Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


eclipse4

bio u rumuniju,gledao pumpe za vodu potapajuce,zamolim prodavca da mi nadje pumpu koja tera 100/l u minuti,pronadje jednu i povuce da cita blize posto mu jedno oko malo vise "svetlelo" u desno....zatim mu sklizne pumpa i nemoze da je pridrzi jer je skoro imao udes,ja se sagnem i dohvatim pumpu koja ima nekih 20kg,bi me zao coveka,druga se skotrlja sa standa i pravo meni na palac....
jedva sam hodao po rumuniji a palac ko vasarski baloni,em elegantno popunjem em sve boje na njemu,od svetlo crvene preko zelene do modre plave....par sati kasnije pravo u hitnu kod nas,pa snimanje i rezultat je naprsla kost  :'( [veryangry] [veryangry] :'(

nesnosni znaci nesnosni bolovi,posto mrzim tablete i injekcije i konzumiram samo u zadnji cas da spasim glavu....... ;)

Hohštapler

Auuu bra¹o... ba¹ ga najeba'....
Si dobio gips?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MILJAN

Cave ab homine unius libri

Hohštapler

Citat: MILJAN poslato 21 Septembar, 2013, 03:40
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 21 Septembar, 2013, 00:54
Auuu bra¹o... ba¹ ga najeba'....
Si dobio gips?
za ¹ta? za palac?

Pa da.... kako se to imobilizuje?
A i zavisi gde je napuklo, zar ne?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

nisam dobio gips na srecu,valjda ce tako i ostati,postojala je velika mogucnost da dobijem gips a jos veca od longete,nije bilo dezurnog ortopeda,pa se doktorka iz hitne cula sa njim telefonski i rekao je da mi samo uvezu u zavoj i da mecem hladne obloge do sutra.
sreca je da je kost samo napesla znaci nema fragmenata koji "plivaju" po tkivu.
sutra idem na kontrolu pa cemo videti sta ortoped kaze.


eclipse4

sto je najbolja fora,zaboravih,kad je doktora rekla sestri da fiksira prste zavojem,a sestra kaze nesto u fazonu "kako sada ja ovo treba da fiksiram,dal da teram i oko clanka ili samo petu" i onda je sledeo niz bezuspesnih pokusaja da mi fiksira nogu da bi na kraju rekla "ja mislim da bi ovo trebalo da bude dobro" i pita mene "sta mislis" ;) ;) ;)

Lazic


eclipse4

pa posto nemam bas dlake na jeziku,a ona vec 20 god radi na tome mestu,rekao sam to sta sam mislio.naravno da sam skinuo zavoje i sve mi to supruga ponovo fiksirala.

Hohštapler

Ja reko kako æe¹ Rumunu da jebe¹ milu majku...  ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

ma sta da mu jebem,zao mi i njega,imao je udes autom u kome mu bila ruka ostecena i to jebeno dobro,vratili ga na posao pre vremena inace bi dobio otkaz,ispricao mi ukratko.
ja i zena smo se kidali od smejanja,pa ako verujes i sada,cim se pogledamo.....on jadnicko s tom rukom i onim okom sto mu je totalno udesno,da neko ne shvati pogresno nije oko smesno,vec je oko krivac za sve,jer on jadan nije video da procita jacinu sa pumpe,a kad priblizio pumpu do oka ona mu padne na povredjenu ruku....ja copam po rumuniji i psujem,smejemo se ko drogirani ceo dan a boli razbija.....sta da ti kazem

Lazic

Ne verujem u boga, ali znam da uvek kad hoæe¹ da uèini¹ ne¹to dobro bez razloga ðavo se ume¹a i recimo baci pumpu na prst... Ceo ¾ivot se trudim da uradim ne¹to dobro kad god mi se uka¾e prilika, veæ sam navikao da posle sledi naka bolna kazna, ¹to materijalno, ¹to fizièki... Ali ja æu i dalje da teram inat obojici, prvom zato ¹to se pravi blesav, a drugom(koji dobija platu od prvog), zato ¹to je smrda...:D :-*

eclipse4

brate ti si se zamerio dvojici najopakijih tipova u univerzumu ;)

nervira me to sto sada trebam da lepim plocice u kupatilu a moram sve to da radim ko da sam kilav! nisam bas navikao da se izlezavam po krevetu.

Lazic


dzimika

nocas gledam ribu koja vozi A klasu automatik kako 1min gleda da li je pogodila brzinu i naravno da nije   [facepalm] [facepalm]

Uncle Bob

Nenormalni kom¹ija i pored vi¹e upozorenja da ne prilazi keru ipak je pri¹ao valjda on bolje zna sa kerovima jer blah,blah otkinuo mu je pola podlaktice i sad èekam da vode kera u karantin.I posle æe opet biti kako je Ast iz èista mira izujedao nedu¾nog prolaznika. [glavazid] [glavazid] [glavazid]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: UNCLEBOB poslato 23 Septembar, 2013, 17:04
Nenormalni komšija i pored više upozorenja da ne prilazi keru ipak je prišao valjda on bolje zna sa kerovima jer blah,blah otkinuo mu je pola podlaktice i sad čekam da vode kera u karantin.I posle će opet biti kako je Ast iz čista mira izujedao nedužnog prolaznika. [glavazid] [glavazid] [glavazid]

E jbg!
Može li nešto da te obiđe?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4


April

Do you want to be right or do you want to be free?

Uncle Bob

Bili iz Beo veterine pogledali "Paso¹" videli da je uredno vakcinisan napravili zapisnik sreæa pa je sa blesavim kom¹ijom bio i njegov sin i potvrdio je da pas nije njega napao veæ je on u¹ao na teritoriju kod psa,sad nemam pojma ¹ta æe dalje biti?.Drugar koji dr¾i azil mi ka¾e da nemam za¹ta da se sekiram.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM