Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan1979

Savet : ne terajte motor kod majstora dok radi  [nono] [rofl]

Inace vam kaze ono sto i sami znate i onda se udarate rukom, ne rukom, nogom u glavu  [doh]

I da znate, lanac treba da se podmazuje redovno a ne jednom ili dva puta u sezoni  :'(



p.s.: lanac koji sam stavio pre 10 000 km je crkooooo, umro, odapeo a lancanike mogu poklonim nekom nindzi u pokusaju.  [veryangry]

Jel sam vec pomenuo da lanac treba redovno da se podmazuje ?  [veryangry] [veryangry] [veryangry]





Lazic

jesi...:P Lepo sam ti rekao da ti lanèanik lièi na ¹uriken...:o

dzimika

a ti si pokusao da ustedis na spreju pa te mrzelo da podmazujes :D
ako te vec mrzi ti uzmi onog prelepog bmw scarver-a :D

Ivan1979

Sprej stoji na sigurnom , tj. na gajbi ali je motor ispred gajbe  [neampojma]

Potrosio sam dva spreja dok nisam shvatio da ne moze da dobaci iz sobe do motora, cak ni kroz otvoren prozor , cini mi se da je pritisak slab ili je kratka ona cevcica [ludak]

[glavazid]

Lazic

Za utehu je to ¹to to tvoje kakvo je, mo¾e da se vozi jo¹ 10.000, obeæavam...:-*

Bre, Popsiju, a i Vlajku je bilo toliko sve kilavo, da je lanac preskakao po obrijanim lanèanicima, pa su vozili...:D

A moj se 2011-te mesecima vukao po zemlji...:D

Ivan1979

Ma nije mi do lancanika, nego lanac otiso u tri lepe .
Bora ga ocistio ali i dalje se ne savija kako treba, ne bi ja tu nista diro  [rofl]
Nego frka da ne zvekne u voznji pa da popijem preko ledja  [slomljenzid]

Edit :
Lazicu tebe cu da zovem kad mi vrisne negde samo da znas  ;)

Lazic


Uncle Bob

Malopre èuem od drugara neka cigan¹tura poku¹ala da odvede dete (Belo) u centru Pale¾ sitija pa dokle bre da se toleri¹u indijci u p.m.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

juga

@ ivan 1979, uzmi ¹erpicu sipaj toatnu mas zagrej na sporetu da se istopi mas, potom lepo oèi¹æen lanac stavi u istopljenu mas, mozda i vozi¹ jo¹ malo!!!

Ivan1979

Pa necu pravim cvarke od motora bre  [rofl] [rofl]


[cheers]

Lazic

Slu¹aj starije, to je oproban naèin da sa lepo naulji lanac... Jo¹ da je u gaæama k'o na jawi, gde bi nam bio kraj...:D I to tvoje bre mo¾e da tera jo¹ onoliko, ¹ta se tripuje¹...:o

Ivan1979

Lazicu coece, vise karika se ne mogu nikako saviti , nije toliki problem u lancanicima.

Videcu danas sta i kako pa ako ne uspem da napravim nesto probacu ovako kako Juga rece.

Hurricane

...mo¾e taj lanac da se o¾ivi 100%...
problem je samo ako su propale one èaurice u nekoj od karika, a i to se manifestuje poveæanim razmakom izmeðu linkova a ne zaglavljivanjem
kao u tvom sluèaju..
..to je samo zapekla rða i prljav¹tina od neèi¹æenja i nepodmazivanja...

poku¹aj na silu da razradi¹ te zaglavljene linkove..

Hurricane

..i vidi ako si sluèajno saèuvao onaj prethodni lanac koji si zamenio pre 10 000 km, odnesi kod nekog
ko ima alatku za spajanje lanca i dve spojnice.. i onda od ta dva mo¾e¹ napraviti jedan sasvim dobar lanac, koji æe ti ako ga
bude¹ èistio i podmazivao uredno slu¾iti jo¹ bar 10 000km..

Lazic


juga

Ovaj nacin sa mas provereno radi, ako je mnogo zapeko potopi ga malo u naftu, ili u coca colu, pa onda mas, ako neces da pucas 100e +. Nekad nije bilo spreja za lanac, kao ni interneta i mobilnih telefona pa zivesmo, vozismo samo tako!!!

Lazic

Ili sam ipak rekao, slu¹aj starije...:o [rofl]

Ivan1979

Nemam stari lanac :(

Probacu da razradim pa cu videti sta ce ispasti, ako nista sastavicu konzilijum od Uragana , Juge i Lazica i videcemo kome ce pripasti cast da ozivi pacijenta  ;D

dzimika

malo koka kola, pa malo nafta pa na kraju zagrejana tovatna mast da podmaze sve ponovo
posle koka kola mora da popusti sigurno :D

Ivan1979