Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: MILJAN poslato 05 Septembar, 2013, 03:44
Citat: Kanarinac poslato 05 Septembar, 2013, 00:19
Cim si ti Putinu napisao prezime sa malim slovom sve je tu jasno. Nista vise ne moras da pises na ovu temu
Pa jel znas li ti kolicni je on? Malecan bre... Al ima standard :D
A u US pisu da obama ima kitu od 25cm... Al dzaba mu kad je simpanza... :)
plus musliman...
Lele.. :D
Ps. Nisu bitni predsednici..svet vrti lova a oni nisu lovatori vec oni koji drze najveci svetski bankarski kapital,naftu i farmaceutsku industriju... ovi su samo eksponenti i poslusnici..
Ali ajd malo se zezamo na forumu... Dosadno... Ja sam provokator.. ;)



Aj ¹to si provokator, nego i inspektor...:o [rofl] :D :-*

Kako bre sme¹ da ne voli¹ putina(namerno malo slovo u inat onim pernatim lenjivcima zbog kojih mi dete jo¹ nije dobilo grafièku) i Ruse, pa to je ozbiljan poremeæaj u sistemu vrednosti...[rofl] Jo¹ je Vuk Dra¹koviæ pisao pre 40-ak godina da na ovim prostorima kad se rodi dete, odma' iz pièke pita, na koju stranu je Rusija...:o [facepalm][rofl]

zVuk

ziveo sam u rusiji jedan deo svog zivota.......to sto miljan kaze je sve tacno.......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

CBRR1

Citat: zVuk poslato 05 Septembar, 2013, 11:37
ziveo sam u rusiji jedan deo svog zivota.......to sto miljan kaze je sve tacno.......



al je lose palo i tebi i ovom ludom Lazicu sto piju... :)  :)   :)

MIGE

al ste se uvatili tog putinaaa.rat u siriji je predstava za narod...lepo rece miljan,sta su rotsildovi,rokfelerovi I sorosevi naumili ,to ce ostvariti....rusija je cisto dala do znanja amerima,da mogu da im sruse bilo koji projektil ili da prodaju oruzje sirijcima...sad krece cenkanje sa amerima,koliko su spremni da daju da se rusi po ko zna koji put ne umesaju...nasa braca  [facepalm] ;)

Lazic

ba¹ to bata Mige...:-* Nego jel si re¹io onaj tvoj problem...? Odoh do firme...[facepalm]

MILJAN

Citat: Laziæ poslato 05 Septembar, 2013, 11:15
Citat: MILJAN poslato 05 Septembar, 2013, 03:44
Citat: Kanarinac poslato 05 Septembar, 2013, 00:19
Cim si ti Putinu napisao prezime sa malim slovom sve je tu jasno. Nista vise ne moras da pises na ovu temu
Pa jel znas li ti kolicni je on? Malecan bre... Al ima standard :D
A u US pisu da obama ima kitu od 25cm... Al dzaba mu kad je simpanza... :)
plus musliman...
Lele.. :D
Ps. Nisu bitni predsednici..svet vrti lova a oni nisu lovatori vec oni koji drze najveci svetski bankarski kapital,naftu i farmaceutsku industriju... ovi su samo eksponenti i poslusnici..
Ali ajd malo se zezamo na forumu... Dosadno... Ja sam provokator.. ;)



Aj ¹to si provokator, nego i inspektor...:o [rofl] :D :-*

Kako bre sme¹ da ne voli¹ putina(namerno malo slovo u inat onim pernatim lenjivcima zbog kojih mi dete jo¹ nije dobilo grafièku) i Ruse, pa to je ozbiljan poremeæaj u sistemu vrednosti...[rofl] Jo¹ je Vuk Dra¹koviæ pisao pre 40-ak godina da na ovim prostorima kad se rodi dete, odma' iz pièke pita, na koju stranu je Rusija...:o [facepalm][rofl]
Malko se ¹alim ali sam zaista dosta toga video i do¾iveo tamo..I u kontaktu sam sa Rusima èesto... MAda istina je da je malko truba tj ¹to bi ameri rekli "lame" kada slikaju èoveka od nepunih 1.70 cm kao gorostasa i pubertetliju, a on je odavno u godinama dede(ima 61 godinu). Ali to je stil amerièki..Jer su odavno zakljuèili da predsednika treba èe¹æe oblaæiti bez kravate, kao obiènog èoveka i pribli¾iti ga narodu..demokratija vuèe tu notu... Politièki marketing je lep predmet..ja se dokopao jedne knjige...:) I kada su u US krenuli sa tim fazonom ja u medijima vidim i kod Rusa... Sve isti ¹ablon... hehe.-.-- Tu je i glorifikacija voðe pa je Putin: d¾udista,lovac-ribolovac,komandos,pilot,ronilac,borac za za¹titu prirode...bla,bla.. :D






























(Powered by frubar.net)



Cave ab homine unius libri

MILJAN

Inaèe, ima tu i drugih ...ali i nekih sme¹nijih...
A Obama kao fol ima palicu.....simbol batine pa udri.... ccccccccc...proliv od njih da dobije¹...


















