Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

to sto sam tek sad shvatila kad sam pocela da pakujem stvari da sam jebeni hrcaaaaak u picku materinu i da samo gomilam stvari po kuci koje mi uopsteeee ne trebajuuu i da su neke stvari na gajbi jos od pre 20 godina koje cak i nisam znala da posedujem :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MIGE

Citat: eclipse4 poslato 09 Novembar, 2013, 23:44
Citat: Laziæ poslato 09 Novembar, 2013, 15:07
Od '97-me ne odustajem od 063... Mo¾da sam lud...

se secas u ono doba kartica za mob tj broj kostao 250 maraka ;)
300 maraka,secam se ko juce...I nisam cekao 5 min.za broj  [thumb_up]

Lazic

Citat: MIGE poslato 10 Novembar, 2013, 11:07
Citat: eclipse4 poslato 09 Novembar, 2013, 23:44
Citat: Laziæ poslato 09 Novembar, 2013, 15:07
Od '97-me ne odustajem od 063... Mo¾da sam lud...

se secas u ono doba kartica za mob tj broj kostao 250 maraka ;)
300 maraka,secam se ko juce...I nisam cekao 5 min.za broj  [thumb_up]

Pa da, ti ima¹ praistorijski broj, kao i ja...:-*

UFF

i moj je bio sestocifren dok mi nisu ubacili jos jednu sedmicu ispred majku im...
kartica je kostala 100dm i poruke su bile za dz :D

Silvana

Kad smo kod brojeva: odem juèe da promenim paket na postpejd 062. Kad ja tamo, a ono meðutim: moj broj (kupljen nov u prodavnici 2012) veæ registrovao 2008. neki Bo¾idar Æiriæ iz Pirota. Nema ni¹ta od postpejda, samo da promenim broj ili da naðem èoveka da preregistruje broj na mene. I to samo ako smo u istoj prodavnici u isto vreme oboje, ne priznaju ovla¹æenja ni konferencijsku vezu Pirot-Panèevo  [slomljenzid]  [doh] [ljutko]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Alchemist

hmmm mene je 2000-te post paid kartica ko¹tala 200 dinara... jo¹ uvek imam isti broj
You're just jealous cause voices are talking to me

Silvana

Ko¹tala je i mene moja kartica, ali ne mogu da imam isti broj jer su u Telenoru nesposobni da shvate kako bi sve moglo da se sredi i bez tog Æiriæa. Jednostavno: ko se javi kad pozove¹ taj broj, a samo ja stojim u poslovnici? Javi se Bo¾idar Æiriæ i poka¾e karticu?  [veryangry]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Lazic

Citat: Alchemist poslato 10 Novembar, 2013, 12:49
hmmm mene je 2000-te post paid kartica ko¹tala 200 dinara... jo¹ uvek imam isti broj

Jebiga, kad nisi htela da je kupi¹ na extra sni¾enju leta '96-te za 2450 maraka...:o :P


@Silvana:
nije mi jasno, kako je neko mogao da registruje 2008-me broj koji si ti kupila 2012-te...? :o

dzimika

zato sto je on broj kupio 2008 ali je kartica ugasena a oni nisu obrisali registraciju iz sistema

Silvana

Telenor ne mo¾e da pogre¹i, zar ne zna¹.
Oni tvrde da je neko registrovao broj da bi ga preprodao  [doh] (200 dinara pa minus falsifikovano kartonsko pakovanje i ubacivanje u prodaju  [ludak]).  Dakle, nije moja krivica, ali nije ni njihova. Ali problem je moj. Ovo je kao i sve drugo u ovoj zemlji.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Jecko

Citat: Silvana poslato 10 Novembar, 2013, 12:30
Kad smo kod brojeva: odem juèe da promenim paket na postpejd 062. Kad ja tamo, a ono meðutim: moj broj (kupljen nov u prodavnici 2012) veæ registrovao 2008. neki Bo¾idar Æiriæ iz Pirota. Nema ni¹ta od postpejda, samo da promenim broj ili da naðem èoveka da preregistruje broj na mene. I to samo ako smo u istoj prodavnici u isto vreme oboje, ne priznaju ovla¹æenja ni konferencijsku vezu Pirot-Panèevo  [slomljenzid]  [doh] [ljutko]

To je glupost....za prepaid vazi pravilo...ako fizicki posedujes karticu, ti si vlasnik.
Pozovi korisnicki... cesto po poslovnicama van Bga lupaju sta god im padne na pamet...tako je bilo bar u MTS-u...

DebeliZmaj

2 sata kasnim sinoc ... jerbo je zveknuo akumulator ...
elem.. i bio je predvidjen za menjanje al kao ajde sacheka
platu ... :) e sinoc je pao na 7volti i naravno nece startuje
auto ... grrr... 8000 din .. hvala lepo dovidjenja dajte
drugi brm brm !:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

MIGE

farmerke I velicine...gledam neke replay da uzmem kad ono BANANA...velicine S ili M...velicine za devojke I pedere...a tek o modelima necu ni da komentarisem  [facepalm] [facepalm]

mareskin

Citat: MIGE poslato 11 Novembar, 2013, 13:16
farmerke I velicine...gledam neke replay da uzmem kad ono BANANA...velicine S ili M...velicine za devojke I pedere...a tek o modelima necu ni da komentarisem  [facepalm] [facepalm]

©to ja nosim ¹iroke ko¹ulje i dukserice. Ni¹ta normalno ne mo¾e da se kupi za malo ¹ireg èoveka.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

da bre sve prave te dechije brojeve 2xl 3xl ... 4xl ...
a 6xl ? 7xl ? ... pa nismo mi kinezi bre..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mi¹ko_kolo

Radnja na Uglu Branka Krsmanoviæa i Bulevara. Prodaju samo vanstandardne velièine odeæe.

pittatore

Da, Tamo imas Yu Sorbon pa uzmi na metar stof i kroji ;D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

kakav je to danas jebeni praznik????? kakvo bre primirje???? kakvi bakraci???? odem do poste i poljubim vrata sta bre koj kurac??????????
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

clutch&brake

Debeli imam ja neki sator kuci... da ga jebes ako ne mozes da ga navuces :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!