Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Vlajko

Nije obest nego se time hranim..
Evo malopre nakupih punu gajbicu ¹ljiva.. :P  smokve ne opadaju..valja ih ubrati.. i gro¾ðe i paradajz takoðe..

Samo to ih neæe ubiti nego æe roditi opet sledeæe godine.. e u tome je razlika  [srednjiprst]

a ako pojede¹ sa semenkom i iskenja¹ van ¹olje.. mo¾da se izrodi nova velika ista takva koja æe naraniti sledeæeg koji doðe da je UBERE ..a ne da je ubije..

Kapira¹ kako prirodni zakoni funkcioni¹u?

Kao ¹to verujem da bi se ti mo¾da odbranio da te neka zver napadne.. eto iz njene obesti.. ili je gladna pa bi da poruèka tvoj pivski stomaèiæ.. nema takve gozbe ba¹ u prirodi..ostali su ¾goljavi  [rofl]

U toj borbi pa makar i goloruk mo¾da bi savladao neman..   [cheers]

Samo ¾ivimo u oblasti gde slabo ima zveri.. jedino u ljudskom obliku.. najèe¹æe ¾ive u gradu zatvoreni u 4 zida  ;D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

balavurda

Јебена себична надркана матора стока. Крај где на жалост морам да живим је пун неизживљених мамлаза који једино што у животу раде је броје цифру док их не затрпају у иловачу. У међувремену се труде да свима око себе загорчају животе.
Јуче је говно јебено посадило отров по крају, троја паса се већ отровало, од тога један је још увек жив.
Пре или касније пронаћићемо ово ђубре маторо, ми или мурија, а онда купујем пиво свакоме ко буде био вољан да га бар једном шутне у дупе...

UFF

jbg nije opravdanje ali mozda ga je napao ili ujeo napusten pas pa se covek zabrino za svoju bezbednost ili bezbednost svojih bliznjih i kad vec drzava nece nista da uradi resio on sam
ne kazem da je ispravno samo mislim da niko nece tek tako bez razloga da truje zivotinje
valjda nece?

zVuk

Citat: Vlajko poslato 19 Avgust, 2013, 14:11
Nije obest nego se time hranim..
Evo malopre nakupih punu gajbicu ¹ljiva.. :P  smokve ne opadaju..valja ih ubrati.. i gro¾ðe i paradajz takoðe..

Samo to ih neæe ubiti nego æe roditi opet sledeæe godine.. e u tome je razlika  [srednjiprst]

a ako pojede¹ sa semenkom i iskenja¹ van ¹olje.. mo¾da se izrodi nova velika ista takva koja æe naraniti sledeæeg koji doðe da je UBERE ..a ne da je ubije..

Kapira¹ kako prirodni zakoni funkcioni¹u?

Kao ¹to verujem da bi se ti mo¾da odbranio da te neka zver napadne.. eto iz njene obesti.. ili je gladna pa bi da poruèka tvoj pivski stomaèiæ.. nema takve gozbe ba¹ u prirodi..ostali su ¾goljavi  [rofl]

U toj borbi pa makar i goloruk mo¾da bi savladao neman..   [cheers]

Samo ¾ivimo u oblasti gde slabo ima zveri.. jedino u ljudskom obliku.. najèe¹æe ¾ive u gradu zatvoreni u 4 zida  ;D

i krmaca radja svake godine, tako da i kad pojedes prase, evo ga dogodine novo.....i to nije ubistvo, jer domaca svinja ima samo jednu ulogu u svom zivotu, a to je da je covek pojede......i ona apsolutno nicemu vise ne sluzi......


....a najcesce kenjam u wc solju....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Vlajko

Pazi da ne bude¹ u sledeæem ¾ivotu svinja pa da vidi¹ dal je to ba¹ tako  :P

Sve dok je odnos pojedem da bi pre¾iveo je ok..

ali sada stvari stoje jede¹ pa¹tetu i ostala sranja kao mlad.. onda sa 30-40-50 leèi¹ posledice toga..ako ne rikne¹ na nogama..

A ionako im je to cilj..da se prepolovi populacija..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

zVuk

vlajko brate moj.....o sledecem zivotu cu brinuti kad za to dodje vreme, odnosno u sledecem zivotu.......

sto se tice posledica, vozim motor u sorcu i majci kratkih rukava...i to ostavlja posledice.....zivim u urbanoj sredini gde nemozes da se naspavas ko covek bar 200 dana u godini....i to ostavlja posledice...disem ovo sto zovu vazduhom...i to ostavlja posledice.....mogu ja ovako o posledicama do prekosutra jer zivot kao takav ostavlja posledice, ali da li to znaci da treba da se odreknem zivota da ne bih snosio posledice..??

domaca svinja je kultivisana zivotinja i sluzi samo da se jede....ne daje mleko, nema vunu.....jeste, moze da se koristi za trazenje tartufa, pa onda da se pojede sa salatom od tartufa....

a njima ako je cilj da se prepolovi populacija, oni ce to sprovesti u delo.....ali to nema veze sa zdravom hranom, nego sa tim da ti nemas potomstvo, kao ni ja, a u godinama smo u kojim nasi vrsnjaci imaju decu vec uveliko......razmisli o tome kad pocnes da pricas o "njima" i "njihovim" planovima.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Vlajko

#7667
Ja æu se samo truditi da budem u drugoj polovini, sa ili bez dece svejedno..

