponudu, ugase komp i upale ga ponovo za 7 dana kad se licitacija zavrsi
ili nisu u mogucnosti da budu online pred kraj licitacije da tad licitiraju ili ih zabole Q da misle o tome
ponudis koliko si spreman da platis pa ako prodjes super a ako ne prodjes jebe ti se bas nisi sebi digao cenu nego nekom drugom i nista te ne kosta

DebeliZmaj

limundo ... kupindo :)
rofl pricha ... biflovanje cena ...
kupujem prodajem je bolji od njih 10x
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

con3

Na limundu su cene pocetne onoliko koliko stvar vredi realno i svi imaju po 2 naloga i vise i licitiraju sami sebi

SSZGO

izbacilo me iz takta kad neko zakaze trening pa se ne pojavi pa posle kuka kad mu naplatim sto se nije pojavio...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

#8869
Kriza udarila i arapima, a...? :D


@ujka Bob:
Zvaæu te sutra...:-*

@Mige:
nisam, gde je ta radnja...? :-*

UFF

Citat: con3 poslato 13 Novembar, 2013, 21:33
Na limundu su cene pocetne onoliko koliko stvar vredi realno i svi imaju po 2 naloga i vise i licitiraju sami sebi

i onda niko ne kupi i on sam sebi placa proviziju i za kupovinu i za prodaju :)

bas se usrecio

con3

Daljinski upravljac od iptv-a kinesko govno se raspalo

Lazic


dzimika

Citat: UFF poslato 13 Novembar, 2013, 23:50
Citat: con3 poslato 13 Novembar, 2013, 21:33
Na limundu su cene pocetne onoliko koliko stvar vredi realno i svi imaju po 2 naloga i vise i licitiraju sami sebi

i onda niko ne kupi i on sam sebi placa proviziju i za kupovinu i za prodaju :)

bas se usrecio
ali moras da shvatis da se nada da ce neko dati vecu ponudu od njega samog :D

ako nema nameru da bude do kraja licitacije ne treba ni da licitira, jer ona nije ni ozbiljan kupac :D

mt:s

Budale koje misle da su M+S gume gume za leto i zimu... Nemam vi¹e snage da se obja¹njavam.

eclipse4


VladaSD

Sutra slava ...a fucking majstor mi i posle 10 dana jos uvek menja druk lezaj na kolima...... vidim da cu Super Tenerom po pecenje :(
Kad bih ¹orao BMB95, bilo bi mi lak¹e u ¾ivotu :-)

Uncle Bob

Citat: VladaSD poslato 15 Novembar, 2013, 09:48
Sutra slava ...a fucking majstor mi i posle 10 dana jos uvek menja druk lezaj na kolima...... vidim da cu Super Tenerom po pecenje :(
:wtf: :o Na èemu bre menja le¾aj na B.747?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

bigbad86

Ma sigurno ima manjeg posla za vise para pa otaljava to kolko moze....

Uncle Bob

Citat: bigbad86 poslato 15 Novembar, 2013, 15:27
Ma sigurno ima manjeg posla za vise para pa otaljava to kolko moze....
Pa neznam koji Auto da je u pitanju to je maximalno ceo dan posla,ali deset to je veæ zajebancija.:(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM