Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Meni sve sto je stiglo Aks-om stiglo bez problema. I sve sto sam slao je stiglo na adresu u dogovoreno vreme.
Ovaj lik sto kod mene dolazi je jako korektan i uvek mi izadje u susret, gde god da mu kazem da se trenutno nalazim, covek se iscima i donese mi paket, a realno to nema potrebe da radi.
Tako da ja isto nisam do sada imao problema. To izgleda zavisi ko ti od kurira zapadne.

Hurricane

Citat: stilgar poslato 04 Novembar, 2013, 12:36
doso s puta sinoc, rekoh da isteram makinu danas da se vozim, lepo je vreme i onda bam, vidim kroz staklena vrata kotrlja se kaciga preko puta ulice, izadjem i vidim udes. prosla me zelja za voznjom bar za danas. :(



©ta se zapravao desilo?

UFF

na toj raskrsnici ima garant bar jedan udes mesecno

stilgar

Citat: hurricane poslato 04 Novembar, 2013, 13:59
Citat: stilgar poslato 04 Novembar, 2013, 12:36
doso s puta sinoc, rekoh da isteram makinu danas da se vozim, lepo je vreme i onda bam, vidim kroz staklena vrata kotrlja se kaciga preko puta ulice, izadjem i vidim udes. prosla me zelja za voznjom bar za danas. :(



©ta se zapravao desilo?
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,15366.0.html

stilgar

Citat: UFF poslato 04 Novembar, 2013, 15:02
na toj raskrsnici ima garant bar jedan udes mesecno
po 4-5 mesecno :( prosle nedelje taksi u kamion. indenticna situacija.

Uncle Bob

Citat: Major poslato 04 Novembar, 2013, 13:40
Meni sve sto je stiglo Aks-om stiglo bez problema. I sve sto sam slao je stiglo na adresu u dogovoreno vreme.
Ovaj lik sto kod mene dolazi je jako korektan i uvek mi izadje u susret, gde god da mu kazem da se trenutno nalazim, covek se iscima i donese mi paket, a realno to nema potrebe da radi.
Tako da ja isto nisam do sada imao problema. To izgleda zavisi ko ti od kurira zapadne.

Sad sam opet zvao Aks i riba sa reklamacija mi ka¾e da je navodno jedan paket stigao u Bor a za drugi æe me nazvati kad proveri? [facepalm]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

eclipse4

bobe stiglo!!! ;)

inace prosle god rano ujutru orali smo nesto nije bitno sta i nesto crkne traktoru,narucim bukvalno s njive,covek odnese pravo kod kurira i kazu sutra stize,uzmem platim coveka da dezura nocu pored traktora,sutra ujutru zvoni tel,aks,supeeer,gospodine kaze imamo paket za vas,ok super,gde se nalazite pitam,kaze ispred vase zgrade,koja crna zgrada u selu pitam ja,kaze nije crna nego zuta,pomenu mi adresu sve ok,ajd mozda kucu naziva zgradom al mi kuca nije zuta......pitam ma gde se nalazis u kom mestu negotin ili radujevac,kaze covek ma u pozerevac sam........i nista cekao sam taj dan da vrati paket u sabac,pa iz sabca ponoo za bor pa iz bora opet u radujevac....5 dana cekao deo i 100e puko za strazu.

Uncle Bob

Citat: eclipse4 poslato 04 Novembar, 2013, 21:16
bobe stiglo!!! ;)

inace prosle god rano ujutru orali smo nesto nije bitno sta i nesto crkne traktoru,narucim bukvalno s njive,covek odnese pravo kod kurira i kazu sutra stize,uzmem platim coveka da dezura nocu pored traktora,sutra ujutru zvoni tel,aks,supeeer,gospodine kaze imamo paket za vas,ok super,gde se nalazite pitam,kaze ispred vase zgrade,koja crna zgrada u selu pitam ja,kaze nije crna nego zuta,pomenu mi adresu sve ok,ajd mozda kucu naziva zgradom al mi kuca nije zuta......pitam ma gde se nalazis u kom mestu negotin ili radujevac,kaze covek ma u pozerevac sam........i nista cekao sam taj dan da vrati paket u sabac,pa iz sabca ponoo za bor pa iz bora opet u radujevac....5 dana cekao deo i 100e puko za strazu.
E hebi ga ja bi de¾urao za 90e. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 04 Novembar, 2013, 21:16
bobe stiglo!!! ;)

inace prosle god rano ujutru orali smo nesto nije bitno sta i nesto crkne traktoru,narucim bukvalno s njive,covek odnese pravo kod kurira i kazu sutra stize,uzmem platim coveka da dezura nocu pored traktora,sutra ujutru zvoni tel,aks,supeeer,gospodine kaze imamo paket za vas,ok super,gde se nalazite pitam,kaze ispred vase zgrade,koja crna zgrada u selu pitam ja,kaze nije crna nego zuta,pomenu mi adresu sve ok,ajd mozda kucu naziva zgradom al mi kuca nije zuta......pitam ma gde se nalazis u kom mestu negotin ili radujevac,kaze covek ma u pozerevac sam........i nista cekao sam taj dan da vrati paket u sabac,pa iz sabca ponoo za bor pa iz bora opet u radujevac....5 dana cekao deo i 100e puko za strazu.

Ti nas jo¹ folira¹ da Radujevac postoji? ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Ponedeljak.. a na izvodu nema mnogo stavki  [zena]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Che

Citat: mareskin poslato 04 Novembar, 2013, 21:22
Ponedeljak.. a na izvodu nema mnogo stavki  [zena]

Ponedeljak ali na izvodu ima previse onih stavki sa redznakom - :(

Uncle Bob

Citat: Che poslato 04 Novembar, 2013, 21:45
Citat: mareskin poslato 04 Novembar, 2013, 21:22
Ponedeljak.. a na izvodu nema mnogo stavki  [zena]

Ponedeljak ali na izvodu ima previse onih stavki sa redznakom - :(
I meni danas stigao izve¹taj iz Po¹tanske jebote kolko onih èudnih -crtica ispred cifri. :o [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

DebeliZmaj

guska na tehnichkom pregledu koja mi sve uplatnice za registraciju pogreshi ..
pa moram sutra opet tamo ... a htedoh lepo sabajle i registrujem auto
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major


MIGE

Citat: DebeliZmaj poslato 05 Novembar, 2013, 00:35
guska na tehnichkom pregledu koja mi sve uplatnice za registraciju pogreshi ..
pa moram sutra opet tamo ... a htedoh lepo sabajle i registrujem auto

pa odes kod losmija I nema greske  [thumb_up]

Lazic


MIGE

Citat: Laziæ poslato 05 Novembar, 2013, 09:03
Uze mi reè iz prstiju...:D
prvi sam potegnuo  :D
nego,ja vec par godina kod losmija registrujem sve zivo...I mojih par drugara po mojoj preporuci,idu kod njega...nikad nisam imao cak ni sitnu primedbu na njegov rad  [thumb_up]

Major

Ja ga redovno smaram kad god mi treba bilo kakav info i uvek mi je izasao u susret ;)

ranko

A sta ja da kazem kad mi je zbog mojih gluposti uredno registrovao auto 2 nedelje i 3-4 puta , naravno sve za cenu jedne registracije...

Jebo me Lazic i fiktivna adresa :) hahahah

Sreca pa je tu Losmi ... a lepo mi je odmah rekao ne slusaj gaylorda... jbg ja  [ludak]      :P

Major