Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Taraba

Honda re¹ila da se istovari na sred puta?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

lik je skretao kolima levo preko pune i istovario huricane-a na sred puta


ja obilazio kolonu preko pune.... i prodjem za milimetar ispred njegovog levog krila... a huricane ga sustigne od pozati tj sa strane

jbg ona honda ne koci uopste+viljuska mu prazna+guma mu tvrda i celava i nezagrejana+hladan asfalt

porso dekl.. iscurelo ulje... izgulio malo nogu i motor, ubedio sam vozaca auta da je on kriv, uzeli smo mu neke pare i idemo sad na rodjendan da pijemo

dobro je proslo

borkos

Citat: UFF poslato 19 Oktobar, 2013, 19:13
lik je skretao kolima levo preko pune i istovario huricane-a na sred puta


ja obilazio kolonu preko pune.... i prodjem za milimetar ispred njegovog levog krila... a huricane ga sustigne od pozati tj sa strane

jbg ona honda ne koci uopste+viljuska mu prazna+guma mu tvrda i celava i nezagrejana+hladan asfalt

porso dekl.. iscurelo ulje... izgulio malo nogu i motor, ubedio sam vozaca auta da je on kriv, uzeli smo mu neke pare i idemo sad na rodjendan da pijemo

dobro je proslo


Kao sto i jeste...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

eclipse4

jebem ti vise ova sranja s punim linijama i nesavesnim vozacima,sta ste radili sa motorom?

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

eclipse4


Hurricane

..i dalje se radi o ramu sa agregatom i farom, samo malo o¹teæenom...

ludilo od ranog jutra...

dan je poèeo sa skidanjem komplet zadnje koènice jer mi je napuklo crevo, kao u fazonu ko jo¹ koèi zadnjom...srediæu tokom zime..

ceo dan sam grejao gumu pre bilo kakve akcije, samo pri tom polasku uop¹te nisam..

pa mi kod Sebe ispadne kaciga i otkotrlja se (lo¹ znak)

sva¹ta jo¹ ne¹to...


..sine.. kakav je to patos bio..


ali opet super epilog... jebe¹ gvo¾ðe..

kakav smo zalet hvatali preko mosta tj. Uff hvatao a ja punio da ga stignem

i kad sam video za koliko je dileju Uff izbegao prelaskom u suprotnu traku  i koliko je meni falilo da mu uðem izmeðu sedi¹ta..

¹ta reæi a ne popiti po par piva...

juga


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ruza-Bandit

Te¹ko ih je bilo izbeæi sem da si helikopterom

Lazic


Major


MILJAN

Konj koji vuce,natovaris mu jos a mrcinu ne tovaris vise jer jedva hoda..I na kraju oba konja dobiju istu kolicinu sena. Tako je u mom ministarstvu.l,sad me tutnuli za nekog instruktora sa komisijom evropske unije... PredvAnja po celi dan... u Bg- u sam...usmrdeh se od jebenog smoga... A na predvanjima neki stranci u komisiji..svi su na note i fini...plate ogromne..hiljadarke... A ja za istu kintu( ispod 500 eu) sam sada i predavac..tj imacu dnevnicu za sl.put...Jedina lucida intervala jer Hotel Queens Astoria u kome sam..sobe su vrh...
U sluzbi je najbolje da si smotan i niko te ne tovari poslom...bilo i ostalo...
Cave ab homine unius libri

Uncle Bob

Neki jebeni virus nije grip,nije sida jebem li ga ¹ta je al ubi me.Glava otkida.:(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

DebeliZmaj

nije od danas, od juche je ...
dve nedelje po firmi najavljajuju, smaraju emailovima ... slikanje
kao cela firma, korporativni proseri ... i to umesto ispred ( novog ) sedishta firme
kao na koshutnjaku ...
i pishe u email-u .. kneza visheslava 72, preko puta ... 13h ...
ajde kao isposhtujem ... dodjem 20 minuta ranije ... zovem nadredjenog ... ne zna  ni on gde je dolazi
za 15 min .. sjajno .. okupljaju se lagano kolege .. kad ono ... omashena lokacija .. ajde... pomerim motor
pa malo peshachim .. okupimo se. u 13:40 ... e kao nema slikanja ... e hvala vam na tome sto me
jebeno budite u jebenu subotu da se jebeno slikamo da kachit na jebeni zid nego sad josh i ispaljujete
50 ljudi ... vam majku majchinu...
svaki dan mi je svi vishe drago sto sam najavio odlazak iz firme :) jednostvno nisam dovoljno placen
za te korporativne prosere :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

jebeni Pedroza,zar se konj pomirio sa tim da ce stalno biti iza onog klinca....,pa ovog diskvalifikovali,a on se nije ni sekunde potrudio da stigne Lorenza....,pa kao Baricelo kad je sisao ¹upak Schumaheru,pa jebem ih bagave...,pro¹le godine se i kidao sa lorencom,a ove je prdnjevina,a ja mislio talenat... ne navijam za hondu,al mrzim ta sranja,vozim da bih odvozio trku.... mora da ga marquez redovno guzi u pit stopu i to na suvo.... pa zakonom bih zabranio pojam "drugi vozaè".   [glavazid]
jin-jang

Gašpar


mali_zmaj

mo¾da na papiru.....,al se definitivno se tako ne pona¹a,jebem li ga ako grije¹im,pro¹le je godine bio agresivniji...,klao se sa lorenzom...,sad.. pojma nemam...,to je moje viðenje njegove vo¾nje..,talenat je,al se ne¹to uste¾e..
jin-jang

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

ma kao ne¹to,moto forum ono,ovo.... ;)  a ti ¾iv kolega zmaju!?  jel posao ovladao,¾ena neka,meðuljudski odnosi na forumu,koji su uvjek za primjer drugim forumima... !'  ma kladim se posao u ptanju!!    ;)
jin-jang