Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Fala bratiæ, mo¾e, ¹to da ne, èuæemo se pa da mi ponese¹ jednom kad budemo zablejali :)
Samo da mi odgovara velièina po¹to imam lopovske extralong prste :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

CBRR1

malo pre se vracam sa vikendice na dunavu,milina pecanje kupanje ceo dan,i na zrenjanincu mi izleti zec,puknem ga audijem i sjebem resetku u braniku...jebem ti zeceve,sto je najace njemu nista,pobeze...

Jocika

Slabo si ga udario,trebao si jace...

CBRR1

auuu bre pojavi se niotkuda kao da je mene cekao...

Jocika

zajebani su po zrenjanincu zecevi i lisice,malo je falilo da izginem kod Vrbe zbog jebene lisice pa kad malo bolje razmislim jebes auto popravice se a zivot ne moze da se popravi i od onda samo pravo i po gasu

Jocika

Drugaricinom caletu je svinja izletela,mozes zamisliti kako je on prosao

CBRR1

i meni kod skretanja za vrbovsko izleti tj posle sretanja kod one stanice ka Borci...

Jocika

Mater joj jebem i meni je na istom mestu izletela. izgleda da tu dolaze i zderu vode iz onog kanala pa pretrcavaju put

mkt


Jocika

Ehh gde mi zivimo... mi zivimo tamo gde ima zeceva i lisica pa kad opalis zeca lepo se vratis po njega i odneses ga kuci pa sutra skuvas gulas od njega i onda ti ne bude zao sto si ga udario a to kod vas nemaaa  :P... mmm prste da polizes... mada kad malo bolje razmislis zec i lisica nisu toliko opasni kao jazavac,njega ako udaris sjebao si se za sve pare pokidace ti pola auta koliko je tvrd

CBRR1


mkt

salim se ja
Vidjao sam ja i lisice i zecove  u Glinari dok sam se vozio ovih dana mogu tek misliti sta se moze tu naci
neki su cak spominjali i divlje svinje jbm li ga

CBRR1

ma brate ima svega,ima i pre padinske,secerana i ima jedan pravac za treniranje brzine tocka sta vec,nocu mora da se prodje dva puta laganim gasom da se rastera zivotinsko carstvo da ne bi nesto podletelo pod tocak... :)

Jocika


lord_oblivion

Citat: Andreja poslato 29 Jul, 2013, 00:32
Hoæu da sredim Yamahu - nemam pare.
Hoæu da kupim sebi opremu, nemam rukavice ni èizme - nemam pare.
Hoæu da sredim gara¾u da ne proki¹njava - nemam pare.
Hoæu da kupim drugi komp, ovaj me jebe i kad na 240p gledam klipove na Youtube - nemam pare.
Hoæu da kupim jednog Fiæu da se zezam sa njim - nemam pare.
Hoæu da malo vi¹e vozim motor - nemam pare.
Hoæu da bar jednom mogu da razvuèem platu ceo mesec...

Osim sjebanih finansija, sve drugo je apsolutno savr¹eno... :D

A... ¹ta ima novo?  :P
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

PECA BMW

Danas radim u firmi a unutra u hali gde radim ovako kaze  :



pa ne znas dal vise vruce od aparata za varenje ili od sunca ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mkt

auuu al smrdi nesto napolju na zoo vrt jbte
smrdi cela zvezdara u pm

Lazic

Citat: Jocika poslato 30 Jul, 2013, 00:32
Ehh gde mi zivimo... mi zivimo tamo gde ima zeceva i lisica pa kad opalis zeca lepo se vratis po njega i odneses ga kuci pa sutra skuvas gulas od njega i onda ti ne bude zao sto si ga udario a to kod vas nemaaa  :P... mmm prste da polizes... mada kad malo bolje razmislis zec i lisica nisu toliko opasni kao jazavac,njega ako udaris sjebao si se za sve pare pokidace ti pola auta koliko je tvrd

a jel mogu da se jedu lisice i jazavci...?

Jocika

Njih mozes samo da oderes i da das zenama da okace oko vrata pa da budu prave gospodze...  ;D