Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

Citat: Vlajko poslato 19 Avgust, 2013, 17:11
O itekako se de¹ava.. pa samo u Srbiji pogledaj koliki je mortalitet?!

O voljenju kojeèega nema potrebe da nastavljmao.. volim i ja sva¹ta pa ne radim.. a sedeo sam na ladnom betonu iako su mi rekli da to ne valja..
Dok nisam preladio OO  :P

Evo idem sutra da probam jo¹ nedelju dana bez svega toga.. signal uhvatim jedva.. al tek kad se popnem na jedan kamen dalje od kampa..

Va¾no da je Rtanj u pozadini uvek  [cheers]

Pa ako mi se osladi ostah tamo..  [hello]
mortalitet je toliki jer neki tvojih godina nece da prave decu ;)
pogledaj koliko ima parova bez dece... zasto, jer se nema para, stres, blah blah

bucko

Jebe to sto neme perspektive,za lovu se snadjes,i lakse je ako te radi da ce sutra biti bolje.Ali ako znas da nece,to kida.

Vlajko

#7682
Citat: m.mitar poslato 19 Avgust, 2013, 20:04
Pa Vlajko,prodaj motor i kupi konja,da ne trujes okolinu izduvnim gasovima.A onda pricaj o zdravoj hrani itd....
Kako mozes ti kao jedan od ucesnika zagadjenja zivotne sredine da promovises zdravu hranu,zdrav zivot,kad si i ti kao i svi mi ostali zagadjivaci prirode?

Ba¹ sam gledao skoro po¹to je ¾drebe..  :P a ima konja veæ od 500 do 1000e

Mogu zato ¹to se trudim da èuvam prirodu koliko je u mojoj moæi.. i svakako da je ne zagaðujem vi¹e nego ¹to je trenutno neophodno.. ne vozim na dizel, pra¹kovi i deterd¾enti su drugaèijeg sastava nego ostali, nekom æu da kenjam ako baca ðubre u prirodu, zdrav naèin ¾ivota podrazumeva izmeðu ostalog i po¹tovanje prirode i edukacija drugih da ne seru po njoj! Kompletna emisija ¹tetnih gasova iz motornog saobraæaja ni blizu ne zagaðuju koliko to rade stoène farme.. dal si znao taj podatak? mrzi me sad da tra¾im koliko je ¹ta u ciframa.. ali industrija takoðe mnogo vi¹e smrdi da bi potro¹aèko dru¹tvo bilo namireno.. koliko samo kesa se dnevno donese kuæi.. a tek ostrva ¹to se prave od plastiènih fla¹a.. pa ako nikog nije briga za to u nekom momentu æemo se udaviti u ðubretu i otpadu koji pravimo..

I kakva uop¹te veze ima naèin ishrane sa zagaðivaèima?
moj auspuh ti je trn u oku, a gomila drugih milion puta veæih ti ne smeta? ja se trudim da ne kupujem industriske proizvode, time im ne punim fond mojim parama nego æu uvek pre da dam svoj novac domaæem seljaku i proizvoðaèu..
Eto tako mogu da promovi¹em, ustvari ja to sve primenjujem na sebi, i naèin ishrane i odnos prema prirodi..
Znaèi neke stvari sam shvatio tek kad sam pojeo mnogo kila soli.... i ba¹ me briga ¹ta drugi rade.. radim ono ¹to mislim da je ispravno..

Citat: Plazma Keks poslato 19 Avgust, 2013, 23:04

mortalitet je toliki jer neki tvojih godina nece da prave decu ;)
pogledaj koliko ima parova bez dece... zasto, jer se nema para, stres, blah blah

Oko 80 ljudi umre dnevno od kardiovaskularnih bolesti u Srbiji.

Skoro svi moji vr¹njaci imaju decu.. samo je problem ¹to su i oni nedorasla deca.. jednom reèju kreteni! pa od svoje dece takoðe prave a ¹ta drugo nego kretene na kvadrat.. Èast retkim izuzecima koji ¾ive u skladnom i prekrasnom braku,a deca su im vunderkindovi  ;D
Mo¾da mogu da ih nabrojim na prste.. a stvarno poznajem puno ljudi..

Uglavnom su se veæ razveli i mrze se neviðeno.. deca su im bleda, bole¹ljiva, nastrana i nenormalna.. pa kako i ne bi kad ceo dan bleje u tv i na fb..  u prirodi je bio zadnji put sa odeljenjem na izletu.. a hrani se uglavnom u meku.. pogledaj onaj poslednji video prilog u temi o ishrani.. pa æe¹ videti mlade mame kako razmi¹ljaju i podu¾u svoju decu.. [facepalm]

Vidim dosta vas tema o ishrani i klanju dotièe..  samo nastavite da u¾ivate u svojim aktivnostima..
neæe me biti neko vreme da vam kenjam o vir¹lama, pa¹teti i prolaznosti ¾ivota.. [hello]

p.s. ¹to bi Revo rakao samobanovaæu se na nedelju dana.. mo¾da  :P


Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

#7683
Citat: Vlajko poslato 20 Avgust, 2013, 01:40
neæe me biti neko vreme da vam kenjam o vir¹lama, pa¹teti i prolaznosti ¾ivota.. [hello]

p.s. ¹to bi Revo rakao samobanovaæu se na nedelju dana.. mo¾da  :P


molim te...:P :-*

m.mitar

Znaci,ti si resio da umres zdrav!Ne vidim smisao toga,al ajde... [rofl]
To za umiranje,mislim kad ti dodje vreme,da ne shvatis pogresno. [cheers]

monsterbnt

Aman covece idi bre nadji nesto zensko da jebes.....
Smrt SVIMA!!!!