A kako se izboriti sa sistemom.. to je druga stvar.. svako mora da naðe svoj naèin..

Samoodr¾ive i nezavisne zajednice van grada su jedan od naèna.. zatim informisanost i neko znanje..
onda mogu da ti reklamiraju ¹ta oæe.. tebe to neæe raditi..
Ako ne gledi¹ vesti neæe¹ se ni nervirati.. sport takoðe.. ne gleda¹ tekmu i no sikiriki.. gleda¹ ne¹to lep¹e i odmah ti bude bolje  8)

I ako je oblaèenje opreme ili promena sredine odricanje od ¾ivota.. onda dobro.. ja uglavnom i po ovoj vruæini nosim ful opremu.. samo znam da si se ti smrzo 100 puta ne ponev¹i ni¹ta jer je BILO toplo po danu.. al uveèe cikot i cvokot do kuæe.. samo to je tvoj izbor da to bude tako.. ja ponesem jer ZNAM da su noæi hladne.. normalo kad nema Sunca.. prosta logika stvari..  :P

Isto znam ¹ta me truje pa to i ne jedem.. a i vazduh sam promenio..  
isto mo¾e¹ i ti.. ima¹ i gde, samo je potrebna odluka i naèin kako misao, ideju i odluku  da pretoèi¹ u realizaciju..  [cheers]

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

zVuk

to prepolovljavanje populacije se nece desiti za nasih zivota, tako da dzaba se trudis....

samoodrzive i nezavisne zajednice postoje sirom sjedinjenih drzava mislim......sad imaju i serijali neki na ovim diskaverijima i nesnal dziograficima.....takva zajednica da bi opstala, mora biti izolovana od sveta.....

to sto sam se ja smrzo milion puta je samo zbog toga sto volim da vozim u kratkim rukavima kad su velike vrucine, sa naglaskom na VOLIM i savrseno sam svestan toga da to ostavlja ozbiljne posledice po zdravlje, ali volim.......poenta je da da svako treba da radi ono sto voli, dokle god to ne ugrozava druge ljude...makar to bilo i jedenje svinje...a ne da se plasi svakog svog koraka, jer to mozda ostavi posledice.....da sam ikad razmisljao o posledicama, mnoge stvari u zivotu nikad ne bih uradio......

....mislim da balcan girl u potpisu ima jednu fantasticnu recenicu......"dok ne umres, zivi"

misim da se razumemo, meni je drago da si ti pronasao sebe i nacin zivota koji te radi........ali pusti te price o kojekakvim posledicama i kenjanju kostica u sumu....


a sto se tice selidbe van urbane sredine.....radim na tome, ali ne zavisi sve od mene.....

Ko se ljuti, uleti mu kruti

zVuk

taj indijanac je izgovorio veoma mudru recenicu, a danasnji potomak tog indijanca drzi pola kazina po las vegasu.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Plazma Keks

vremena se menjaju.. davno je proslo to.
bas bih voleo da te vidim kako zivis sada kao on, ne smaras nas o tvojoj zdravoj ishrani, ne vozis motor, nemas moblini, nemas internet, nemas fensi odecu da obuces, nemas ovo, nemas ono...

Vlajko

O itekako se de¹ava.. pa samo u Srbiji pogledaj koliki je mortalitet?!

O voljenju kojeèega nema potrebe da nastavljmao.. volim i ja sva¹ta pa ne radim.. a sedeo sam na ladnom betonu iako su mi rekli da to ne valja..
Dok nisam preladio OO  :P

Evo idem sutra da probam jo¹ nedelju dana bez svega toga.. signal uhvatim jedva.. al tek kad se popnem na jedan kamen dalje od kampa..

Va¾no da je Rtanj u pozadini uvek  [cheers]

Pa ako mi se osladi ostah tamo..  [hello]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Joker

Da li kenjate i ovde o jebenoj ishrani?!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

CBRR1

da li je neko od vas,nas svastojeda jeo magareci tuki..mislite o tome...poludeo sam od citanja ovih postova poludeo ovako lud...i nek neko Vlajku vec jednom zameni nik ili bar ispod nika Robinzon Kruso...

m.mitar

Pa Vlajko,prodaj motor i kupi konja,da ne trujes okolinu izduvnim gasovima.A onda pricaj o zdravoj hrani itd....
Kako mozes ti kao jedan od ucesnika zagadjenja zivotne sredine da promovises zdravu hranu,zdrav zivot,kad si i ti kao i svi mi ostali zagadjivaci prirode?

pit

Citat: CBRR1 poslato 19 Avgust, 2013, 18:56
da li je neko od vas,nas svastojeda jeo magareci tuki..mislite o tome...poludeo sam od citanja ovih postova poludeo ovako lud...i nek neko Vlajku vec jednom zameni nik ili bar ispod nika Robinzon Kruso...

              Magareci tuki ne werujem da je neko jeo ipak je to eksluziwa na owima prostorima...ali zato jedu kurac od owce u welikim kolicinama....mleweni kurac od owce kazu da je dobar za oci .

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Lazic


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!