Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

zaboravio si najva¾nije... sve to zaliti sa dosta ladnog piva..  [cheers]

juga

@ ivan 1979, dodjes kod mene sa lancom, i pivom i gotova stvar! :D [cheers]

Hurricane

jednu stvar da se razumemo oko ovog dela sa pivom:

- ja ne nosim praznu ambala¾u  [nono]

a naroèito ne kad kreæem od Juge..

Lazic

#7363
ja odnosim ambala¾u uspe¹no, pitajte freza majstora...:D

juga

@ uragan, i ti si uspesan, ne razbijes ni kada padnes, siguran si 1000 %

Hurricane

¹ta da ti ka¾em: posveæenost i po¾rtvovanost u izvr¹avanju borbenih zadataka..  [cheers]

juga

To je pravi stav jednog omladinca!!!

dzimika

Citat: Ivan1979 poslato 26 Jul, 2013, 13:52
I tebe cu da zovem da znas   :P
sto se mene tice mozes slobodno i da dodjes :D ima se sta raditi uvek u garazi :D

Lazic


dzimika


Lazic


Kanarinac

Juce seo sa nekim drugarima u gradu i tu bili neki njihovu ortaci sa mora. I sad sedimo mi, kacga pored mene i sad taj decko se nasloni laktom na kacigu, ja reko ajde dobro. Onda je poceo prstima po viziru da mulja, ja mu kazem nemoj zamastices necu nista videti. On kao ok. A drugar mu je rekao kada sam usao, nemoj da diras kacgu skupa je do jaja. Sve vreme je cackao otvore za ventilaciju, otvarao zatvarao. I onda kao slag na tortu krece da lupka kacigu na sitno pesnicom,pa sve jace i jace i u jednom trenutki zamane covek, ja ga uhvatim za ruku i pitam jel normalan i sta mu nije jasno u tome da ne dira kacigu. Na sta on meni odgovara kao pa zar ona nije pravljena za to? :o :o :o I sta ti sad da kazes takvoj glavi?

I inace ne znam koji je kurac sa ljudima, svi moraju da uzmu kacigu da je pipnu i da je vide i obavezno sa celom sakom preko vizira

mareskin


Ostao mi motor juèe u servisu. Menjali sve le¾ajeve u toèkovima (6 komada), a ko na krasni 1 od 6 le¾ajeva je drugaèiji.
Le¾aj zadnjeg lanèanika skoro potpuno prsko. Dobro je da smo to videli na vreme inaèe bi mo¾da postao padobranac kao ¹to reèe CBRR1 :D

Nismo uspeli juèe da ga naðemo, tako da moram da èekam do srede dok stigne :(

A, taman smo mislili da æemo za sat vremena sve da pregledamo, dotegnemo, izbalansiramo gume i vo¾njaaaaaaa... A ono kurèina.
Sad æu da menjam i gume kad je veæ motor tamo. I da farbam felne.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

a samo da te pita covek sta si radio cele zime kad u sred leta sredjujes osnovne stvari na motoru

Hurricane

gledao motor i divio se kako na njemu nema ni dinara ulaganja...  ;D

mareskin

Citat: dzimika poslato 27 Jul, 2013, 12:49
a samo da te pita covek sta si radio cele zime kad u sred leta sredjujes osnovne stvari na motoru
Citat: hurricane poslato 27 Jul, 2013, 13:03
gledao motor i divio se kako na njemu nema ni dinara ulaganja...  ;D

Valjda sam u meðuvremenu vozio motor? Pa, su stvari poèele da se oseæaju u vo¾nji. Nisu meni svi le¾ajevi izgledali lo¹e, ali sam lepo rekao menjaj i sve ostale da ne bi razmi¹ljao o tome. A onda hajde da pogledamo i ovo kad smo veæ tu :D

Taèna je ona izreka da se ne dira ni¹ta dok radi :D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hurricane

...ta izreka najbolje ¹tedi lovu..  [thumb_up]

mareskin

Citat: hurricane poslato 27 Jul, 2013, 14:07
...ta izreka najbolje ¹tedi lovu..  [thumb_up]

Aha :D

Ja sam ti jedan od onih koji doteraju motor i ka¾u: majstore, pregledaj, sredi i dotegni sve ¹to treba i zovi kad zavr¹i¹ da platim i teram.

Ali, gle èuda, de¹avaju se kvarovi i izmeðu servisnih pregleda :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

motor se sredjuje zimi i sve se proverava zimi, a ne u sred sezone
u sred sezone se menja ulje i filter samo
a sobzirom da ti je proletos motor vec bio kod majstora govori o tome da ti majstor nije bas pretresao ceo motor jer da jeste primetio bi da jedan od lezajeva ne radi kako treba vrlo brzo i lako, jer ako je skoro pukao to znaci da je jos od ranije otisao a dokrajcilo ga je putovanje sa vama dvojcom

mareskin

Citat: dzimika poslato 27 Jul, 2013, 16:15
motor se sredjuje zimi i sve se proverava zimi, a ne u sred sezone
u sred sezone se menja ulje i filter samo
a sobzirom da ti je proletos motor vec bio kod majstora govori o tome da ti majstor nije bas pretresao ceo motor jer da jeste primetio bi da jedan od lezajeva ne radi kako treba vrlo brzo i lako, jer ako je skoro pukao to znaci da je jos od ranije otisao a dokrajcilo ga je putovanje sa vama dvojcom

Taèno, bio je kod majstora. Pregledan motor, promenjeno ulje u koènicama i motoru, dotegnuta korpa kvaèila itd. Toèkovi i le¾ajevi nisu proveravani.

E sad, ¹teta nije naèinjena i to je dobro, lo¹e je ¹to sam bez motora jo¹ koji dan.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu