Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

pa sobzirom miketa da je slikano od ispod mosta...ti znas sta se radi ispod mosta i ko radi i ko je jeban...tako da pridruzi se braci gejevima,nek si nam dobrodosao....ahahhahahhahha

MIGE

Citat: CBRR1 poslato 07 Septembar, 2013, 14:40
pa sobzirom miketa da je slikano od ispod mosta...ti znas sta se radi ispod mosta i ko radi i ko je jeban...tako da pridruzi se braci gejevima,nek si nam dobrodosao....ahahhahahhahha
hoces reci motopederima???ja zivim blizu,tako da....  [rofl]

CBRR1

cek bre koji moped vozis ili vozio,ima razlike i u mopedima..??

MIGE

Citat: CBRR1 poslato 07 Septembar, 2013, 14:49
cek bre koji moped vozis ili vozio,ima razlike i u mopedima..??
ma nema,motopeder je motopeder   [rofl]

mkt

Citat: CBRR1 poslato 07 Septembar, 2013, 14:40
pa sobzirom miketa da je slikano od ispod mosta...ti znas sta se radi ispod mosta i ko radi i ko je jeban...tako da pridruzi se braci gejevima,nek si nam dobrodosao....ahahhahahhahha
al sam vam naleteo jbg cist jedanaesterac  [facepalm] [doh] [doh] [doh] [doh]

Lazic

U pederskom ¾argonu ka¾e se èist penal...:P [rofl]

mkt


Hohštapler

Citat: Laziæ poslato 08 Septembar, 2013, 01:28
U pederskom ¾argonu ka¾e se èist penal...:P [rofl]

Vidi ga ¹to zna njihove ¾argone...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

monsterbnt

Ma nije on gay.... samo voli onako.... malo....
Smrt SVIMA!!!!

beli-nsr

krenuli u batajnicu,prosli rumu i poceo motor da trokira...isao tako donekle,ali posto sam kocio ostale,na pola puta sam morao da se okrenem i vratim kuci sa punim gasom jedva 80,gasio se stalno,jedva palio,a svaki semafor uz inat crveno...uzrok nepoznat,sumnjao sam na crevo od dovoda goriva,bilo slomljeno,kako uspelo bas danas ne znam...juce isao lepo,presao 200km i ni trzaj,a danas mi zivce iskidao...zamenio sam izlomljena creva i ide kao sto je isao,a sutra da opet krenem negde,desilo bi mi se isto,baksuz da nema veci  [glavazid]  [glavazid]  [glavazid]

balcan girl

to sto treba da idem na more a niko nema da mi pozajmi prokletu frizider torbu :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1

Citat: balcan girl poslato 09 Septembar, 2013, 02:15
to sto treba da idem na more a niko nema da mi pozajmi prokletu frizider torbu :(
jel imate tamo Roda market..?

balcan girl

ima al nema frizider torbi bila sam, ali javno kukanje se isplatilo :D nadjoh jeeee :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1

e dobro,jer sam ja tamo vidjao u raznim dimenzijama..

MIGE

GOVNO..jebeno govno...u 60 sekundi mi se smenilo nekoliko osecanja...suze,bol,znoj I sreca....govno velicine novorodjenceta.....to me zena proklela,danima mi kenja kako ne jedem nista tecno,tipa supicu...jao,majke joj ga spalim  [veryangry]....

CBRR1

Citat: MIGE poslato 09 Septembar, 2013, 13:39
GOVNO..jebeno govno...u 60 sekundi mi se smenilo nekoliko osecanja...suze,bol,znoj I sreca....govno velicine novorodjenceta.....to me zena proklela,danima mi kenja kako ne jedem nista tecno,tipa supicu...jao,majke joj ga spalim  [veryangry]....

sada znas kako je zenama na porodjaju bar priblizno...koje ime si mu dao..?  [rofl]

Lazic

Citat: MIGE poslato 09 Septembar, 2013, 13:39
GOVNO..jebeno govno...u 60 sekundi mi se smenilo nekoliko osecanja...suze,bol,znoj I sreca....govno velicine novorodjenceta.....to me zena proklela,danima mi kenja kako ne jedem nista tecno,tipa supicu...jao,majke joj ga spalim  [veryangry]....

slu¹aj ¾enu...[facepalm]

balcan girl

hahahahha covek mi doneo na vrata frizider torbu :D :D :D zar to nije extraaaa :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF


balcan girl

nijeeee :D rekao jeeee evo izvoli i lepo se provedi :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!