Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Pomagaj ! 

Juce me na motoru zveknula osica  , i standardno bolelo 2 min i proslo , zaoka izvadjena i sve ok .. MEDJUIM posle 24h pocelo da otice i jako je to mesto vruce .. trenutno ga hladim ali sta jos da uradim da to saniram ...
Nisam alergican i ovo je verovatno 10 -ta ove godine .. do sad nikad nista... mada pitanje u onoj brzini sta me ujelo ... zaoku ima sigurno


Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hohštapler

3 me zveknule ove godine, od toga jedna uletela u nogavicu dok sam vozio, 2 ujeda imam na butini.
Isto tako, sutra crveno i SVRBIIIIII kao ludo!
Ima neka krema u apoteci da se uzme, Hiperhama, ta poma¾e za te stvari...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bucko

Klaritin 1kom i pronizol 20 mg 1 kom i jos 5 dana po 1klaritin i bices ko nov.

PECA BMW

Citat: bucko poslato 25 Avgust, 2013, 20:48
Klaritin 1kom i pronizol 20 mg 1 kom i jos 5 dana po 1klaritin i bices ko nov.

jel bre to ovako nesto ?

I posle 15 godina bude ti bolje


ovo koleno mi sve vece i sve vise vruce ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bucko

Moja zena alergicna pa sam po savetu doktora neki dan trcao u apoteku po ove tablete i sve bilo ok.

mkt

u jbte, gledam ovu sliku i pomislim sta ti se desilo jbte otvorena rana ,mesiste visi aaaaaaaaa najezih se

mkt

inace sam opet izbusio gumu
jel zna neko gde mogu da  kupim neke male pajsere posto nema sanse vise da teram off a da neamam rezervnu gumu i alat da je zamenim
jel moze to uopste nekim manjim pajserima da se skine da ne vucem nesto veliko ko provalnik

UFF

zna juga
kod njega u ih garazi sutiram okolo svaki put kad nesto radimo

mkt


UFF


mareskin

Citat: PECA BMW poslato 25 Avgust, 2013, 20:11
Pomagaj ! 

Juce me na motoru zveknula osica  , i standardno bolelo 2 min i proslo , zaoka izvadjena i sve ok .. MEDJUIM posle 24h pocelo da otice i jako je to mesto vruce .. trenutno ga hladim ali sta jos da uradim da to saniram ...
Nisam alergican i ovo je verovatno 10 -ta ove godine .. do sad nikad nista... mada pitanje u onoj brzini sta me ujelo ... zaoku ima sigurno




Mene je ujelo na isto mesto u vo¾nji, kroz pantalone. Otekla noga, tvrdo na dodir, jarko crveno modre boje. Bolelo me u PM, nisam radio 3-4 dana. Samo sam stavljao hladne obloge i mazao neku kremu za te ujede. Nemam pojma koju, objasnio u apoteci i dali mi. Negde sam je zagubio.

Ba¹ bi voleo da znam ¹ta je to govno koje me je ujelo.

Pre neki dan na vo¾nji je na isto mesto ujelo Branku. Isti simptomi.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

Citat: PECA BMW poslato 25 Avgust, 2013, 20:11
Pomagaj !  

Juce me na motoru zveknula osica  , i standardno bolelo 2 min i proslo , zaoka izvadjena i sve ok .. MEDJUIM posle 24h pocelo da otice i jako je to mesto vruce .. trenutno ga hladim ali sta jos da uradim da to saniram ...
Nisam alergican i ovo je verovatno 10 -ta ove godine .. do sad nikad nista... mada pitanje u onoj brzini sta me ujelo ... zaoku ima sigurno




