Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

dodir ledja uz ledja ... :) ...  tajna bajkerska ...
:)))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Panco.KV


Panco.KV

Pitam se ali sad stvarno jel ima neko nase prijateljice ,devojke itd da jebe jel mi ne stizemo od ovog foruma  [neampojma]

Lazic

Citat: Laziæ poslato 30 Oktobar, 2013, 01:24
Citat: Panco.KV poslato 30 Oktobar, 2013, 01:22
Mene ja danas Lazic istero iz takta uzasno. >:(

[neampojma] :-[


edit:
Lo¾i¹ me lbgt-ovcu najgori...:P
Citat: Panco.KV poslato 30 Oktobar, 2013, 01:26
obecao si mi da ces da idemo na ..ac da sednes na  :-[ 2-0 necu vise   :D :P :-* :-* :-*

Lepo sam rekao, lbgt...:P

Panco.KV


Lazic


Uncle Bob

 A ja od blama nesmem da zinem odem jutros kupim ulje filtere razne pièke materine  i pozovem jednu personu kad ono nedostupna ajd nema veze pozovem proverenog druga èlana po fla¹i itd.i èovek mi skroz korektno po¹alje sve njemu dostupne numere a ja onako debo,nervozan idem uzbrdo ¹to nisam uradeo od nepamtim prelistam poruku i opet okrenem pogre¹an broj i tako propade pljeka u Du¹anovaèkom cvetu i onda se samokaznim i pe¹ke do Auto komande,jebote mi debeli smo stvarno hendikepi u p.m. [yahoo]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

DebeliZmaj

Citat: UNCLEBOB poslato 30 Oktobar, 2013, 02:56
A ja od blama nesmem da zinem odem jutros kupim ulje filtere razne pièke materine  i pozovem jednu personu kad ono nedostupna ajd nema veze pozovem proverenog druga èlana po fla¹i itd.i èovek mi skroz korektno po¹alje sve njemu dostupne numere a ja onako debo,nervozan idem uzbrdo ¹to nisam uradeo od nepamtim prelistam poruku i opet okrenem pogre¹an broj i tako propade pljeka u Du¹anovaèkom cvetu i onda se samokaznim i pe¹ke do Auto komande,jebote mi debeli smo stvarno hendikepi u p.m. [yahoo]

trololo... a zato si ti juche glumeo zdrav zivot idesh peske itd..

Citat: Panco.KV poslato 30 Oktobar, 2013, 01:28
Kozne gace i kacketi  [rofl]

evropske vrednosti ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Uncle Bob

Stvarno mi doðe da sve isprodajem,poklonim nekom detetu bez roditelja il mo¾da Manastiru. I da kupim neki Enduro i ¹ator i odem u p.m. Poðem u prodavnicu da kupim filtere za Cigarete i za cirka 10 min.Ja zamalo da pogazim par dece koje debilni roditelji nisu nauèili kako se vozi bajs i kako se iz sporedne ulice ukluèuje u glavnu,dalje gospod¾a sa meèkom 190 nekom raspalom kr¹inom ladno preðe na moju stranu a ja zavr¹im u kanalu kad sam joj i¹utirao vrata kao izvini ¹ta se ljuti¹ nisam te videla. [veryangry]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic


Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 30 Oktobar, 2013, 13:50
ba¹ te 'oæe ludaci...:o :D
Moram da ugovorim sa Jerejom da mi odr¾i neki nastup.Stvarno neznam dokle vi¹e aj,bre nek maler preðe malo na nekog drugog,ovo vi¹e nije zanimljivo. :(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

balcan girl

pusti ti jereja on radi samo sahrane :D posto je meni duzan neko pivoooooo to mora da se zaradi a ti da nadjes neku cigancicu da razbijes taj maler :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

pittatore

Jes`....aj ti nadji nevinu cigancicu a da je legalno.

DebeliZmaj

Citat: balcan girl poslato 30 Oktobar, 2013, 15:12
pusti ti jereja on radi samo sahrane :D posto je meni duzan neko pivoooooo to mora da se zaradi a ti da nadjes neku cigancicu da razbijes taj maler :D

nabavio rotaljku ... moze mu se...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Uncle Bob

Citat: pittatore poslato 30 Oktobar, 2013, 15:18
Jes`....aj ti nadji nevinu cigancicu a da je legalno.
Ko naðe nek ¹alje expresno nebih joj ni¹ta ru¾no. :P
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

dzimika

lazicu ne budes li nasao onu bombu u narednih 48h od tebe cu da je napravim :P

neki ljudi ne zasluzuju da zive definitivno, greota potrosenog vazduha i resursa na najobicnije ljige koji se slade time da nekog zajebu
ima da mu polomim noge mamu li mu jebem idiotsku

Uncle Bob

Citat: dzimika poslato 30 Oktobar, 2013, 19:06
lazicu ne budes li nasao onu bombu u narednih 48h od tebe cu da je napravim :P

neki ljudi ne zasluzuju da zive definitivno, greota potrosenog vazduha i resursa na najobicnije ljige koji se slade time da nekog zajebu
ima da mu polomim noge mamu li mu jebem idiotsku
Ko te naljutio?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

makinjo

ludak koji mi je preprecio put . Posle mog ludackog zaustavljanja i sviranja on je samo okrenuo glavu. Kao ko te ebe slomi se preko moga automobila. Zurio sam na posao pa nisam imao vremena da mu poredjam porodicu. Samo sam se pusio usput

DebeliZmaj

21.10.2013, pitash za odmor da iskoristish, kazesh ja bi da idem iz firme pa da iskoristim odmor koji imam,
kazu bar do 22.11.2013 da si u firmi, i
kazu 3 nedelje primopredaja duznosti i posle ok odmor,
ok sledece nedelje je 3ca nedelja, i kapiram odmor,
dobijem zvanichno od ljudskih resursa da imam josh 15 dana odmora ( :) )
reko taman josh nedelju dana i posle 3 nedelje sam na odmoru .. wooohooo :")
p r c ;) ... e pa znash kao .. mi smo misli da radi do 22.11.2013 pa posle odmor
pa ok sta ste mislili ali to se nismo dogovarali .. ;) ljudi ja sam pristao na otkazni
rok i duzni nego po ugovoru 2 nedelje .. shvatate li .. cinim vam ..
.. morash to i to ... moram ? ...
a pa ovo ono .. reko ok :) .. sutra je zadnji dan meseca :) ...
razduzujem sta imam zadu¾eno ( telefon, sim, kljuchevi isprave :)  ostalo sam
veæ razdu¾io pro¹le nedelje ... :))) vozdra ..


Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher