Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bucko

Lazicu njaske.
Motoristi ne placaju ulaz.
Klopa je vrhunska.
Cene su kao i svugde.
Covek je gromada i intelektualna i ljudska.

Pricas o ovom putu?Divan je.
http://imageshack.us/a/img109/8716/56un.jpg

Bio vise puta
http://imageshack.us/a/img854/9504/ooe1.jpg

mareskin

Citat: Ivan1979 poslato 22 Avgust, 2013, 10:09
Ma ja gledao u Takvudu  [rofl]

Podjebava¹ na roðendan?!? Sad si se provuko, ali... :D

Sreæan roðendan!!!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

@Bucko:
Jeste taj put divan, ali za enduro motore ne za kola od 20 godina...

Drugo, ulaz ne plaæaju samo deca, mo¾da ne plaæaju ni bajkeri, mada sumnjam

Treæe, nisu cene problem... Pogledaj ovako, kako bi ti pro¹ao kad bi ljudima davao raèune kao on...:o jel sme¹ da uop¹te zamisli¹...?

Èetvrto, da je gromada jeste jer je stoka debela, a kakav mo¾e da bude èovek koji sa 50ak godina promeni veru i odrekne se porekla zbog èega...:o Takav Srbin mi stvarno ne treba ni za kurac... Ali pristajem da ga mo¾da bolje poznaje¹ od mene(mada ga moj æale poznaje od pre prvog filma i od kad sam bio klinac je govorio da je ðubre) i da ima dobrih strana koje ja ne mogu da vidim... Inaèe, ja sam ga prilièno gotivio dok se nije prekrstio i postao veæi papa od pape...[facepalm]

I da mi je samo znati ¹ta tamo ima da se vidi da neko ide vi¹e puta...:o :P

bucko

Mozes tu da spavas a da sa sinom na manjem motokrosu cepas po planini.(Boza -Dakar)
Mozes tu da prespavas i koristis sve blagodeti saune i bazena ako vozis turu po Srbiji,RS i Cg od par dana ,itd.
Ono sto ja znam je da na Mokroj gori skoro da nije bilo djaka u osnovnoj skoli a sada ih je preko 50,neprocenjlivo za taj narod tamo.

Lazic

Sve je to taèno, ali to onome ne daje za pravo da se pona¹a kao kabadahija, a kako sam èuo pominje se neka utaja poreza... I nikako mi nije jasno kako neko ko postane Srbin tako ¹to promeni veru, odmah pokupi na¹e najgore osobine i poène da koristi dobar glas za muljanje...

Darko

sidjem malopre "samo da prebrisem" motor , kad , nesto se oseca benzin , smrdi za sve pare...jbg...ajd skinem plastiku , kad qrac , puklo crevo pored slavinice...okrenem LAV auto : "dobar dan" , "dobar dan","creva za gorivo" , "imamo,koji fi vam treba" ...." popusi mi tuki , otkud znam koji fi" , "jel imate sve fi-je" , "imamo"...

ajd da skinem rezervoar , qrac - pun , ajd lagano...skinem crevo , odnesem u LAV auto , kupim drugo , namestim , jos rekoh ajd da zamenim sva tri , i za rezervu i za normal i ono trece...zamenim sve , probam - QRAAAAC ... ono za rezervu ima silne neke krivine i presavije se i ne ide...  mislim se , pa koj sam ga qrac menjao kad je bilo dobro...ajd opet...vratim to za rezervu koje je bilo , nemastim i evo sad gotov... od oko 11h .... jebo me pas...

CBRR1

sinak to nije izbacivanje iz takta,to je ljubav svi smo mi robovi motorima...


@Lazic
mora da bude smak sveta jebo me ker cim si ti poceo da se brines o veri i ko sta je kada promenio i preso...

Darko

Citat: CBRR1 poslato 22 Avgust, 2013, 22:08
sinak to nije izbacivanje iz takta,to je ljubav svi smo mi robovi motorima...


aaaaa , ima i nastavak... ajd rekoh dok je na stenderu da podmazem i sredim lanac... i sve bi bilo ok da sam samo to i uradio , nego , ne , ajd da skinem deklu da vidim sta se desava kod prednjeg lancanika....
majko sveta , pa tamo samo sto misevi ne vode kolo....ajd lagano ... petrolej , pumpica , i cisti ,cisti,cisti....ma usrao sam se od ciscenja...
i to je to....ustvari , ima jos svasta , nego me mrzi da kuckam...

ali najjaci trip , kad posle tih silnih gluposti sednem na motor i provozam ga i tripujem se da ide 30% bolje.... hahahah ... kao , pomogao sam mu , dodao mu par konja  [rofl] [rofl]  [ludak] [ludak] [doh]

mkt


CBRR1


Darko

Cirkus , majke mi...ma sve bolje...bolje vuce,bolje menja brzine,vise se okrecu ribe hahahaha

pittatore

Imam jednog prijatelja koji vozi Alfu 75, nakon svakog stelovanja i dorade auto mu ide barem 30% bolje....do sad je nagurao jedno 500ks :D

CBRR1

ahahaaaahahahahahahahhahhaahaha kralju ahaaahahhahahhahah

Lazic

Pih amater, hondu ne pipam godinama, a i ona je veæ stigla na 5oo konja i jo¹ jedan pride...[rofl]

mkt


Lazic


Hohštapler

Citat: Darko poslato 22 Avgust, 2013, 22:32
Cirkus , majke mi...ma sve bolje...bolje vuce,bolje menja brzine,vise se okrecu ribe hahahaha

KraljE! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

monsterbnt

Idiot koji sebe naziva fotografom..... Osrednji fotograf koji je doso sa cuke materine, i misli da je ovde najveca faca ko sto je bi o u svom selu.... Iskompleksirana seljacina koja uvek mora da je u centru paznje i kome je jedino pravo umece da izigrava zrtvu... Te on je sa kosova, te morao je da pobegne, te on je neshvacen, te maltretira ga novinar.... Juce je probao koleginici i mojoj odlicnoj drugarici da namesti otkaz jer nije postavila njegove slike sa beer festa u blicovu galeriju..... Danas za njega pocinje pakao.... samo sto to prokleta siptarcina jos ne zna...
Smrt SVIMA!!!!

pittatore

Jbg covek se lakta kroz zivot, nazalost nasao je prljav nacin, ali izgleda da je to takva fela ljudi.

dzimika

vecina njih koji su dosli sa kosova se tako laktaju, imao prilike par njih da upoznam jos pre par godina na rts-u