Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

Citat: UFF poslato 19 Septembar, 2013, 14:34
ej ne primajte se bre skidao sam deklu da saniram ogrebotine i da je ofarbam :D

sto bi smo se primali, samo je bila malo sprdacina za zamenu ulja ;D

UFF

a pa ulje sam stvarno zamenio par dana pre toga

a dekla je spala sama jer sam zaboravio da vratim srafove pre voznje

zurio kuci da me ne stigne oluja  [rofl]  [facepalm] [veryangry] [doh]  [ljutko] [ludak]

ali bar sam lepo podmazao lanac i pola motora ako nista drugo  [rofl]

Darko

Citat: UFF poslato 19 Septembar, 2013, 20:18
ma sta se bre vidi iz svemira :)
pisao si na forumu vise puta

hahaha , uuu jebem ti koske ..taj vic je bio za hondu , nego , eto , ja volim da se nasalim i na svoj racun pa promenio u kawasaki

Plazma Keks

Citat: UFF poslato 19 Septembar, 2013, 20:28
a pa ulje sam stvarno zamenio par dana pre toga

a dekla je spala sama jer sam zaboravio da vratim srafove pre voznje

zurio kuci da me ne stigne oluja  [rofl]  [facepalm] [veryangry] [doh]  [ljutko] [ludak]

ali bar sam lepo podmazao lanac i pola motora ako nista drugo  [rofl]
bravo, bravo... :P

Darko

inace , vic ide ovako :

koje se dve stvari jedino vide iz vasione na zemlji ?

kineski zid i hondin otpad !!!!

eto , sad , pa umriteeeeeee  hahahahhaa

stilgar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 19 Septembar, 2013, 20:09
Sad æe Havarisani da vam ka¾e da nemate pojma...  ;D

ps.
Ni ja ne volim Zelene, nije da sam imao ikad ijednog, al kad god èujem da neko kuburi sa karburatorima, slavinicama, paljenjem, prelivanjem, obrn'o le¾aj, raspao se magnet, truo rezervoar uvek se reèenica zavr¹ava sa kawasaki...
A svi vozimo matore drtine....
sa karburatorom kubure svi zbog loseg benzina, sto se tice slavine skinuo sam manual za ovog bandita 1200 pise neces verovati zamena svake 4 godine, karbovi prelivaju zbog istog uzroka loseg goriva, magnet se raspado na GPZ-u valjda, koliko znam ti si prosle zime skido hrdju elektrolizom iz HONDE ma jel to moguce :) (a i to je zbog vode u benzinu) a i tebi sam bese slao link odakle sam kupio i zamenio slavinu pssssttttt :)
@Darka
izvini, pomeso, mislio sam da je tvoj bio taj sto se gasio UFF-u ...


Darko


Bishke

You should do one thing every day that scares you

clutch&brake

Citat: Plazma Keks poslato 19 Septembar, 2013, 20:30
Citat: UFF poslato 19 Septembar, 2013, 20:28
a pa ulje sam stvarno zamenio par dana pre toga

a dekla je spala sama jer sam zaboravio da vratim srafove pre voznje

zurio kuci da me ne stigne oluja  [rofl]  [facepalm] [veryangry] [doh]  [ljutko] [ludak]

ali bar sam lepo podmazao lanac i pola motora ako nista drugo  [rofl]
bravo, bravo... :P

Za 50 evra cu ti i ja podmazivati lanac na 100 km
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Darko

Citat: Bishke poslato 19 Septembar, 2013, 20:37
A vooleeeo bi :D

jok....mozda z1000 ili cb 1000 , drugo nista ..ali to samo MOZDA ...da isfuram malo   8)

Hohštapler

#8150
Citat: stilgar poslato 19 Septembar, 2013, 20:30
koliko znam ti si prosle zime skido hrdju elektrolizom iz HONDE ma jel to moguce :) (a i to je zbog vode u benzinu) a i tebi sam bese slao link odakle sam kupio i zamenio slavinu pssssttttt :)


Tako je.
Al moj rezervoar nije bio truo veæ je ponegde imao one taèkice rðe, i to na mestima gde je ispravljan i varen (ekscesi biv¹ih vlasnika predpostavljam), ¹to je mene jako nerviralo, a slavinicu sam ja lièno zajebo, gumicu, al nisam hteo da je otvaram i da se zezam sa njom [zvizdi]  ;D
I nisam je zamenio, sad imam 2 slavine!  [rofl]
Originalnu koja ne radi, i kinesku koja radi.  [rofl]




Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

stilgar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 19 Septembar, 2013, 21:06
Citat: stilgar poslato 19 Septembar, 2013, 20:30
koliko znam ti si prosle zime skido hrdju elektrolizom iz HONDE ma jel to moguce :) (a i to je zbog vode u benzinu) a i tebi sam bese slao link odakle sam kupio i zamenio slavinu pssssttttt :)


