Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Dukags

jbt ovo ko spanska serija

nece ona nama tebe nervirati, a jes vec razmisljao da joj slomis taj prst, izbijes prednje zube i odvaliis slezinu mozda ce promeni misljenje ili jos nisi u toj fazi?

Bori¹a

hahahaahah nisam u toj fazi, malopre zvala samo da proveri gde sam haahah kukuuuuu ljubomorna mala ;D


clutch&brake

borisa trazi joj pedu ako ti da moras da se pomiris nisi lud da odbijes :D i obavezno da ima animal print tangice... veruj mi  [yahoo]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

April

okisa - HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
popravio si mi dan!
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Do you want to be right or do you want to be free?

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Darko

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ali prethodno da sednes na ruku , da ti utrne dobro , pa kad krenes da ga rule-role , kao da nije tvoja...  [rofl] [rofl]

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Bori¹a


pittatore

Citat: Darko poslato 12 Novembar, 2013, 15:46
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ali prethodno da sednes na ruku , da ti utrne dobro , pa kad krenes da ga rule-role , kao da nije tvoja...  [rofl] [rofl]
Ne ne, nagojis ga prvo desankom pa ga preuzmes levom i onda je to to, ko tudjom ;D

mrle

Citat: pittatore poslato 12 Novembar, 2013, 16:28
Citat: Darko poslato 12 Novembar, 2013, 15:46
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ali prethodno da sednes na ruku , da ti utrne dobro , pa kad krenes da ga rule-role , kao da nije tvoja...  [rofl] [rofl]
Ne ne, nagojis ga prvo desankom pa ga preuzmes levom i onda je to to, ko tudjom ;D

okrene¹ ¹aku 180stepeni, da palac bude ka telu, z'guza

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mkt

Citat: Bori¹a poslato 12 Novembar, 2013, 14:43
ja sam njoj poslao dobro jutro, ona meni srednji prst, pa bas fino hahaahahahah
nema pauza sad, sad je STOP
ti njoj sad daj sredju nogu jbg

balcan girl

borisa srce moje malo samo je iskuliraj :D bitno je da si ti umocio i sad znas da znas i bole te bas :D :D uvek ima druga, treca, cetvrta,.... :D i pamet u glavu i kondom na kurac :D :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kanarinac

Problem je sto kad znas da znas, ne moras da radis to vise :D Bolje ti milis da ces uvek nesto novo da naucis :D

balcan girl

ma on ce nesto uvek i da nauci novo al bitno je da sad zna osnovu pa da se nadogradjuje naravnooo :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

OKi

Najveca greska muskarca je to sto pokusava da shvati zensku logiku  [glavazid] [glavazid]  . Samo je*ati i iskljuciti mozak  [djavo] [talas]

pit

Citat: DebeliZmaj poslato 12 Novembar, 2013, 10:15
znachi sonja je onaj ko postuje curicu, ne viche na nju i ne glumi ludilo ?:) ...
lol pa dobro eto onda sam ja sonja, papuchar i sve to ...  [ludak]
kako mi je drago sto se ne pojavljajujesh na okupljanima i sto sam u
prilici da te ne upoznam ... iskreno se nadam da se ovo nikad nece
promeniti ...
>:(


                 Kolko znam Joker ti je obecao bananu za bilo kakvo obracanje meni...ne znam zasto pokusavas da se svadjas zivot je kratak vozi motor...karaj dobre ribe...i tako....mani prepuccavanje i rasprave ...ako neces da me upoznas ne moras ...koga boli tuki za to.

mali_zmaj

jebeni kreteni iz rajfe¹lus banke (reiffeizen) su mi ladno ukinuli minus, jer su za ime boga ovi moji iz firme uplatili platu pod "uplatom" a ne pod "platom",redovno prvog...,ali ne, to nije plata to je uplata....!!!i ukidamo vam minus!!! pa jebote!!!!!!!!
jin-jang

dzimika

a jos ako imas kreditnu i zaduzenje neko na njoj ne mozes da imas i dozvoljeni minus