Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

Citat: Laziæ poslato 16 Septembar, 2013, 16:34
Citat: mkt poslato 16 Septembar, 2013, 13:28
pada kisa  [veryangry] [veryangry] [veryangry]

Ovde sija za sve pare, ko te terao da ide¹ na more...[zvizdi] :P
sad se vratio sa kupanja, da ga jebem ako se sutra ne razbolim

stilgar

Citat: dzimika poslato 16 Septembar, 2013, 17:09
ovo deluje kao da je obilazio preko pune i naleteo na taxistu koji je skretao levo, osim ako levo nije zabranjeno a mislim da nije
ne ne marsovac je iso preko pune linije po hitnom zadatku, bez rotacije i zvucne signalizacije a taksista siledzija je bas tad naumio da skrene levo i oborio ga, a moro je da gleda u retrovizor i da da zmigavac, mozda je taksista sve to i uradio al bice na kraju da nije. to sto je marsovac tu gde jeste je visa sila a vlast boga ne moli tako da je ovaj taksista najebo ko zuti. Nazalost.

Che

Citat: stilgar poslato 16 Septembar, 2013, 19:35
taksista siledzija je bas tad naumio da skrene levo i oborio ga

Iz Vasine nije dozvoljenoo da skrene levo u Z. Jovinu.
Posto radim u blizini, predpostavljam da je bilo jos jedno od maestralnih polukruznih okretanja taksisa u Vasinoj od kojih mi se svaki drugi dan zeludac okrene.

Citat: Laziæ poslato 16 Septembar, 2013, 16:34
@Èe:
KAko to misli¹ kolega marsovac...??? :o Nikad ne bih pomislio da si pub...:o [rofl]

Ilija Cvorovic: nekad si mogao da ih prepoznas, cim ih vidis, zna¹ ko su. A ovo sada... Cim ih vidis - ne znas ko su.

dzimika

zato i rekoh da nisam siguran i pretpostavio sam da je zabranjeno ali nisam prolazio tuda kolima ne pamtim a i vala odavno je zabranjeno tuda voziti

Lazic


CBRR1

Zar da jebena Slovenija dobija sve tekme na eurobasketu...puuuuuu gomila gmizavaca i par sudija...

Lazic

#8066
©ta te boli kurac za slovence...??? [facepalm] :-*

u potpisu 8 piva i po kile jabuke... i tri buksne... [facepalm]

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 17 Septembar, 2013, 03:38
©ta te boli kurac za slovence...??? [facepalm] :-*

u potpisu 8 piva i po kile jabuke... i tri buksne... [facepalm]
Joj jebem ti telefon kakvu sam ja ¾urku propustio. :o [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Veruj mi da sam mogao, i ja bi je najradije propustio... :(

CBRR1

Lazicu lutko moja nenadrogirana,kako bre,pa domacini pa moraju da dobijaju,sta sudi im se faul i kad promase kos a da ih niko nije pipnuo...

Lazic

Ima bitnijih stvari u ¾ivotu da bi se nervirao zbog ¹untavih janeza...:-*

dzimika

Citat: CBRR1 poslato 17 Septembar, 2013, 11:15
Lazicu lutko moja nenadrogirana,kako bre,pa domacini pa moraju da dobijaju,sta sudi im se faul i kad promase kos a da ih niko nije pipnuo...

zbog toga i slicnih stvari sam i prestao bilo sta od sporta da gledam, em sve namesteno em se nerviram zbog likova koji mesecno uzmu sto ja zaradim za par godina

CBRR1

a jbga Dzimika,volim basket da gledam,i jako sam iznenadjen sa ovom ekipom Krstic,Bogdanovic,Bjelica,Markovic,pa cak i bangavi Stimac,Katic Nedovic Kalinic,po meni veliko iznenadjenje,ali bre Slovenci pa to nije realno,sad cu da ih vidim protiv Francuza,zgazice ih...jer oni nemaju sutere za tri kao mi pa da se izbore protiv francuza...ali bre pizdim zbog takvih stvari,i ja bi uveo naturalizaciju u sportu ako si Crnogorac Bosanac Makedonac Hrvat pa sta ce crnci u tim reprezentacijama,aj Francuze razumem zbog kolonije...ali ovo ne...i bre opet Slovenci,kakvu igru imaju nikakvu,juce protiv finaca,stoji odbrana na obe noge u mestu onaj glupi janez nabio glavu u zemlju i direkt u njega i faul za Slovence a ne za fince faul u napadu...ma bre uzas..

clutch&brake

Citat: dzimika poslato 17 Septembar, 2013, 16:36
Citat: CBRR1 poslato 17 Septembar, 2013, 11:15
Lazicu lutko moja nenadrogirana,kako bre,pa domacini pa moraju da dobijaju,sta sudi im se faul i kad promase kos a da ih niko nije pipnuo...

zbog toga i slicnih stvari sam i prestao bilo sta od sporta da gledam, em sve namesteno em se nerviram zbog likova koji mesecno uzmu sto ja zaradim za par godina

jbt dzimi koliku platu imas a kukas?? ti za par god a ja ni za ceo zivot
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

dzimika

i ja sam iznenadjen sa ovom ekipom
da ne preteram pogledam ponekad tako kad naletim na tv-u mozda 5-10min i onda me iznerviraju, ali mogu ti reci da je veci deo sadasnje ekipe igrao nekada u starijoj juniorskoj reprezentaciji kada su osvajali medalje i dosta dobro se znaju i uigrani su odavno, krstic im dodje tu kao veteran :D ali nemas pojma kako mi je drago sto teodosic nije mogao da igra, jer teodosic iz juniorske reprezentacije i teodosic iz seniorske nisu iste osobe, gledao sam kad je igrao za juniore i bio je odlican igrac a gledao i kao seniora i bio je jedno sebicno govno koje bi pre bacio loptu u aut nego da doda nekome

Citat: njanja poslato 17 Septembar, 2013, 16:55
jbt dzimi koliku platu imas a kukas?? ti za par god a ja ni za ceo zivot

nisam mislio na ove sto zaradjuju milione vec ovi sto igraju za po par hiljada evra u nekim manjim klubovima ali generalno ni ovima nisu velike plate jer oni silni milioni koji se pominju su transferi izmedju klubova a od toga igracu vrlo cesto ne ode nista

inace godisnje zaradim oko 4000e tj toliko primim ukupno plata a zaradim --4000e

CBRR1

teodosic,malo na njega sada podseca Nedovic,dosta gubi sigurnih lopti,a Katic i Krstic su svakako veterani za njih ali svaka im cast,i zar je neko katica trebao da primeti tek u 33godini zivota,svakako da je sve namesteno svakako...

CBRR1

a Teodosic nije hteo da igra ane kao fol povrede i gluposti,gade mi se takvi kao sto je i Stojakovic svojevremeno kada je odbio i rekao da nece da igra vise,a srpska skola mu je sve dala...nezahvalni stvorovi...

Panco.KV

Nervira me ciganisanje naPP i ucene oko prodaje Gopro verovatno su naucili da sve sto kupe pa i motore ucenjuju...e malo su se zajebali kod mene   [srednjiprst]

Uncle Bob

Citat: Panco.KV poslato 17 Septembar, 2013, 17:56
Nervira me ciganisanje naPP i ucene oko prodaje Gopro verovatno su naucili da sve sto kupe pa i motore ucenjuju...e malo su se zajebali kod mene   [srednjiprst]
Nedaj se ne popu¹taj. [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM