Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

zato bitne papire saljes post expresom a ne preporuceno

Lazic

Kafiæ prokleta avlija u onom drvenom sranju od onog pedera ¹to je promenio veru, i glumi Srbina, d¾ukela raspala, pivo kafa i tri limunade 850 dinara, a tek  æu da okaèim raèun...:o Jebo mu pas mater, alah ga ubio lopinu... Samo da mi neko ka¾e da je mnogo uradio za nas, tuæi æu ga matere mi...

Govnar...

CBRR1

a jesi li se vozio i vozicem,ma strokavac bre koji ti je tuki...

m.mitar

Pa mozda ti je naplatio ono sto pijes tamo uvek,nije covek naviko da ti naplacuje limunadu bre! :P

Lazic

Prvi i poslednji put u ¾ivotu sam danas kroèio nogom u ono drveno sranje, grom ih spalio... Na raèuni pi¹e pivo 1, kafa 1, limunada 3, sve zajedno 850...:o

mareskin

Citat: Laziæ poslato 21 Avgust, 2013, 22:56
Prvi i poslednji put u ¾ivotu sam danas kroèio nogom u ono drveno sranje, grom ih spalio...

Mo¾da su ti naplatili ulaz?
Ja to nikad nisam plaæao dok nisam bio sa Panèom i ekipom gore na putu za Sarajevo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


m.mitar


balcan girl

a koliko bi te to lazicu kostalo u knez mihajlovoj u beogradu? ja mislim malo vise od 850 dinara :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 22 Avgust, 2013, 00:11
a koliko bi te to lazicu kostalo u knez mihajlovoj u beogradu? ja mislim malo vise od 850 dinara :P
Yes al Knez nije tamo neka vukojebina.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Andreja

Kupio novi komp, jednom reèju - WARP u odnosu na stari :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Ruza-Bandit


Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Citat: balcan girl poslato 22 Avgust, 2013, 00:11
a koliko bi te to lazicu kostalo u knez mihajlovoj u beogradu? ja mislim malo vise od 850 dinara :P

Va¾i... Da sam samo dobio normalan fiskalni raèun sa cenama piæa, reè ne bih rekao...:o

750 dinara za ulaz da bi video par lo¹ih ¹ala na raèun zapada, i gomilu polupropalih koliba, pri tom sam vozio 36km po makadamu jer asfalta nema i onda cene kao u knez Mihajlovoj, sve bi ja to polio benzinom, majke mu ga spalim mud¾ahedinske...[facepalm]

I onda promeni veru i izja¹njava se kao Srbin, ba¹ prigodno i pona¹a se kao najgori ged¾a... [facepalm] [facepalm]

Ruza-Bandit

Citat: UNCLEBOB poslato 22 Avgust, 2013, 00:49
Citat: Ruza-Bandit poslato 22 Avgust, 2013, 00:33
Odn'o mi pauk auto!  [veryangry]
Ccccc greota bre kolko je to piva. :P

mnoogooo burazeru... bra dva oblokavanja u kafani

eclipse4

dobro da ovde kod nas ni neznamo kako izgledaju ti kamioni pauci

balcan girl

gde si nasao makadam?? do drvengrada je asfalt bila sam sad i sto si platio ulaz 750dinara?? ja sam sad bila tamo kad smo isli na skup u sarajevo tebe neko tamo propisno zajebaoo aaaa?? :D aaaa a gde si ti bio? jesi li ti sigurno bio u mecavniku??? da ti nisi pogresio??
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko

u Prokuplju kupise pauka , posle dva odnesena vozila dodju mangupi i zapale ga.... pa nosite opet...

Lazic

Citat: Ruza-Bandit poslato 22 Avgust, 2013, 00:33
Odn'o mi pauk auto!  [veryangry]

Danak neiskustvu, navikla si da motor parkira¹ gde hoðe¹...:D

balcan girl

kod nas je to resio sam palma sam ga doveo sam ga sklonio kad odneli kola njegovom nekom rodjaku :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!