Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

ma sve je to super al ja sam izabrala tatu za bebu zato sto: ne vozi motor, ne voli motor, ne ide po moto skupovima, voli decu, pse i zivotinje a ne voli da izlazi, voli samo da svrlja :D prema tome ja onda mogu da vozim svoj motor, mogu da idem na moto skupove a on ce biti kuci i cuvace bebca :D a kad se vratim kuci ja uzmem bebca a on ide u kurvanje :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1

#8341
Citat: balcan girl poslato 11 Oktobar, 2013, 12:46
spermatozoid zivi 48 sati a ne 7 dana :P i kazem ti ja sam totalno naopakaaaaaa :D

sperma ostaje fertilna od 24-48 sati do nedelju dana,posle toga ne opstaju zbog raznih sredstava koje zene koriste pri tusiranju i tome slicno,i taj sedmi dan moze da se oplodi taj spermatozoid u zavisnosti od plodnih dana,mislim da znas kada su ti ili..?  :P

balcan girl

veruj ovi crknu odmah kad sam ja u pitanju :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1

Citat: balcan girl poslato 11 Oktobar, 2013, 13:05
veruj ovi crknu odmah kad sam ja u pitanju :D :P


A ne ne ne priznajem to,ti si se dokazala kao dobar domacin imas dete,nego za ove mlade domacice  je problem danas,napasle se mnogo ali ne trave naravno... :-* :-* :-* :P

mrle

Citat: CBRR1 poslato 11 Oktobar, 2013, 13:09
napasle se mnogo ali ne trave naravno... :-* :-* :-* :P
napasle se muda k'o zeka kelerabe

CBRR1

Citat: mrle poslato 11 Oktobar, 2013, 13:24
Citat: CBRR1 poslato 11 Oktobar, 2013, 13:09
napasle se mnogo ali ne trave naravno... :-* :-* :-* :P
napasle se muda k'o zeka kelerabe

ma zajebale su zeku uveliko.. :D :D :D [rofl]

balcan girl

kako kaze ona izreka vise je jaja olupala o bulju nego o tiganj :D :D ili sto je ovaj moj sinoc izjavio u kafani za neku njegovu milfacu da li je talenat ili iskustvo u pusenju al garant je imala neku veliku cuclu kad je bila mala :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1

Citat: balcan girl poslato 11 Oktobar, 2013, 13:33
kako kaze ona izreka vise je jaja olupala o bulju nego o tiganj :D :D ili sto je ovaj moj sinoc izjavio u kafani za neku njegovu milfacu da li je talenat ili iskustvo u pusenju al garant je imala neku veliku cuclu kad je bila mala :D :D :D

Ma ti si  [kralj]ica.. :-*


balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
hvala sto brinite :D ma sve je u redu samo etooo treba vremena a ja eto nestrpljivaaaa  :D :D :D doduse jesam mislila da su pogresni dani plodni al eto sad znam pa racunam da ce to sve biti kako treba do kraja godineee :D :D :D  :-* :-* :-* :-* :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 11 Oktobar, 2013, 14:08
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
hvala sto brinite :D ma sve je u redu samo etooo treba vremena a ja eto nestrpljivaaaa  :D :D :D doduse jesam mislila da su pogresni dani plodni al eto sad znam pa racunam da ce to sve biti kako treba do kraja godineee :D :D :D  :-* :-* :-* :-* :-*

Ako veæ nisi sigurna koji su dani plodni, a koji ne... za¹to onda nema¹ seks svaki dan?
Meni to zvuèi kao dobra ideja :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


balcan girl

pa jbg ne mogu da ga nateram :D a sad znam tacno koji su plodni a koji nisuuu mada mi je i sinoc kad smo dosli iz kafane zbrisao u svoj krevetic :D bez seksa :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

ne bi ti zbrisao, da nisi i ti bila u beste¾inskom stanju...:P

ranko

 :o  :o  :o  :o  :o

Citat: CBRR1 poslato 11 Oktobar, 2013, 13:04
Citat: balcan girl poslato 11 Oktobar, 2013, 12:46
spermatozoid zivi 48 sati a ne 7 dana :P i kazem ti ja sam totalno naopakaaaaaa :D

sperma ostaje fertilna od 24-48 sati do nedelju dana,posle toga ne opstaju zbog raznih sredstava koje zene koriste pri tusiranju i tome slicno,i taj sedmi dan moze da se oplodi taj spermatozoid u zavisnosti od plodnih dana,mislim da znas kada su ti ili..?  :P




balcan girl

pa kako lazicu da ga gnjavim kad me onako pospano gleda i kenjkaaaaa  [neampojma] [neampojma]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1

pusti ti njega da spava sta te briga,jesi cula za onaj vic sa dedom i stapicem za sladoled kad veze i babi dobro...

@ranko

legendo ahahhahahha

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: balcan girl poslato 11 Oktobar, 2013, 15:13
pa jbg ne mogu da ga nateram :D a sad znam tacno koji su plodni a koji nisuuu mada mi je i sinoc kad smo dosli iz kafane zbrisao u svoj krevetic :D bez seksa :D :P

Da ga sluèajno nije bolela glava? ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.