Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

drug sluaj i da zapamtis ako si na kapiji imao tablicu "cuvajs se psa" nemoze ti niko na svetu nista,ma i bog otac da te tuzi.ukoliko nisi imao i taj neko ima svedoke da stvarno nisi imao,nahebo si.

MIGE

daj bre ujko,tebe bas hoce problemi...  :(

Uncle Bob

Citat: eclipse4 poslato 23 Septembar, 2013, 20:10
drug sluaj i da zapamtis ako si na kapiji imao tablicu "cuvajs se psa" nemoze ti niko na svetu nista,ma i bog otac da te tuzi.ukoliko nisi imao i taj neko ima svedoke da stvarno nisi imao,nahebo si.
Nemam tablicu :( a sluèaj je bio sledeæi on je do¹ao da mu ne¹to odradim na kolima u gara¾u se kolima ulazi sa ulice a imaju i vrata iz dvori¹ta e sad on je video kera i kao idem da ga pomazim ja ga iz kanala nekoliko puta opomenuo da mu ne prilazi i odjednom sam èuo njegovo vri¹tanje i arlaukanje e dok sam iza¹ao iz kanala bi ¹ta bi.Jbga.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

dzimika

ne mora da stoji znak jer pas ocigledno nije pusten tj ako je u boxu i ako je vezan, ako je usao u box ili ako je prisao zavezanom psu nema sanse da te bilo ko okrivi za nesto pogotovo sto si ga upozorio

Hohštapler

Al opet, kom¹u izujeda tvoj pas, neprijatna je situacija do d¾a d¾a..
Tebe Ujko ba¹ krenulo po kurèevoj sreæi... a da pojebe¹ neku ciganku?  [zvizdi]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

pittatore

Nadji neku nevinu ganjku...mada i to je to tesko naci

eclipse4

#8186
Citat: dzimika poslato 23 Septembar, 2013, 22:07
ne mora da stoji znak jer pas ocigledno nije pusten tj ako je u boxu i ako je vezan, ako je usao u box ili ako je prisao zavezanom psu nema sanse da te bilo ko okrivi za nesto pogotovo sto si ga upozorio

moguce da si upravu,ne osporavam,bio je slucaj ovde slican,covek nije imao tablu na kapiji i ovaj usao u dvoriste,ujeo ga je vezan pas u dvoriste! iako ga gazda opomenuo da ne ide tamo valjda da pisa ne secam se bas,ali znam da ga na sudu najebao kao zuti.a reko mu advokat,da je imao tablu na kapiji ne bi mu niko nista mogao,pa i da ga je rastrgao.

jer prilikom ulaska u dvoriste,ti upozoravas gosta da imas opasnog psa,tj ulazi na sopstven rizik pa cak iako je vezan,nema prilazenja jer si tako reci vec upozorio s kapije da je opasan.

e sad on moze da kaze "nisam znao da je opasan,nije imao tablicu,kad sam mu prisao on je mahao repom,senio,ustao na dve noge,smatrao sam da nije opasan,a pretpostavljam bio vezan da ne bi pobegao na ulici"

jebi ga,samo sa advokatima ne treba uci u okrsaj,jer oni znaju xxx caka kako da te okrive.

da ne zaboravim,takodje odgovaras iako imas tablu na kapiji,a uvedes gosta unutra a psa nisi osigurao,tj nisi ga naterao u box ili na lanac.
onda se desi da ujede nekog i taj kaze "gazda me je pozvao unutra,rekao je da ne ujeda kad je on tu" (primer samo)

Uncle Bob

Citat: eclipse4 poslato 23 Septembar, 2013, 23:16
Citat: dzimika poslato 23 Septembar, 2013, 22:07
ne mora da stoji znak jer pas ocigledno nije pusten tj ako je u boxu i ako je vezan, ako je usao u box ili ako je prisao zavezanom psu nema sanse da te bilo ko okrivi za nesto pogotovo sto si ga upozorio

moguce da si upravu,ne osporavam,bio je slucaj ovde slican,covek nije imao tablu na kapiji i ovaj usao u dvoriste,ujeo ga je vezan pas u dvoriste! iako ga gazda opomenuo da ne ide tamo valjda da pisa ne secam se bas,ali znam da ga na sudu najebao kao zuti.a reko mu advokat,da je imao tablu na kapiji ne bi mu niko nista mogao,pa i da ga je rastrgao.

jer prilikom ulaska u dvoriste,ti upozoravas gosta da imas opasnog psa,tj ulazi na sopstven rizik pa cak iako je vezan,nema prilazenja jer si tako reci vec upozorio s kapije da je opasan.

