Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Jocika

Izbacilo me to sto mi je vetar izduvao jebeni telefon iz dzepa i puce ekran kao grisina,sreca pa sam ga nasao u delovima po putu i sad umesto da kupim vizir za motor ja moram da popravljam telefon...  [glavazid]  [glavazid]  [glavazid]

Uncle Bob

Citat: Jocika poslato 26 Septembar, 2013, 16:20
Izbacilo me to sto mi je vetar izduvao jebeni telefon iz dzepa i puce ekran kao grisina,sreca pa sam ga nasao u delovima po putu i sad umesto da kupim vizir za motor ja moram da popravljam telefon...  [glavazid]  [glavazid]  [glavazid]
E jebiga.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Jocika

E kurac nije to naj gore,jos gore je sto mi motor dize temperaturu i izbacuje antifriz na cepu tj zviznuo je dihtung glave... jedino da se samoubijem,jebem ti danasnji dan i kad sam ustajao iz kreveta,bolje da sam prespavao ceo dan,prvo mi izleti telefon iz dzepa,pa mi ispadne narukvica,pa motor pocne da mi dize temperaturu,pa me isprska antifriz po ruci i licu i na kraju krepa dihtung glave,pa odnesem telefon u servis da se popravi i kreten mi razbije displej a trebao je samo jebeno staklo da zameni...  [veryangry]  [veryangry]  [veryangry]

Uncle Bob

Citat: Jocika poslato 27 Septembar, 2013, 03:07
E kurac nije to naj gore,jos gore je sto mi motor dize temperaturu i izbacuje antifriz na cepu tj zviznuo je dihtung glave... jedino da se samoubijem,jebem ti danasnji dan i kad sam ustajao iz kreveta,bolje da sam prespavao ceo dan,prvo mi izleti telefon iz dzepa,pa mi ispadne narukvica,pa motor pocne da mi dize temperaturu,pa me isprska antifriz po ruci i licu i na kraju krepa dihtung glave,pa odnesem telefon u servis da se popravi i kreten mi razbije displej a trebao je samo jebeno staklo da zameni...  [veryangry]  [veryangry]  [veryangry]
Znaèi nisam jedini maler na forumu. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: UNCLEBOB poslato 27 Septembar, 2013, 11:47
Citat: Jocika poslato 27 Septembar, 2013, 03:07
E kurac nije to naj gore,jos gore je sto mi motor dize temperaturu i izbacuje antifriz na cepu tj zviznuo je dihtung glave... jedino da se samoubijem,jebem ti danasnji dan i kad sam ustajao iz kreveta,bolje da sam prespavao ceo dan,prvo mi izleti telefon iz dzepa,pa mi ispadne narukvica,pa motor pocne da mi dize temperaturu,pa me isprska antifriz po ruci i licu i na kraju krepa dihtung glave,pa odnesem telefon u servis da se popravi i kreten mi razbije displej a trebao je samo jebeno staklo da zameni...  [veryangry]  [veryangry]  [veryangry]
Znaèi nisam jedini maler na forumu. :D

Odma je lak¹e udvoje :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Vec danima me nerviraju "drugovi" koji samo gledaju kako da ti zabodu noz u ledja..

Lazic


Slaninar

©treberi. Bilo ih je u ¹koli, ima ih i u firmama.

...I ne, nisu svi koji dobro uèe/rade ¹treberi, naprotiv. 
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bokilic

brmmmm

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

MILJAN

Citat: Major poslato 27 Septembar, 2013, 14:44
Vec danima me nerviraju "drugovi" koji samo gledaju kako da ti zabodu noz u ledja..
Homo homini lupus-Tomas Hobs. Sto manje prijatelja i bice ti bolje.
Cave ab homine unius libri

mi¹ko_kolo

 Pre æe biti ¹to manje "prijatelja" a to podrazumeva i mali broj stvarnih prijatelja.

Gvozden

#8252
 [cheers]

MILJAN

Kako kenja ovaj Vucic na Pink 3.. kritikuje stanje u drzavi a on na vlasti vec poduze vreme..Pa ko je ovde lud?
Cave ab homine unius libri

Lazic

"Priatelj" od "prijatelja" koji je prijatelju, "servisirajuæi" savr¹eno ispravan kompjuter maznuo ploèu/procesor/memoriju(ne seæam se taèno ¹ta je bilo, ali staro oko 5 godina i ubacio celeron 2ghz, ¾nj ram 266mhz i jebenu vantu sa 16 mb i instalirao win7 ultimate pun nekih sranja, sa standard vga i mislio da to niko neæe primetiti... I za tu uslugu uzeo crvenu... :o [facepalm] Dakle stvarno smo skoro na dnu...

eclipse4

zato sada treba da kupi jednu graficku od recimo 150-ak evra,kojoj majstor nece moci odoleti,postaviti kameru da snima,pozvati ga kao da zameni u pc.......verovatno ce i to drpiti i namestiti neku drugu unutra,posle snimak pravo u policiju,pa nek se slika...

Lazic

D¾aba, drugar radi u udbi, ali neæe da cima kretena, previ¹e se razoèarao u "drugara", jer mu je ovaj preporuèio "prijatelja"... Smor je ¹to sam mu ja instalirao win, taman sve namestio osim zvuène, rikne mi net, onda je on bio na odmoru pa ja, nije hteo da me cima, nego da mu ovaj instalira zvuènu, kad ispade, da mu nisu valjali ploèa i grafièka, pa mu je zamenio i kao proradio zvuk i reinstalirao windows... Zove me pre neki dan kuka, jebote ovo ni¹ta ne radi... Imao sam ¹ta i da vidim...:o

eclipse4

na sta sve covek moze da se spusti.........


Lazic


eclipse4

tako je i kolega moj inscenirao obijenu garazu i kradju mog motora a ustvari on ga prodao....bednik.