Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: balcan girl poslato 22 Avgust, 2013, 00:56
gde si nasao makadam?? do drvengrada je asfalt bila sam sad i sto si platio ulaz 750dinara?? ja sam sad bila tamo kad smo isli na skup u sarajevo tebe neko tamo propisno zajebaoo aaaa?? :D aaaa a gde si ti bio? jesi li ti sigurno bio u mecavniku??? da ti nisi pogresio??

tri karte 750 dinara i 5 piæa 850(ne 5 piæa, pivo kafa i 3 limunade jebote) i 2*18km makadama...:o  [facepalm] samo sam goru¹icu dobio...

probaj da se provoza¹ onim tvojim gej motorom od Mitrovca do Meæavnika, ako ne padne¹ 20 puta, neæe¹ ni jednom... [srednjiprst]

Majke mi ja bih ono sranje zapalio, sad sam oti¹ao, sledeæi put eventualno posle nekog napada napalmom da pljunem na zgari¹te, mamu mu bre jebem lopovsku... [glavazid]

balcan girl

hahahahahhaahhahah ti si bio na mitrovcuuu i isao si precicom jel daaaa??? hahahahhahahaa ima lep i fin asfaltni put do tamooo :D mi smo isli motorom ali lepim asfaltnim putem i ulaz nismo platili jbg prepoznali me ljudi na kapiji nekada sam radila na tari i dolazila na mecavnik 3 puta nedeljno na izlet :D :D a 2 kafe i 2 limunade u poslasticarnici sam cini mi se platila oko 350 ili 400 dinara u maju ove godine :D :D :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Rekli su mi da je asfaltom mnogo du¾e, a da je preko brda sasvim ok put... U principu nije stra¹an, ali kad sve sabere¹...:o

Ni to ¹to naplaæuju ulaz, ni cene piæa mi nisu ni najmanje zasmetale, ali da mi onda da raèun koji vri¹ti, ne plaæamo porez i boli nas kurac jer nam je gazda taliban "zaslu¾ni graðanin"...[facepalm]


I nikako ne kapiram ¹ta tamo ima da iko po¾eli da ode drugi put...:o

Hohštapler

Citat: dzimika poslato 21 Avgust, 2013, 17:58
zato bitne papire saljes post expresom a ne preporuceno

Na post express sam i mislio...
al problem je ¹to sam ja napisao adresu
Pu¹kinova 6 stan 1 21000 Novi Sad,

ALI

Pu¹kinova 6 stan 1 nije u Novom Sadu!!! Iako je to Grbavica, kod Spensa, na 10 min od centra,
nego po¹to tu ima Limanska po¹ta, onda je to drugi po¹tanski broj, pa su oni to zagubili od jedne po¹te do druge....
[sutirakamen]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

uopste nije mnogo duze zajebali te :D pa nije mecavnik tu presudan vec sarganska osmica :D a probaj sok u drvengradu npr malinu divaaan jeeee :D :D a mecavnik je napravljen duso za strane turiste ne za nas :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

taj deo sam shvatio... Ipak bi ja to zapalio sa sve retardima od stranih turista...

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 22 Avgust, 2013, 01:45
uopste nije mnogo duze zajebali te :D pa nije mecavnik tu presudan vec sarganska osmica :D a probaj sok u drvengradu npr malinu divaaan jeeee :D :D a mecavnik je napravljen duso za strane turiste ne za nas :D :D
Èek bre kojih "Vas"? [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Alekre

Lazicu, mi smo bili na Tari takodje. Izgleda da smo se mimoisli za par dana.

P.S

Duboko sam zalio sto nisam na enduru, po onim vrletima mi je ispala plastika levog migavca i gumeni cepovi na ploci kofera.  Ako nadjes posalji mi :D :D :D

Lazic


mkt

prvi put vidim lazica da je popizditis  :o :o [djavo] [djavo] [djavo]

mareskin

Citat: Laziæ poslato 22 Avgust, 2013, 01:18
Rekli su mi da je asfaltom mnogo du¾e, a da je preko brda sasvim ok put... U principu nije stra¹an, ali kad sve sabere¹...:o

Ni to ¹to naplaæuju ulaz, ni cene piæa mi nisu ni najmanje zasmetale, ali da mi onda da raèun koji vri¹ti, ne plaæamo porez i boli nas kurac jer nam je gazda taliban "zaslu¾ni graðanin"...[facepalm]


I nikako ne kapiram ¹ta tamo ima da iko po¾eli da ode drugi put...:o

E sad lepo da prizna¹ ko te je stvarno naljutio. Cene su takve kakve su i to se gore vodi kao hotel. U cenovniku su apartmani od 9000 pa na gore.
U svakom sluèaju je jeftinije nego na Zlatiboru ili drugim mestima :D Jeftiniji je Kopaonik i Srebrno jezero u ¹ta sam se uverio za pro¹li vikend :D