e sad on moze da kaze "nisam znao da je opasan,nije imao tablicu,kad sam mu prisao on je mahao repom,senio,ustao na dve noge,smatrao sam da nije opasan,a pretpostavljam bio vezan da ne bi pobegao na ulici"

jebi ga,samo sa advokatima ne treba uci u okrsaj,jer oni znaju xxx caka kako da te okrive.

da ne zaboravim,takodje odgovaras iako imas tablu na kapiji,a uvedes gosta unutra a psa nisi osigurao,tj nisi ga naterao u box ili na lanac.
onda se desi da ujede nekog i taj kaze "gazda me je pozvao unutra,rekao je da ne ujeda kad je on tu" (primer samo)
Ali brate tom idiotu ni tablica po glavi ne bi pomogla ako mu neznam sad 3-4 puta ka¾em da se ne zajebava i da ne prilazi pa moj æale kad ja nisam tu mu ne prilazi jebiga.
  Cezar je sa moje leve strane. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: pittatore poslato 23 Septembar, 2013, 22:32
Nadji neku nevinu ganjku...mada i to je to tesko naci
jedino ne¹to pred¹kolskog uzrasta ali i to je znak pitanja. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

@Ujka Bob:
dajem milion evra, da ja, moja æerka i sin mo¾emo da mu priðemo na keca kad nisi tu i da se slatki naigramo sa dotiènim...:D

Psi ujedaju samo baksuze...:D

sakrij ga negde do ne proðe bilo kakva frka, za svaki sluèaj...

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 23 Septembar, 2013, 23:43
@Ujka Bob:
dajem milion evra, da ja, moja æerka i sin mo¾emo da mu priðemo na keca kad nisi tu i da se slatki naigramo sa dotiènim...:D

Psi ujedaju samo baksuze...:D

sakrij ga negde do ne proðe bilo kakva frka, za svaki sluèaj...
Ma njih dvoje su u principu dobrice nisam od njih pravio monstrume a ovaj kreten posle mi je njegov sin prièao zamahivao je rukom na njega kao zezanje pazi zezanje sa astom [ludak] idem ujutru da kupim tablicu mada ovi kada su bili nisu me ni¹ta pitali za nju  [neampojma] njih su samo zanimali papiri.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

pittatore

Citat: UNCLEBOB poslato 23 Septembar, 2013, 23:41
Citat: pittatore poslato 23 Septembar, 2013, 22:32
Nadji neku nevinu ganjku...mada i to je to tesko naci
jedino ne¹to pred¹kolskog uzrasta ali i to je znak pitanja. ;D
Jes vala tu vec gazis u druge kriminalne vode ;D

stilgar

Citat: Laziæ poslato 23 Septembar, 2013, 23:43
@Ujka Bob:
dajem milion evra, da ja, moja æerka i sin mo¾emo da mu priðemo na keca kad nisi tu i da se slatki naigramo sa dotiènim...:D

Psi ujedaju samo baksuze...:D

sakrij ga negde do ne proðe bilo kakva frka, za svaki sluèaj...
kakav si ti entuzijasta, vis da kaze ujka da njegov otac ne prilazi kad on nije tu, znaci po tebi njegov cale je baksuz pa ga pas ugrozava? :)

Uncle Bob

Citat: stilgar poslato 24 Septembar, 2013, 00:25
Citat: Laziæ poslato 23 Septembar, 2013, 23:43
@Ujka Bob:
dajem milion evra, da ja, moja æerka i sin mo¾emo da mu priðemo na keca kad nisi tu i da se slatki naigramo sa dotiènim...:D

Psi ujedaju samo baksuze...:D

sakrij ga negde do ne proðe bilo kakva frka, za svaki sluèaj...
kakav si ti entuzijasta, vis da kaze ujka da njegov otac ne prilazi kad on nije tu, znaci po tebi njegov cale je baksuz pa ga pas ugrozava? :)
[rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Slaninar

Citat: UNCLEBOB poslato 23 Septembar, 2013, 23:41
Citat: pittatore poslato 23 Septembar, 2013, 22:32
Nadji neku nevinu ganjku...mada i to je to tesko naci
jedino ne¹to pred¹kolskog uzrasta ali i to je znak pitanja. ;D

Jaèa od najstarijeg brata, a br¾a od æaleta!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

CBRR1

sta je sa placanjem poreza na drzanje asta i to..?