Vlajko

Citat: m.mitar poslato 20 Avgust, 2013, 04:23
Znaci,ti si resio da umres zdrav!Ne vidim smisao toga,al ajde... [rofl]
To za umiranje,mislim kad ti dodje vreme,da ne shvatis pogresno. [cheers]

Ne, re¹io sam da ¾ivim zdrav.. o umiranju ne razmi¹ljam niti ga se pla¹im!

Samo neki koji su bolesni se pla¹e veoma pa sad sve rade samo da isprave naèinjeno..

Citat: monsterbnt poslato 20 Avgust, 2013, 08:08
Aman covece idi bre nadji nesto zensko da jebes.....

I ti se opet sekira¹ za moj seksualni ¾ivot? ili vas mnogo jebem ovde pa je akcenat na "¾ensko"'?!

Ajde danas ima¹ novu kvotu minusa pa se isprazini  [cheers]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Plazma Keks

kardiovaskularna oboljenja u 20-30im godinama? daj ne lupaj gluposti.
onih kojih ima najvise su penzioneri. covek zivi toliko dugo samo uz pomoc savremene medicine i kada dodje u neke godine, pocinje organ po organ da otkazuje, kao srce na primer.

monsterbnt

Ma jebes lekove i medicinu..... pasi travu i umri zdrav.
Smrt SVIMA!!!!

CBRR1

plaaaaaazma molllliiiiiiiim te ali te molim da prestanes da lupas budalastine...ovo se odnosi na tvoj poslednji post...

YoYa

\a koliko trebas da pijes pa da ti otkaze jetra?

Lazic

Mnogo...:P ne sekiraj se, jo¹ si mlad...:D

Vlajko

Zavisi koliko atakuje¹ na nju.. Komsija doobro pije ceo ¾ivot, nekad i po mnoogo vinjaka, sad ima 65 i mnogu mu treba manje da se ubije, ali dan dva je pijan, pa onda ladne obloge i kozija surutka.. i dobar neko vreme.. onda le¹ ponovo.. pritom ne ¾ivi u gradu, stresa minimalno, vedar pogled na ¾ivot  i ostale bitne stvari..

Jetra je jedan veliki filter.. pa kad se zapu¹i nastaju problem.. i to ne samo od alkohola.. ortak je pio vi¹e od litre jogurta dnevno svaki dan i dobio je posle nekog vremena masnu i oteklu jetru..
Jedan drugi je cepao 20-30 godine enormne kolièine ¾estine.. doktori su ga otpisali.. nije bio ni za operaciju.. posle dva tri meseca na sirovoj klopi i sokovima se skroz sam izleèio.. kaèio sam njegove fotke alkohorièarskog nosa i rezultate krvi pre i posle na bjb..

E sad koliko æe ko da izdr¾i, zavisi od niza faktora..ako je malo ¹teti¹ i èuva¹, vi¹e æe da potraje..a umesto menjanja filtera radi se detoksikacija jetre..  ona ima neviðene moguænosti regeneracije ako se vodi raèuna ¹ta se jede i pije.. svakako ko mnogo loèe i lo¹e se hrani ima velike predispozicije za neku od bolesti nastale uglavnom zaki¹eljeno¹èu organizma.. ¹ta æe prvo da otka¾e nema pravila.. jetra, pankreas, bubreg, ¾uè, pluæa, srce.. lutrija je ¹irokog spektra, a datum izvlaæenja je varijabilan..[cheers]

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic


Plazma Keks

Citat: CBRR1 poslato 20 Avgust, 2013, 11:21
plaaaaaazma molllliiiiiiiim te ali te molim da prestanes da lupas budalastine...ovo se odnosi na tvoj poslednji post...
koji je prosek starosti bio pre nekih 60-70 godina?

Vlajko

Citat: Laziæ poslato 20 Avgust, 2013, 11:46
nisi se samobanovao...:P
Nisam jo¹  :P Èekam jednu devojèicu pa da krenemo..   ;D

Poslaæu ti razglednicu na fb  :-*
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

CBRR1

Citat: Plazma Keks poslato 20 Avgust, 2013, 11:59
Citat: CBRR1 poslato 20 Avgust, 2013, 11:21
plaaaaaazma molllliiiiiiiim te ali te molim da prestanes da lupas budalastine...ovo se odnosi na tvoj poslednji post...
koji je prosek starosti bio pre nekih 60-70 godina?


ja sam verovatno ziveo u proslom zivotu 15 god jer sam se druzio sa plazmenim u tom dobu pa sam se samoubio...jos nesto..?

Hohštapler

Citat: Vlajko poslato 20 Avgust, 2013, 12:10
Citat: Laziæ poslato 20 Avgust, 2013, 11:46
nisi se samobanovao...:P
Nisam jo¹  :P Èekam jednu devojèicu pa da krenemo..   ;D

Poslaæu ti razglednicu na fb  :-*

Aj okaèi ovde da i mi vidmo! :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic