Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

ti moras da ostanes da seces nalepnice za manijake
a i zena deca pas macka...

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle


Lazic

Veæ bruji cela "vip" Srbija o njoj...:o [facepalm] Na kakve spodobe tro¹imo h2o...[rofl]


zVuk

mozete da je mrzite, ali devojka je carica, u smislu da je postigla ono sto je zelela......vec nekoliko dana je udarna vest u novinama i cela srbija zna za nju, da je znala sve odgovore, niko joj ne bi pridao paznje....i opet nije ona kriva zbog toga sto je postala "vip" nego producenti puni para koji mogu da naprave "vip" od koga hoce, kako od nje, tako i od onog ekrema ili bilo koga drugog.....tako da ne treba nju kriviti ni za sta, nego upravo one koji prave pare na zaglupljivanju naroda....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Ja je krivim samo ¹to udi¹e "h2o"...:o

Zvonèica

Citat: zVuk poslato 10 Oktobar, 2013, 10:09
mozete da je mrzite, ali devojka je carica, u smislu da je postigla ono sto je zelela......vec nekoliko dana je udarna vest u novinama i cela srbija zna za nju, da je znala sve odgovore, niko joj ne bi pridao paznje....i opet nije ona kriva zbog toga sto je postala "vip" nego producenti puni para koji mogu da naprave "vip" od koga hoce, kako od nje, tako i od onog ekrema ili bilo koga drugog.....tako da ne treba nju kriviti ni za sta, nego upravo one koji prave pare na zaglupljivanju naroda....

Ko je mrzi? Mi joj se samo smejemo  [rofl]
A, izem ti taj cilj i uspeh da se razvlaèi po novinama na ovakav naèin. Jesu producenti napravili od nje to ¹to su i hteli- gusku i na taj naèin æe neka glupava emisija na nekoj usranoj televiziji imati ogromnu gledanost.
Hold your head high and your middle finger higher

dzimika

meni nudjeno pre par godina da budem popularan :D ali reko nije to za mene, previse sam dlakav :D

zVuk

Citat: Tinkerbell poslato 10 Oktobar, 2013, 10:29
Citat: zVuk poslato 10 Oktobar, 2013, 10:09
mozete da je mrzite, ali devojka je carica, u smislu da je postigla ono sto je zelela......vec nekoliko dana je udarna vest u novinama i cela srbija zna za nju, da je znala sve odgovore, niko joj ne bi pridao paznje....i opet nije ona kriva zbog toga sto je postala "vip" nego producenti puni para koji mogu da naprave "vip" od koga hoce, kako od nje, tako i od onog ekrema ili bilo koga drugog.....tako da ne treba nju kriviti ni za sta, nego upravo one koji prave pare na zaglupljivanju naroda....

Ko je mrzi? Mi joj se samo smejemo  [rofl]
A, izem ti taj cilj i uspeh da se razvlaèi po novinama na ovakav naèin. Jesu producenti napravili od nje to ¹to su i hteli- gusku i na taj naèin æe neka glupava emisija na nekoj usranoj televiziji imati ogromnu gledanost.

najgore od svega je to sto ce ta guska da zaradi tri tovara para od svog gukanja, a devojcice ce se ugledati na nju i utrkivati u tome da budu jos vece guske....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

#8310
Dobrodo¹ao u Srbiju u 21-vom veku... Mada je sve poèelo jo¹ '91-ve...


edit:
Obrazovane nedojebane glupaèe u svojstvu neke lekarske kvazi komisije od dva èlana koje imaju fakultet, ali nabio bi im te diplome u bulju, pizda im materina kvarna i birokratska...

balcan girl

 [djavo] [djavo] [djavo]to sto sam upravo skontala kad sam kupila onaj prokleti maybe baby da cele godine radim pogresnoooo  [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] i da jebeno ne spadam u 80% zena i da nisam po jebenom jusu i da ovi doktori pojma nemajuuuuu  [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [zena] [zena] [zena]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

U stvari veæ ima¹ dete a nisi primetila...:o :-*


Jebote, sad se setih, pa ko ti cele godine prièa da ne¹to radi¹ pogre¹no...!?! :P

i kakav kurac mejbi bejbi, da ste se jebali 24/7/365...:o

balcan girl

pa jbg ko bi ocekivao da treba da se jebem kad imam  [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [zena] [zena] [zena] [zena]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

[zvizdi] Ima¹ 40 godina a ne zna¹ da u sred riblje èorbe ima¹ plodnih dana...:o [facepalm] :P :-*

jebote nauèio sam kao pesmicu sa 16 godina, mo¾e 3 dana pre mece i 3 dana posle... Nikako na pola izmeðu mece i na sred iste...:o :P

UFF

hmm a sta ako je napunis 3 dana pre mece a njoj kasni 4-5 dana
znaci napunio si dan-dva ranije and now u r fucked! :D

balcan girl

ma nek se tera sve u kurac a kako ja to da znam kad mi nikad pre toga nije ni padalo na pamet da pravim decu a ja sam oduvek brinula o sebi i uvek sam imala punu torbu kondoma :D sto da me boli glava ceo zivot zbog pola sata gimnastike :P al eto sad znam da kod mene sve naopakoooooo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


Lazic

Citat: UFF poslato 10 Oktobar, 2013, 14:26
hmm a sta ako je napunis 3 dana pre mece a njoj kasni 4-5 dana
znaci napunio si dan-dva ranije and now u r fucked! :D


daaaa...:o :D ali to je Ireni cilj...:D

balcan girl

pa o tome se radi obicno su plodni dani 15 dana od pocetka ciklusa i takoooo je kod 80% zena, e pa kod mene nijeeeeee kod mene je dok imam i tri dana odmah posle toga :P a ja tad nemam nikakvu nameru da se jebem :D e a sad moram da pocnem :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!