(Powered by frubar.net)

Cave ab homine unius libri

CBRR1

samo sto Putin ima vise specijalnih akcija i ubistava iza sebe nego ti predjenih km na motoru Miljane,nije on za potcenjivanje,mnoge mudonje mu nisu mogle nista,nije on sminka...

pit

Citat: CBRR1 poslato 05 Septembar, 2013, 17:03
samo sto Putin ima vise specijalnih akcija i ubistava iza sebe nego ti predjenih km na motoru Miljane,nije on za potcenjivanje,mnoge mudonje mu nisu mogle nista,nije on sminka...

   I realno je lepse gradjen od Miljana bez obzira sto ima 61 godinu nije tako debeo ko Miljan [rofl] [rofl]

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: pit poslato 05 Septembar, 2013, 17:44
Citat: CBRR1 poslato 05 Septembar, 2013, 17:03
samo sto Putin ima vise specijalnih akcija i ubistava iza sebe nego ti predjenih km na motoru Miljane,nije on za potcenjivanje,mnoge mudonje mu nisu mogle nista,nije on sminka...

    I realno je lepse gradjen od Miljana bez obzira sto ima 61 godinu nije tako debeo ko Miljan [rofl] [rofl]

Ne volim da branim zaposlene u dr¾avnoj upravi, ali Miljan je skinuo brat bratu jedno 30 kg... Kako je graðen, pojma nemam...:D

pit

Citat: Laziæ poslato 05 Septembar, 2013, 18:43
Citat: pit poslato 05 Septembar, 2013, 17:44
Citat: CBRR1 poslato 05 Septembar, 2013, 17:03
samo sto Putin ima vise specijalnih akcija i ubistava iza sebe nego ti predjenih km na motoru Miljane,nije on za potcenjivanje,mnoge mudonje mu nisu mogle nista,nije on sminka...

    I realno je lepse gradjen od Miljana bez obzira sto ima 61 godinu nije tako debeo ko Miljan [rofl] [rofl]

Ne volim da branim zaposlene u dr¾avnoj upravi, ali Miljan je skinuo brat bratu jedno 30 kg... Kako je graðen, pojma nemam...:D

      Lazicu ja to ne znam ko je kolko skinuo...ta zapazanje mogu imati samo intimusi.

Lazic


pit


Lazic


CBRR1

sad je gradjen ko pritka za paradaiz ili stalak za infuziju...Miljana kada zovu da igra zmurke krije se iza tapete... :)

Taraba

16.08. odnesem u osiguranje predraèun za popravku motora iz ovla¹æenog servisa.
Predam tetki na prijemu sve papire, ona me upi¹e tamo i ka¾e to je to, javiæe vam se kolege kad donesu odluku.
Juèe mi sti¾e izve¹taj iz Delta Generali osiguranja da je moj zahtev stavljen na èekanje dok ne donesem nedostajuæu dokumentaciju - predraèun za popravku.
[glavazid]
Sutra moram da ih zovem a ako to ne urodi plodom da idem da N. Beograd sa temperaturom i ka¹ljem a-la-tuberkuloza della neæe¹-ti-jo¹-dugo. http://sausandesigns.com/forum/images/smilies/smiley-furious.gif http://sausandesigns.com/forum/images/smilies/smiley-furious.gif http://sausandesigns.com/forum/images/smilies/smiley-furious.gif http://sausandesigns.com/forum/images/smilies/smiley-furious.gif
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

stilgar

Citat: Taraba poslato 05 Septembar, 2013, 20:48
16.08. odnesem u osiguranje predraèun za popravku motora iz ovla¹æenog servisa.
Predam tetki na prijemu sve papire, ona me upi¹e tamo i ka¾e to je to, javiæe vam se kolege kad donesu odluku.
Juèe mi sti¾e izve¹taj iz Delta Generali osiguranja da je moj zahtev stavljen na èekanje dok ne donesem nedostajuæu dokumentaciju - predraèun za popravku.
[glavazid]
Sutra moram da ih zovem a ako to ne urodi plodom da idem da N. Beograd sa temperaturom i ka¹ljem a-la-tuberkuloza della neæe¹-ti-jo¹-dugo. http://sausandesigns.com/forum/images/smilies/smiley-furious.gif http://sausandesigns.com/forum/images/smilies/smiley-furious.gif http://sausandesigns.com/forum/images/smilies/smiley-furious.gif http://sausandesigns.com/forum/images/smilies/smiley-furious.gif
jel tebi ta tetka dala neki broj na salteru pod kojim je to sto si predo zavedeno, da im to nije standardna procedura kecanja da bi ti se smucilo pa da odustanes....

UFF

i meni su isto uradili
isao da je napusim ali jebe se njima bas
zato samo dajes fotokopije, original ostavis sebi
ili im saljes na emali tj ni ne ides vise tamo

Taraba

E pa kurac fotokopije. [facepalm]
Palo mi na pamet to, al reko nisu pederi - do sad je sve bilo dobro.
Odma' mi isplatili nematerijalnu.

Pritom, pederi u servisu neæe da ti daju predraèun bez 3% da im plati¹ unapred.
Ne pada mi na pamet da ponovo idem i plaæam madafakin' predraèun 65EUR.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?