Klopa koju sam jeo u restoranu ispod bazena je bila sasvim ok, èak i pica koju sam poveo... hoæu reæi pojeo ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Citat: mareskin poslato 22 Avgust, 2013, 08:20

Cene su takve kakve su i to se gore vodi kao hotel. U cenovniku su apartmani od 9000 pa na gore.
U svakom sluèaju je jeftinije nego na Zlatiboru ili drugim mestima :D Jeftiniji je Kopaonik i Srebrno jezero u ¹ta sam se uverio za pro¹li vikend :D

Kakav bre crni hotel.. pa ono je uzas jedan. Ti kao blejis, a ljudi prolaze pored i zagledaju. Tu nikad u zivotu ne bi prespavao.
Cene su predrkane jer apsolutno nema nista da ponudi. Lopovcina smrdljiva!

mareskin

Citat: Major poslato 22 Avgust, 2013, 08:39
Citat: mareskin poslato 22 Avgust, 2013, 08:20

Cene su takve kakve su i to se gore vodi kao hotel. U cenovniku su apartmani od 9000 pa na gore.
U svakom sluèaju je jeftinije nego na Zlatiboru ili drugim mestima :D Jeftiniji je Kopaonik i Srebrno jezero u ¹ta sam se uverio za pro¹li vikend :D

Kakav bre crni hotel.. pa ono je uzas jedan. Ti kao blejis, a ljudi prolaze pored i zagledaju. Tu nikad u zivotu ne bi prespavao.
Cene su predrkane jer apsolutno nema nista da ponudi. Lopovcina smrdljiva!

Nemaju ni druga mesta, pa se opet ne nervirate. Ne branim ga i ja mislim da ne vredi kao ni vi, ali ima¹ izbor da li æe¹ da ide¹ ili ne. Niko ne mo¾e da te natera. Jedno vreme sam èesto bio gore i svaki put mi se nije ba¹ naroèito svidelo, ali nidam i¹ao sam. Oti¹ao si, video si i nemoj vi¹e :D

Da li je neko odgledao neki film u bioskopu?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ivan1979


Citat: mareskin poslato 22 Avgust, 2013, 08:20



Da li je neko odgledao neki film u bioskopu?



Gledao ja prosle godine , neki animirani, preporuka  ;D

Major

Ja sam bio jednom i nikad vise, mislim na mesto ne na taj bioskop.

Ivan1979


Lazic

Citat: mareskin poslato 22 Avgust, 2013, 08:20
Citat: Laziæ poslato 22 Avgust, 2013, 01:18
Rekli su mi da je asfaltom mnogo du¾e, a da je preko brda sasvim ok put... U principu nije stra¹an, ali kad sve sabere¹...:o

Ni to ¹to naplaæuju ulaz, ni cene piæa mi nisu ni najmanje zasmetale, ali da mi onda da raèun koji vri¹ti, ne plaæamo porez i boli nas kurac jer nam je gazda taliban "zaslu¾ni graðanin"...[facepalm]


I nikako ne kapiram ¹ta tamo ima da iko po¾eli da ode drugi put...:o

E sad lepo da prizna¹ ko te je stvarno naljutio. Cene su takve kakve su i to se gore vodi kao hotel. U cenovniku su apartmani od 9000 pa na gore.
U svakom sluèaju je jeftinije nego na Zlatiboru ili drugim mestima :D Jeftiniji je Kopaonik i Srebrno jezero u ¹ta sam se uverio za pro¹li vikend :D

Klopa koju sam jeo u restoranu ispod bazena je bila sasvim ok, èak i pica koju sam poveo... hoæu reæi pojeo ;)



Oduvek su me nervirale poturice mnogo vise od turaka... jo¹ ako ne plaæa porez i dere raju, a ovamo ga kreteni dizu u nebo, ima da ga mrzim iz inata... Cenim ga kao glumca i pisca i reditelja, kao èovek je nula....

Major

Kad smo isli na rafting autobus je stao tu pored ulaza pravo da kazem pojma nemam sto smo tu stali vise se nesecam/
Pored puta stoji neki dekica prodaje malo slatkog, malo neke rakije. A ja tu odmah pored njega. Staje dzip i otvara prozor. Kad ono smrda smrdljivi, nesto vice mrzi ga "gospodina" da izadje iz kola.
Ja pridjem i pitam sta hoce, a on ko prodaje to tamo? Ja kazem otkud znam, sto da neces da kupis? A on snimi dedu i pocne da vice dodji vamo. Dodje deda, a on zapenio: JER SAM REKAO JA DA OVDE NE SME NISTA DA SE PRODAJE BEZ MOJE DOZVOLE?? Ja ga gledam i rekoh, a izvinte odakle vama pravo da odredjujete ko ce gde da prodaje. A on ovo je bre sve moje?? [rofl] A inace to nije bilo ispred Smecarnika nego skroz dole na glavnom putu. Tako da to je jedna ljigavstina i smradina od coveka.