Tako je.
Al moj rezervoar nije bio truo veæ je ponegde imao one taèkice rðe, i to na mestima gde je ispravljan i varen (ekscesi biv¹ih vlasnika predpostavljam), ¹to je mene jako nerviralo, a slavinicu sam ja lièno zajebo, gumicu, al nisam hteo da je otvaram i da se zezam sa njom [zvizdi]  ;D
I nisam je zamenio, sad imam 2 slavine!  [rofl]
Originalnu koja ne radi, i kinesku koja radi.  [rofl]


nemoj sad da se vadis, da nisi radio elektrolizu te sitne tackice rdje bi bile velike tacke rdje i na kraju rupe od rdje. Vlasnici kawa ne mare za tackice male ili velike nego se voze a kad istruli do kraja zamene rezorvoar nije skup. Znaci dedukcijom smo dosli do toga da su vlasnici honde pazljiviji i savesniji u odrzavanju svojih motora iz cega proizilazi da se honda manje kwari, sto nemora da bude tacno jer ako bi i vlasnici kawa toliko lickali svoje ljubimce pitanje je koji motor bi duze trajao i manje se kvario
[rofl] [rofl] [rofl]

Darko


Plazma Keks

upravo sad me je izbacila iz takta vest da mi je umro bivsi razredni... kad pomislim koliko me je puta vadio iz govana samo :(

Lazic

Moja razredna ako je jo¹ ¾iva, ima oko 1oo godina...

@kawasaki hejteri:
Dajte mi bilo koji motor da ga ja exploati¹em, i "odr¾avam" i da vec petu godinu bleji na ulici po ki¹i i snegu i da mu se za 30.ooo ni¹ta nije pokvarilo osim sajle brzinomera(tu ne raèunam kad sam ga ja sam pokvario), i da padnem bar 10 puta, poje¹æu moje klepetalo ¹raf po ¹raf...

Ku¹ bre...:P

Edit:
Pitajte tarabiæa koliki sam kamen polomio karterom na Goliji pre dve godine, a tek dve nedelje kasnije primetio da curka ulje...:D

Che


Plazma Keks

moj razredni je ostavio zenu i dete od 6-7 godina...

Taraba

Citat: Laziæ poslato 19 Septembar, 2013, 22:45
Moja razredna ako je jo¹ ¾iva, ima oko 1oo godina...

@kawasaki hejteri:
Dajte mi bilo koji motor da ga ja exploati¹em, i "odr¾avam" i da vec petu godinu bleji na ulici po ki¹i i snegu i da mu se za 30.ooo ni¹ta nije pokvarilo osim sajle brzinomera(tu ne raèunam kad sam ga ja sam pokvario), i da padnem bar 10 puta, poje¹æu moje klepetalo ¹raf po ¹raf...

Ku¹ bre...:P

Edit:
Pitajte tarabiæa koliki sam kamen polomio karterom na Goliji pre dve godine, a tek dve nedelje kasnije primetio da curka ulje...:D


Mislim da to nema veze sa kvalitetom kawasakija, veæ sa onom narodnom "Pametniji popu¹ta"
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Citat: Che poslato 19 Septembar, 2013, 23:18
Citat: Laziæ poslato 19 Septembar, 2013, 22:45
(tu ne raèunam kad sam ga ja sam pokvario)

A Labos? ;D

Opet nije kriv kvalitet kantasakija, nego Srbi...:D

@Tarabiæ:
to je i tvoj rekao kad su ga izvadili ispod juga...:P I jel mu ne¹to ozbiljno falilo...:o :P Bolje je pro¹ao od tebe... Seti se da mi je pro¹le godine Alja pravio db kiler od cviknute vilju¹ke sa fejzera, Kawa rules...[yahoo]

juga

Citat: Laziæ poslato 19 Septembar, 2013, 22:45
Moja razredna ako je jo¹ ¾iva, ima oko 1oo godina...

@kawasaki hejteri:
Dajte mi bilo koji motor da ga ja exploati¹em, i "odr¾avam" i da vec petu godinu bleji na ulici po ki¹i i snegu i da mu se za 30.ooo ni¹ta nije pokvarilo osim sajle brzinomera(tu ne raèunam kad sam ga ja sam pokvario), i da padnem bar 10 puta, poje¹æu moje klepetalo ¹raf po ¹raf...

Ku¹ bre...:P

Edit:
Pitajte tarabiæa koliki sam kamen polomio karterom na Goliji pre dve godine, a tek dve nedelje kasnije primetio da curka ulje...:D

XT,XT,XT,XT,XT,XT,XT!!!!!!!!!! ( a nisam hejter )