Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

A nisi se setio ni da fotokoporas ili skeniras ili bar slikas sa mobilnim???

Taraba

Pa sta mi znaci slika sa mobilnog jbt.
Idem na fino, pa ako ne onda na galamu pa ako ne i to advokata, pa ako ne i to cimaæu Nellu sa bombonjerom i kafom :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

mene su sjebali na istu foru
samo sto sam im ja original poslao na email i dao im kopiju i rekao da mogu da dobiju original na uvid kad god pozele ili da zovu da provere onog ko je dokument izdao  [srednjiprst]

Taraba

Svaka ¹kola se plaæa jbg.
Sad sam ispao som, jer su uvek bili korektni.
I tetka lepo unela u komp broj od¹tetnog zahteva, isèitala podatke sa liène karte.
©to je sranje veæe, to je bilo kad sam radio dopunu ¹tete - odneo kacigu i navigaciju.
Posle sam im nosio i raèun za novu kacigu.
Ako su i to izgubili jebo sam ih na suvo.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika


MILJAN

Citat: pit poslato 05 Septembar, 2013, 17:44
Citat: CBRR1 poslato 05 Septembar, 2013, 17:03
samo sto Putin ima vise specijalnih akcija i ubistava iza sebe nego ti predjenih km na motoru Miljane,nije on za potcenjivanje,mnoge mudonje mu nisu mogle nista,nije on sminka...

   I realno je lepse gradjen od Miljana bez obzira sto ima 61 godinu nije tako debeo ko Miljan [rofl] [rofl]
Upropa¹æen sam.... :D
A ¾derem svaki dan.... salo se istopilo... kao Pitove èarape na Krosu po ¹umi :D


Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 05 Septembar, 2013, 18:04
:o :o :o
[gej]

;)
Pa pi¹em ja da se napr¾io na putina ali niko ne reaguje... :D Sumnjiv je... :D
Ajde ¹to se napr¾io PIt nego i pola Srbije   :o :o :o
JA sam se napr¾io malko na Milu Jovoviæ.... Video je u¾ivo..Opasno izgleda, skromna i tiha...
A Putina, Obamu i ostale ostavljam Pitu ;)  [dunce] :P :P :P :P
Cave ab homine unius libri

mareskin

Citat: Taraba poslato 05 Septembar, 2013, 22:03
Svaka ¹kola se plaæa jbg.
Sad sam ispao som, jer su uvek bili korektni.
I tetka lepo unela u komp broj od¹tetnog zahteva, isèitala podatke sa liène karte.
©to je sranje veæe, to je bilo kad sam radio dopunu ¹tete - odneo kacigu i navigaciju.
Posle sam im nosio i raèun za novu kacigu.
Ako su i to izgubili jebo sam ih na suvo.

Zbog posla i lo¹eg iskustva odavno imam pravilo da uvek imam kopije svih papira koje predam bilo kome. Èak i one papire koje mogu lako naknadno da nabavim ili od¹tampam. Bitno mi je da u svakom momentu mogu da znam taèno koje papire sam nekome dostavio. U tom sluèaju sam uvek siguran da li sam poslao neki papir ili sam potpuno zaboravio.

Po moguæstvu nosim kopije da mi se potpi¹u ili peèatiraju kao potvrda prijema.

Kao ¹to rekoh, iskustvo me je nauèilo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: Taraba poslato 05 Septembar, 2013, 21:51
Pa sta mi znaci slika sa mobilnog jbt.

Od¹tampa¹, ja to radio 100 puta sa predraèunima kad me mrzi da idem do firme, pa¾ljivo slikam i po¹aljem mailom... :D Ili zamoli onoga da ti od¹tampa nov, nije valjda peder da ti opet naplati...:o

Taraba

Bio danas... mentoli otvorili dva naloga za naplatu ¹tete 69*1 i 69*1.
Po prvom su sve papire dobili i sredili, po drugom nisu dobili ni¹ta od dokumentacije pa otud i zabuna.
Rekoh im da obri¹u ovaj drugi zahtev, ka¾e neka jo¹ dok proðe 15 dana pa æe biti automatski uga¹en.

Pade mi na pamet da im ponovo odnesem sve papire ali kapiram to je prevara, a ja sam suvi¹e lep da i¹ao u zatvor [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mrle


Lazic


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mrle

Ovo nije prvi put. Imao sam i za neku drugu temu kada sam ti prepravio natpis




ba¹ si mi inspiracija

Lazic


mkt


juga

Citat: Taraba poslato 06 Septembar, 2013, 11:58
Bio danas... mentoli otvorili dva naloga za naplatu ¹tete 69*1 i 69*1.
Po prvom su sve papire dobili i sredili, po drugom nisu dobili ni¹ta od dokumentacije pa otud i zabuna.
Rekoh im da obri¹u ovaj drugi zahtev, ka¾e neka jo¹ dok proðe 15 dana pa æe biti automatski uga¹en.

Pade mi na pamet da im ponovo odnesem sve papire ali kapiram to je prevara, a ja sam suvi¹e lep da i¹ao u zatvor [rofl]

PA nije prevara, zar ti nisu tra¾ili dopunu dokumentacije? Moj drugar je tri puta naplatio izgubljeni prtljag koji je na kraju i stigao , al je dugo putovao!

monsterbnt

Citat: mkt poslato 07 Septembar, 2013, 04:58
tabananje od ade do zvezdare  [sutirakamen]




Pa uzmi bre od onog konja poneki vaucer.... ko ga jebe neka deli sa tobom a ne pijan da vozi kucke kuci na firmine vaucere....
Smrt SVIMA!!!!

mkt

auuu bajo hodam ko da su me jebali ... a mozda i jesu