Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Dobro de nije danas nego juèe sat i po sam se ¹etao po Gunduliæevom vencu i Street Drinèiæeva izgleda da je se neko nau¾ivao dok sam ja skapavao na vrelom asfaltu inaèe jeli neko sa foruma vlasnik Crnog gpz 600r sa ljubièastim felgama???
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Vlajko

Dragana juèe kuka kako joj dete nakucalo ogroman raèun zbog neta..

Proverim malopre i ja.. 14000 din trenutno stanje..   :o

Vodite raèuna o potro¹enim mb, pogotovu ako se kaèita sa lap topom i pametnim telefonom [djavo]

5 din je mb pa jedan yt snimak vidite koliko ko¹ta..

isto mi je uradio teleknor pro¹le godine.. sad i mts  [facepalm]

svaka ¹kola se plaæa.. reèe ðavo i sede u koprive  [djavo]

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Bori¹a


Zeljkamp

Vlajko, imas da skines nekoliko aplikacija koje te upozoravaju o potrosenim megabajtima. Ova nije losa :

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.rgruet.android.g3watchdog&hl=en
TwinZ Auto & Moto

perlx

Androidi od 4.0 imaju u sebi upozorenje i zaustavljanje protoka po zelji.

mrle

sada vidim da mi je istekla registracija na motoru pre 10 dana. A ja ga vozio pro¹li vikend, neznajuæi to.

Vlajko

Citat: Zeljkamp poslato 15 Avgust, 2013, 14:57
Vlajko, imas da skines nekoliko aplikacija koje te upozoravaju o potrosenim megabajtima. Ova nije losa :

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.rgruet.android.g3watchdog&hl=en

Brate.. znam ja ¹ta sve ima.. al kad sam malo dublje u¹ao u problematiku izgleda da u paketu kad prekoraèi¹ mb plaæa¹ 100 x skuplje.. pa brate koja je to tarifa nabijem ih ba¹.. a naravno da ne po¹alju sms.. a znaju da ¹alju svakojake gluposti.. naravno da bi te o¹urili ko vola..

pa paj sad dalje.. ako hoæe¹ tarifni dodatak mo¾e.. ali samo jednom meseènom.. ima nekoliko opcija i mora se otkazati 24h pre prvog.. a akoti zafali jo¹ mo¾e¹ da se slika¹.. ili da plati¹ nadalje 7 din mb.. a do pre toga je bilo 5..
To je u telenoknoru bilo drugaèije..  vodite raèuna o svojim paketima i koliko tro¹ite ako tro¹ite.. svaka nepa¾nja se skupo plaæa.. i do 200K su ljudi nehotice kucali.. nekom sam telefon.. a neko kao ja deli wi fi u kampu :)
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

pittatore

Citat: UNCLEBOB poslato 15 Avgust, 2013, 10:32
Dobro de nije danas nego juèe sat i po sam se ¹etao po Gunduliæevom vencu i Street Drinèiæeva izgleda da je se neko nau¾ivao dok sam ja skapavao na vrelom asfaltu inaèe jeli neko sa foruma vlasnik Crnog gpz 600r sa ljubièastim felgama???
Od pijace kad krenes sa desne strane u Drinicevoj zivi moj drugar Oliver, servisira motore pa mozda je gpz musterijin.

Uncle Bob

Citat: pittatore poslato 16 Avgust, 2013, 09:43
Citat: UNCLEBOB poslato 15 Avgust, 2013, 10:32
Dobro de nije danas nego juèe sat i po sam se ¹etao po Gunduliæevom vencu i Street Drinèiæeva izgleda da je se neko nau¾ivao dok sam ja skapavao na vrelom asfaltu inaèe jeli neko sa foruma vlasnik Crnog gpz 600r sa ljubièastim felgama???
Od pijace kad krenes sa desne strane u Drinicevoj zivi moj drugar Oliver, servisira motore pa mozda je gpz musterijin.
Mo¾da inaèe sam dobio info i broj telefona od èoveka i navodno je Motor bio na prodaju.a ispred prodavnice moto opreme je bila parkirana Honda i ona je navodno bila na prodaju ali nisam pitao za detalje.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mkt

