Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Citat: dzimika poslato 17 Oktobar, 2013, 15:37
samo mi reci koju inspekciju? opstinsku su podmitili, gradska je verovatno dobila svoj deo a republicka garantujem da nece da se cima
pritom jedan od likova ciji je taj buduci lokal je policajac
i kome da se zalis u ovoj jebenoj drzavi?
pritom da bude gore od svih objekata oko mog lokala samo je moj lokal i jos jedan lokal iza ucrtan u GUP-u a po tom istom GUP-u sve osim ta dva lokala je predvidjeno za rusenje a parcele su predvidjene za ekspropriarciju jer treba da prodje neki novi put prema sremcici
sto ce reci i da hoce ne mogu da dobiju dozvolu da postave bilo sta na tom mestu
ali posto je ovo srbija gde se postenje kaznjava a bahatost nagradjuje ja cu morati da zatvorim radnju i da rasprodam sve sto mogu da bi platio dugovanja dobavljacima a robu cu da odnesem kuci da propada dok ce neko da se bogati na tudjoj grbaci

i posle moj kum krene da mi kenja zasto hocu da idem na maltu kad ovde imam sve i sve mi je tako savrseno a sto je najgore njemu duguju za poslove preko 20000e a ko zna koliko je vec otpisao



Slikaj i posalji svim novinama uz neki dopis, inspekcija ne reaguje na ilegalnu gradnju bla bla, vlasnik pandur, veze vezice  :) Neko ce da zagrize ;D

dzimika

ti stvarno mislis da ce ijedne novine reagovati na to? boli njih kurac za bilo sta, pisu samo ono sto im odgovara

Lazic


Major

Citat: dzimika poslato 17 Oktobar, 2013, 16:04
ti stvarno mislis da ce ijedne novine reagovati na to? boli njih kurac za bilo sta, pisu samo ono sto im odgovara

Kad im fale vesti pisace sta os ;)

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 16 Oktobar, 2013, 15:39
paæenik koga æu voditi na pivo kad izaðe iz bolnice(u koji æu predhodno da ga smestim)...:D
a mi æemo lepo reæi tom paæeniku "da se izvini mom bratu Laziæu ¹to ga tukao". :)
jin-jang

Lazic


Zvonèica

Kada neko kenja na motku koju je veæ dovoljno ukenjao.
Hold your head high and your middle finger higher

Hohštapler

Citat: mali_zmaj poslato 17 Oktobar, 2013, 21:02
Citat: Laziæ poslato 16 Oktobar, 2013, 15:39
paæenik koga æu voditi na pivo kad izaðe iz bolnice(u koji æu predhodno da ga smestim)...:D
a mi æemo lepo reæi tom paæeniku "da se izvini mom bratu Laziæu ¹to ga tukao". :)

Lazicu, ko to sme tebe da dira? pa jel taj zna koliko ti imash brace i sestara ovde? ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


lord_oblivion

Poplava u stanu (ne mom) a nigde ventila, predsednika kuænog saveta ne zanima k'o lanjski sneg, gazda stana se ne javlja na mob, de¾urnu slu¾bu gradskog stambenog zabole jo¹ vi¹e, ka¾u zavrnite vertikalu i prijavite ujutru od 8 (na kurcu ih nosam by Laziæ). Na kraju sam napravio 'iberlauf' u kadu. I sve to noæas. Za dana¹nji dan ni¹ta od planiranog.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Ne razumem, pregurao si kadu ispod mesta gde curi...:o

lord_oblivion

Mnogo sam jak kad se zainatim  :D
Iber, crevo... Vraæa se voda iz cevi ispod sudopere, kako neko odozgo pusti vodu u kuhinji, pa sam sproveo grkljan crevo za klonju (sreæom sam imao jedno u rezervi) do korita. Danas æe doæi ovi iz gradskog da re¹e problem u cevima  [glavazid]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

aæimo

Kad ti gurnu sajlu ima da se pu¹i¹ od sreæe.  ;D

Drugar na Mirijevu ugradio ventil, kad poène da brboæe zavrne ventil na kanalizaciji i jebe mu se.

clutch&brake

Citat: lord_oblivion poslato 18 Oktobar, 2013, 13:01
Mnogo sam jak kad se zainatim  :D
Iber, crevo... Vraæa se voda iz cevi ispod sudopere, kako neko odozgo pusti vodu u kuhinji, pa sam sproveo grkljan crevo za klonju (sreæom sam imao jedno u rezervi) do korita. Danas æe doæi ovi iz gradskog da re¹e problem u cevima  [glavazid]

buraz imas sada da kupis klapnu koja pusta vodu koju ti pustis a nedaje da se vrati voda... neka mala kinta
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mrle

znajuæi kvalitet ostlaih stvari, ne gine zaglavljivanje klapne kad tad. A kad doðe to "tad", zasuci rukave i odglavljuj rukom. Neka hvala.

clutch&brake

jbg od prohroma je ne rdja i da ga hebem... za sada je dobro
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

lord_oblivion

Ne vredi to re¹enje ovde, stan je iznajmljen a zgrada 20 godina stara. Ali zvuèi kao interesantno re¹enje.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mali_zmaj

zgrada stara samo dvadeset godina i veæ sranje!! pa ova moja od cetrdeset je onda super sa svim svojim sranjima iz dana u dan!!
jin-jang

lord_oblivion

Problem regulisan. Sajlom, naravno.
I tako, uz kaficu saznajemo da zgrada periodièno ima taj problem sa Dunavom, u ki¹nom periodu godine. Opalo li¹æe uglavnom, nekako stigne u kanalizaciju zgrade i zaglavi se random u istoj. Ceo niz zgrada u tom bloku ima isti problem. Sreæa pa se ne de¹ava redovno, samo jednom-dva put godi¹nje pa u èijem se stanu zalomi  [dunce] [slomljenzid]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

UFF

Ulje iz huricane-ovog cbr-a  >:(  [veryangry] [ljutko]

ja ga izbegoh za dlaku sinko... :o

50m nize od mesta gde smo imali bliski suret phoenix i ja

http://s14.postimg.org/sougpbfv5/Image10727.jpg