AKO NISI alergican,ne slusaj savete oko tableta,znaci tablete neikako,ni pod tacku razno,nemas razloga za time,samo sam sebi otezavas buduce ujede,pusti organizam da se izbori .....mene ujeo strsljen prosle godine za ruku u voznji,od 16 do negde 1h u noc sam bogu dusu dao,pola sata super,15 min znaci neznam za sebe,stvari mi se udaljavale po sobi,vrucina na celo samo,suse se usta,srce lupa 600 na sat,drhtavica na noge nisam mogao da sedim,sutra dan vec sve bilo ok i ko za baksuza ujede me osa iza glave,cak se nije ni nadulo jer sam vec bio pun otrova.....sada mogu da jedem pcele i ose heheheh

nego ovako sledeci put nedaj boze ako te ujede tj bilo koga,tableta andola na ranu,tabletu navlaziti pljuvackom ili slinom,ne vodom,za dva minuta ko da te nista nije ni ujelo.

sada smo bili kod prijatelja 5 dana,supruga mog druga nagazi na osu,znaci dok smo uzeli andol iz kuce itd,zena vristi i kaze da joj noga trne,stavili andol i bukvalno za dva minuta ni bola,ni otoka nista....nakon sat vremene vec je i zaboravila sta se desilo.

sad neznam da li ima efekat ali mozes da probas i javis nam rezultate.
sve najbolje.

p.s "najujedeniji sam ove i prosle godine od pcela do strsljena ;)

pittatore

A kad ugledas to sto te je ujelo kazes mu: E aj ne jedi govna ;D

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 25 Avgust, 2013, 20:36
3 me zveknule ove godine, od toga jedna uletela u nogavicu dok sam vozio, 2 ujeda imam na butini.
Isto tako, sutra crveno i SVRBIIIIII kao ludo!
Ima neka krema u apoteci da se uzme, Hiperhama, ta poma¾e za te stvari...

Da ne ureknem - mene brzo proðe i skoro uop¹te ne natekne. Jedino me poslednji put ¹trecnulo, vozio u ¹orcu, ono pec na nozi - pomislim - "¹ta me sad peèe od motora, otkud?!"  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

covek iako nikada ranije nije bio alergican moze da postane
desavalo se ljudima da su ubodeni 50 puta u zivotu a 51. bude fatalan

Slaninar

Citat: dzimika poslato 26 Avgust, 2013, 09:21
covek iako nikada ranije nije bio alergican moze da postane
desavalo se ljudima da su ubodeni 50 puta u zivotu a 51. bude fatalan

Onda mi je ostalo jo¹ 3-4 ¾ivota.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Citat: dzimika poslato 26 Avgust, 2013, 09:21
covek iako nikada ranije nije bio alergican moze da postane
desavalo se ljudima da su ubodeni 50 puta u zivotu a 51. bude fatalan

OVo je i meni majka rekla, ona je farmaceut. Navodno, prvi put kad te ujede ti se stvore anti tela, posle samo odreaguje¹...

Moj score za ovu godinu:
1. nagazio na osu na ©trandu, ¹æapila me po sreeeed tabana! (smejalo mi se pola ©tranda kako sam ðuskao na jednoj nozi - oca im jebem svima)
2. ujela me pèela za stomak u super marketu na moru
3. uletela osa u ¹orc dok sam bio na motoru, 2 ujeda za unutra¹nji deo butine

Kad te krene krene te... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

ima i tu razlike koliko je ko alergican
nekome samo natekne malo vise, neko dobije osip, nekome se nista ne desi posle prvog vec mu treba vise uboda
a nekome je dovoljno jedan ubod da bi ga ubilo ako nema lek kod sebe

Lazic

A nekoga ni¹ta ne ujeda, osim komaraca...:D

eclipse4

Citat: dzimika poslato 26 Avgust, 2013, 09:21
covek iako nikada ranije nije bio alergican moze da postane
desavalo se ljudima da su ubodeni 50 puta u zivotu a 51. bude fatalan

to valjda zavisi od prezasicenosti tela,verovatno nije isto ako te za zivota ujedu 50 i 50 odjednom...bar koliko ja znam.