Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: Gvozden poslato 25 Oktobar, 2013, 14:51
pre koji dan smudjevi na DTD( ja na varke, ortak na parce), a tamo bela  i smudjovi sa betona. Po koji brka, al mora iz camca..

Blago tebi ovde samo pljuckavica tek,po neko ¹aranèe a to mi greota da vadim pa vratim.:(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

DebeliZmaj

``Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.``

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

goranvojska

juce dobijem naruceni akumulator za motor a oni posalju duzi 2cm.e jebo sam im majku na tel.popsovao sam mu sve sto mu se za kvaku uhvati onom drskom i be
zobraznom prodavcu.sreca je sto je iz b topole i daleko mi inace bi mu razbio o glavu.popenio sam.2x salju i oba puta pogresan iako dam sve mere.
mozda koriste neki kineski metar jbm li ga.

Uncle Bob

Citat: goranvojska poslato 27 Oktobar, 2013, 13:07
juce dobijem naruceni akumulator za motor a oni posalju duzi 2cm.e jebo sam im majku na tel.popsovao sam mu sve sto mu se za kvaku uhvati onom drskom i be
zobraznom prodavcu.sreca je sto je iz b topole i daleko mi inace bi mu razbio o glavu.popenio sam.2x salju i oba puta pogresan iako dam sve mere.
mozda koriste neki kineski metar jbm li ga.
Ma da je Kineski bilo bi dobro nego Tajvan je to. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

bigbad86

#8524
Danas su me izbacili iz takta inzenjeri iz HONDE. Naime moj motor je napravljen sa toliko malo vibracija  [kralj] da sam 20 kilometara na autoputu vozio 120-140 u 4 brzini umesto u 5 brzini. Pogledam ja nesto na obrtaljku kad ono 6000 obrtaja... Ma kako mamu ti? Ja za menjac kad ono tup, upade u jos jednu na gore :P

Lazic

Mene su zamalo ubedili da moj kle ima 5 brzina(radili su ih i sa 5 i sa 6), ali sam na vreme probao...:D

m.mitar

Citat: bigbad86 poslato 27 Oktobar, 2013, 20:52
Danas su me izbacili iz takta inzenjeri iz HONDE. Naime moj motor je napravljen sa toliko malo vibracija  [kralj] da sam 20 kilometara na autoputu vozio 120-140 u 4 brzini umesto u 5 brzini. Pogledam ja nesto na obrtaljku kad ono 6000 obrtaja... Ma kako mamu ti? Ja za menjac kad ono tup, upade u jos jednu na gore :P
Svaki ciga svoga konja hvali! [rofl]

Bori¹a

odem u sup juce, posto sam polozio A1 i B, i treba da izvadim dozvolu
cekam 2h u redu, dodjem na red, i ladno mi zena kaze 'ja ne znam sta da radim sa tobom, za tri godine koliko radimo po ovom sistemu ti si prvi koji predaje zahtev za probnu B i A1'
ja gledam i ne mogu da verujem, koji kurac radis tu kad ne znas, cale sedeo sa mnom i on prs'o, ne moze da veruje... i morao sam prvo da predam za A1 pa da cekam da mi stigne plasticna pa tek onda sa tom plasticnom idem da vadim probnu B... [doh]

Chris_SM

samo pazi da ti ne oduzmu A1 kao sto su meni hteli :D
Odem po probnu B i likusa na salteru pita jel imas A1 kod sebe,kazem kuci je,sto?pa moram da je uzmem ako hoces probnu B ja gledam  [ludak] i na kraju kazem donecu je,dala mi B a A1 nikad nije videla :D

Bori¹a

ja sutra idem da podignem A1 i da uzmem probnu B ;D
a u postojecoj plasticnoj dozvoli u kojoj mi je AM sam dobio jednu rupu hahahah al nju cu da stavim u skuter za ne daj boze ;D

Lazic

Kakav debilitet, mi i Hrvati da se uhvatimo pod ruku i vièemo, ¹to vooooolimo da nas jebe dr¾ava u zdrav mozak...[facepalm]

Uncle Bob

Ima li neko pravi info da li stvarno u Rvackoj vi¹e negledaju broj "motora" na Automatiku???
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

DebeliZmaj

dal si siguran da avtomatikom mozesh predjesh granicu ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Uncle Bob

Citat: DebeliZmaj poslato 30 Oktobar, 2013, 00:41
dal si siguran da avtomatikom mozesh predjesh granicu ?

Po¹alju mi par ma¹ina za delove.:)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

stilgar

Citat: DebeliZmaj poslato 30 Oktobar, 2013, 00:41
dal si siguran da avtomatikom mozesh predjesh granicu ?

ako mogu ovi sa biciklama i by palac, automatik je ladja za njih, sto ne bi moglo, jedino da nije registrovan :)

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 30 Oktobar, 2013, 00:41
dal si siguran da avtomatikom mozesh predjesh granicu ?

Ovo pitanje podseæa na rane radove na bljb-u, proleæa 2010-te...:o [facepalm] "Ostavi motor na nbg, pa uhvati tramvaj do Masarikove"...[facepalm] Tad si be¹e vozio onog raspalog èirokija, nije ni èudo ¹to si ga ostavljao na nbg... [rofl] [rofl] [rofl]

Kakva su ti bre to pitanja, ne nerviraj me i dolazi veæ jednom po kofer...:o  [zena] Inaèe æe¹ da dobije¹ Givi od 30 litara...:P

Panco.KV

Mene ja danas Lazic istero iz takta uzasno. >:(

DebeliZmaj

stilgar: mislim da male table ne mogu predju granicu ... neko mi to reche ... nisam siguran ...
lazic: nije reko covek da hoce na 20 metara da parkira pored suda a nece u garazu da plati a nece na ulici ...  :) ...a za kofer.. pa ono kao ja ti napisao poruke pre 5 min..
panco: bolje istero nego utero ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: Panco.KV poslato 30 Oktobar, 2013, 01:22
Mene ja danas Lazic istero iz takta uzasno. >:(

[neampojma] :-[


edit:
Lo¾i¹ me lbgt-ovcu najgori...:P

Panco.KV

obecao si mi da ces da idemo na ..ac da sednes na  :-[ 2-0 necu vise   :D :P :-* :-* :-*