Lazic

Citat: stilgar poslato 24 Septembar, 2013, 00:25
Citat: Laziæ poslato 23 Septembar, 2013, 23:43
@Ujka Bob:
dajem milion evra, da ja, moja æerka i sin mo¾emo da mu priðemo na keca kad nisi tu i da se slatki naigramo sa dotiènim...:D

Psi ujedaju samo baksuze...:D

sakrij ga negde do ne proðe bilo kakva frka, za svaki sluèaj...
kakav si ti entuzijasta, vis da kaze ujka da njegov otac ne prilazi kad on nije tu, znaci po tebi njegov cale je baksuz pa ga pas ugrozava? :)

Neee, tata je samo oprezan...:P

eclipse4

Citat: UNCLEBOB poslato 23 Septembar, 2013, 23:39
Citat: eclipse4 poslato 23 Septembar, 2013, 23:16
Citat: dzimika poslato 23 Septembar, 2013, 22:07
ne mora da stoji znak jer pas ocigledno nije pusten tj ako je u boxu i ako je vezan, ako je usao u box ili ako je prisao zavezanom psu nema sanse da te bilo ko okrivi za nesto pogotovo sto si ga upozorio

moguce da si upravu,ne osporavam,bio je slucaj ovde slican,covek nije imao tablu na kapiji i ovaj usao u dvoriste,ujeo ga je vezan pas u dvoriste! iako ga gazda opomenuo da ne ide tamo valjda da pisa ne secam se bas,ali znam da ga na sudu najebao kao zuti.a reko mu advokat,da je imao tablu na kapiji ne bi mu niko nista mogao,pa i da ga je rastrgao.

jer prilikom ulaska u dvoriste,ti upozoravas gosta da imas opasnog psa,tj ulazi na sopstven rizik pa cak iako je vezan,nema prilazenja jer si tako reci vec upozorio s kapije da je opasan.

e sad on moze da kaze "nisam znao da je opasan,nije imao tablicu,kad sam mu prisao on je mahao repom,senio,ustao na dve noge,smatrao sam da nije opasan,a pretpostavljam bio vezan da ne bi pobegao na ulici"

jebi ga,samo sa advokatima ne treba uci u okrsaj,jer oni znaju xxx caka kako da te okrive.

da ne zaboravim,takodje odgovaras iako imas tablu na kapiji,a uvedes gosta unutra a psa nisi osigurao,tj nisi ga naterao u box ili na lanac.
onda se desi da ujede nekog i taj kaze "gazda me je pozvao unutra,rekao je da ne ujeda kad je on tu" (primer samo)
Ali brate tom idiotu ni tablica po glavi ne bi pomogla ako mu neznam sad 3-4 puta ka¾em da se ne zajebava i da ne prilazi pa moj æale kad ja nisam tu mu ne prilazi jebiga.
 Cezar je sa moje leve strane. :D


to je njegov problem a ne tvoj,on je bio upozoren tablicom "cuvaj se pas voli podlaktice" a to sto je on otisao sam kod njega,tebe to savrseno ne interesuje.
ako si ti i komsija u dobrim odnosima,dogovori se sa njim da kaze da je tabla bila na kapiji ali je on svojevoljno prisao.

ako niste u dobrim odnosima i nema svedoka,kaci tablu na kapiji i uzivaj.

a te iz veterinarskog ne zanima dal si je imao ili ne,to sud zanima,veterinare interesuju samo papirici.

e sad vidi u kakvoj si situaciji sa tim komsom pa uradi pravu stvar.

Lazic

©teta ¹to baksuzluk nije ka¾njiv zakonom, ceo ¾ivot na svoju ruku mazim opasne pse, pa i da me neki ujeo, pokrio bi se u¹ima i æutao...[facepalm] Valjda kom¹ija ipak nije toliki baksuz da sad gleda da se ogrebe za od¹tetu...

eclipse4

lazicu,ljudi su cudni,a radeci nekad posao koji je bio vezan sa ljudima,shvatio sam da samo sa tom rasom treba imati sto manje posla,ujedaju gore nego krvolocni psi na podmukao nacin.

pas te ujede i nastavi da laje na tebe,ljudi te ujedu a ona masu repom i kazu da nisu oni ili je bilo slucajno,a najradije bi te gledali kako polako iskrvaris na smrt.
zato je bolje imati jednog druga,iskrenog,postenog koji bi poginuo za tebe,nego pun kurac onih koji te tapsu po ramenima samo kad im treba nesto ili kad ti se nesto desilo a vidis im u ocima da bi se upisali u gace od srece jer si nastradao.