neki kretgen u kombiju  >:(
provukoh se kroz iglene usi izmedju njega i bankine  :o :o

con3

Postavili nam u kraju antenu mislim da je harrp i jos stavili neki transformator na banderu i kameru ,sutra cu slikati da vidite kako to izgleda ako je harp izlupacemo i komsiju i antenu

eclipse4

nakon par godina sretoh...bivsu.....aj da je prebacim do njenog sela,riba se nije nikada vozila na motor,posle mi je rekla,mada sam skonto cim krenula da se penje na motor,znaci ludilo........sjebala mi pola dlaka sa grudi i izduzila mi bradavice za 5cm,drzeci se za mene,to bre vuce,steze,grebe.....jebem je sta sve nije radila,nosio sam je neko vreme i na ledja,navuko strah i da kocim,jer cim kocim eve je skoro iza moje glave...znaci sad i nikad vise.....

Bori¹a

e ja sam bas sad imao malo drugaciju situaciju, dao sam jednoj da vozi skuter i ja seo pozadi i krenuo sa pretresom haahah

Vlajko

Citat: eclipse4 poslato 17 Avgust, 2013, 00:32
nakon par godina sretoh...bivsu.....aj da je prebacim do njenog sela,riba se nije nikada vozila na motor,posle mi je rekla,mada sam skonto cim krenula da se penje na motor,znaci ludilo........sjebala mi pola dlaka sa grudi i izduzila mi bradavice za 5cm,drzeci se za mene,to bre vuce,steze,grebe.....jebem je sta sve nije radila,nosio sam je neko vreme i na ledja,navuko strah i da kocim,jer cim kocim eve je skoro iza moje glave...znaci sad i nikad vise.....

Oèigledno da je ne¹to tela..  :P
a da si negde usput stao da proveri¹ ulje u menjaèu..

posle bi se mirna vozila..

Ovako ako te ¾ena navata sa ogrebotinama od noktiju.. najebao si, a umoèio ga nisi  [rofl]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

eclipse4

Citat: Bori¹a poslato 17 Avgust, 2013, 00:59
e ja sam bas sad imao malo drugaciju situaciju, dao sam jednoj da vozi skuter i ja seo pozadi i krenuo sa pretresom haahah
osim nicega sta si jos pronasao? ;)

eclipse4

Citat: Vlajko poslato 17 Avgust, 2013, 00:59
Citat: eclipse4 poslato 17 Avgust, 2013, 00:32
nakon par godina sretoh...bivsu.....aj da je prebacim do njenog sela,riba se nije nikada vozila na motor,posle mi je rekla,mada sam skonto cim krenula da se penje na motor,znaci ludilo........sjebala mi pola dlaka sa grudi i izduzila mi bradavice za 5cm,drzeci se za mene,to bre vuce,steze,grebe.....jebem je sta sve nije radila,nosio sam je neko vreme i na ledja,navuko strah i da kocim,jer cim kocim eve je skoro iza moje glave...znaci sad i nikad vise.....

Oèigledno da je ne¹to tela..  :P
a da si negde usput stao da proveri¹ ulje u menjaèu..

pao dogovor,idemo na vikendicu nedelju ;)

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

UFF

pa sta ako cita?

jel to znaci da eclipse i ja ne mozemo na vikendicu u nedelju?

Andreja

Generalno me izbacuje iz takta to ¹to su moji keva, æale i brat neradnici, baba ima neku jadnu penziju sa kojom ih izdr¾ava a to rezultuje time da dajem 2/3 plate za jebenu mrtvu struju. Juèe dobio platu, danas odeeee 15000...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

OKi

Dosla na red registracija auta. Taman sam usao u 20 godina starosti auta i da bude jeftinije, kad ono atest plina. Nema veze sto pise u kartonu do 2018 g. Kada sve stavim na papir za atest je potrebno oko 20.ooo. Oni nisu normalni. Pa toliko kosta i ugradnja (ne secvent uredjaja). Lopovluk, kradjaaaaaa  [zena] [glavazid] [panic]