Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dimitrijedika

Citat: mareskin poslato 07 Avgust, 2013, 14:49
Citat: dimitrijedika poslato 07 Avgust, 2013, 14:33
Jedino resenje je da ja budem nacelniik  :D

Da te posle ne zabole leða od skrivanja u autu?


Nema saMse, udoban auto  :D. A, i ne bih se skrivao, budala nisam.
People only treat you one way...the way you allow them.

Lazic

jesi èim radi¹ tamo... Ja radim kod privatnika za 40k, a kuæi sam od 13:30h... I jo¹ sam zakasnio 2 sata na posao... Bio na "terenu"...:D

Hurricane

@dimitrije

to je èist mobing, nego niste obave¹teni..

treba ga nataæi na kolatz!!

Lazic


Hurricane


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: Laziæ poslato 07 Avgust, 2013, 16:16
jesi èim radi¹ tamo... Ja radim kod privatnika za 40k, a kuæi sam od 13:30h... I jo¹ sam zakasnio 2 sata na posao... Bio na "terenu"...:D

A mene sramota od zaposlenih ako zakasnim na posao  [facepalm]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hurricane

al u kontra smeru od smera trnja, pa da muka nastane ako ikad iko poku¹a da ga izvadi..

more mamu mu jebem, vala ba¹..

Lazic

Citat: mareskin poslato 07 Avgust, 2013, 16:38
Citat: Laziæ poslato 07 Avgust, 2013, 16:16
jesi èim radi¹ tamo... Ja radim kod privatnika za 40k, a kuæi sam od 13:30h... I jo¹ sam zakasnio 2 sata na posao... Bio na "terenu"...:D

A mene sramota od zaposlenih ako zakasnim na posao  [facepalm]

[facepalm]

mareskin

Citat: Laziæ poslato 07 Avgust, 2013, 17:23
Citat: mareskin poslato 07 Avgust, 2013, 16:38
Citat: Laziæ poslato 07 Avgust, 2013, 16:16
jesi èim radi¹ tamo... Ja radim kod privatnika za 40k, a kuæi sam od 13:30h... I jo¹ sam zakasnio 2 sata na posao... Bio na "terenu"...:D

A mene sramota od zaposlenih ako zakasnim na posao  [facepalm]

[facepalm]

I onda ka¾u da si ti naopak èovek :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

MILJAN

Danima na bazenu vreðam i maltretiram ¹abane, koji mi skaèu sa ivice bazena na glavu..Pustili malu decu da skaèu na velikoj dubini....skaèu i èobani-roditelji sa njima, pr¹ti na sve strane...rizièno da te rokne neko kolenom u vugla...LOptom te napucavaju takoðe..... I nazivam ih govedima, seljaèinama...oni se sklanjaju od mesta gde sam ja sa porodicom ali i dalje skaèu, bacuju loptu i sve ostalo ¹to nije dozvoljeno..Spasioci duvaju u one pi¹taljke kao ludi ali no use... Stoka je stoka...
Sada sam pre¹ao na noæno kupanje tj plivanje ( danju nema plivanja) iako je hladnije...
Cave ab homine unius libri

UFF

1 put upozorenje
2 put te isprate iz prostorija bazena bez povrata novca i eto za dva dana vise niko ne pravi sranja

dimitrijedika

Citat: Laziæ poslato 07 Avgust, 2013, 16:16
jesi èim radi¹ tamo... Ja radim kod privatnika za 40k, a kuæi sam od 13:30h... I jo¹ sam zakasnio 2 sata na posao... Bio na "terenu"...:D

jbg ali nisam. Radio kod privatnika i rade sa tobom sta hoce   [nono] . "Drzavne jasle" su mnogo bolje  [thumb_up] a opciju "terena" imam uvek  ;) .
Nacelnik moze samo da mi slika bulju kad dolazim na posao  [srednjiprst]
People only treat you one way...the way you allow them.

mi¹ko_kolo

Èekaj, vojska ili policija?! ©ta si? Medicinu ne raèunam jer tamo naèelnici odeljenja najmanje borave u ustanovi, mahom su na privatnim klinikama. ;D

mkt

taman pomislim stao sam na noge a kad ono novi troskovi  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]

MIGE

Citat: mkt poslato 09 Avgust, 2013, 11:58
taman pomislim stao sam na noge a kad ono novi troskovi  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]
neces valjda da se zenis?? :o :o :o :o :o :o

Bori¹a


mkt

samo mi jos i zenidba fali  [doh] mada ako budu ponudili dobar miraz  [thumb_up]

CBRR1

jebo miraz onda si papuca celog zivota...

Gvozden

 [ljutko]  [ljutko] PC servisi i strucnjaci.....ima nekom glavu da olupam..