Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: MIGE poslato 01 Novembar, 2013, 14:19
al se ovaj prokenjao....kod nas u porodici,samo je cale radio,keva nikad ...putovali smo stalno,14 godina za redom na letovanje,iskljucivo grcka...garderobu I igracke smo kupovali minimum jednom mesecno u trstu,cale vozio bubu I jednom dok smo keva I ja sopingovali u trstu,on odvezao auto na doradu u neki sport servis... :o 5500 maraka je u ono vreme dao  za felne,pragove,hella maglenke itd...nije hteo da vozi ficu I imao je izbora...ah ,da umalo da zaboravim,bio je obican konobar a ne director geneksa  ;)

Nema obiènih konobara ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

MIGE


bigbad86

Malopre krenuh da skinem neki sraf viska sto sam imao na koferu. To sam uradio sa prirucnim alatom koji mi stoji na privesku. Spustim kljuceve sa priveskom u kofer, okrenem se da spustim sraf i kofer mi se zatvori. JEBEM TI FAMILIJU I KO IZMISLI AUTOLOCK NA KOFERU!!! Sto je najgore vlasnik mi prodao sa jednim setom kljuceva a ja nisam narezivao jer mi je rekao da ima jos jedan u Beogradu i da ce mi ga poslati kad uzme. Sad ga zovem, on uzeo kljuceve al ne moze da mi posalje bar 2-3 dana ima neku frku, keva mu tesko bolesna, u selu nema postu itd itd. Koji sam ja pacijent [doh]
Nema voznje bar 4-5 dana. Ili neko od vas zna kako se obija kofer, bez da se polomi? [yahoo]

nesic1

u jagodini metalne resetke ispred ulaza i garaza na udaru, zamalo da slomim glavu jutros, kradu se kao da su od zlata, jebem ti drzavu i zakon

Bori¹a

Citat: bigbad86 poslato 03 Novembar, 2013, 15:14
Ili neko od vas zna kako se obija kofer, bez da se polomi? [yahoo]

pitaj lazica ;D

bigbad86

Vec sam probao nekoliko fora sa Youtuba al ne pali, kljuc mi je narezan sa dve strane...

eclipse4


bigbad86

To sa snalom i ostalim zezalicama pali samo kad je kljuc narezan sa jedne strane. Moj je sa dve -.-

DebeliZmaj

probaj sa kljuchem od tudjeg kofera...
vremenom se brava izbrije sama od sebe ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Che

Koji kofer? Ja sam Maxiju otvarao bez kljuca veoma lako.

Lazic

Citat: Bori¹a poslato 03 Novembar, 2013, 15:48
Citat: bigbad86 poslato 03 Novembar, 2013, 15:14
Ili neko od vas zna kako se obija kofer, bez da se polomi? [yahoo]

pitaj lazica ;D

Rekao je bez da se polomi...:o



@bigbad:
A da proba¹ da nategne¹ plastiku...? Ne znam koji je kofer, ali mo¾da mo¾e da se malo nategne oko brave, da se otvori a ne pukne...:D


CBRR1

Citat: eclipse4 poslato 03 Novembar, 2013, 16:40
snalom za kosu,vredi probati.


neko je kao mali gledao americke filmovi  :)

eclipse4

ma koji filmovi svasta se otvara tom snalom,probaj iznenadices se ;)

DebeliZmaj

probaj sa drugim kljuchem za takve kutije :0
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

stilgar

doso s puta sinoc, rekoh da isteram makinu danas da se vozim, lepo je vreme i onda bam, vidim kroz staklena vrata kotrlja se kaciga preko puta ulice, izadjem i vidim udes. prosla me zelja za voznjom bar za danas. :(


Uncle Bob

Jebeni Aks i svi majmuni zaposleni u njemu. [glavazid] sve to treba  [prebicute]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Major

Citat: UNCLEBOB poslato 04 Novembar, 2013, 13:09
Jebeni Aks i svi majmuni zaposleni u njemu. [glavazid] sve to treba  [prebicute]

Nemoj tako nisu svi majmuni ima i magaraca :P

Uncle Bob

Citat: Major poslato 04 Novembar, 2013, 13:12
Citat: UNCLEBOB poslato 04 Novembar, 2013, 13:09
Jebeni Aks i svi majmuni zaposleni u njemu. [glavazid] sve to treba  [prebicute]

Nemoj tako nisu svi majmuni ima i magaraca :P
U èetvrtak 31.10. u 9 ujutru poslao 2 paketa pa jebem mu mater pe¹ke da su nosili odneli bi ih.A sad kad sam zvao da se raspitam za sudbinu po¹iljki kao neamo pojma.:(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Slaninar

Da kucnem o drvo - do sad super iskustva sa AKSom. Kurir za moj deo sela je na¹ biv¹i trkaè, Cojke - super momak!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Uncle Bob

Citat: Slaninar poslato 04 Novembar, 2013, 13:21
Da kucnem o drvo - do sad super iskustva sa AKSom. Kurir za moj deo sela je na¹ biv¹i trkaè, Cojke - super momak!  :)
Tako je i meni èovek kome sam poslao paket odgovorio da u Austrougarskoj funkcioni¹e dobro al,ovde kod mene je katastrofa valjda ¹to sam u pasivnim krajevima. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM