Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Vlajko poslato 28 Jun, 2013, 10:25
Kakve savete deli ova draga Saveta.. rekao bi èovek da mu cvetaju ru¾e u ba¹ti  [srednjiprst]
Slu¹aj ti hipervitaminu nijedan, cvetaju Karanfili...[srednjiprst]

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

hondacbr


Che

Evo bas sam se potresao.
Ne poznajem osobu koja placa putarinu motorom.
Tako da kako do sada tako i od sada, sa 20% ili bez. ;)

Hohštapler

Pa da, al vozi¹ i kola valjda... jbo im ja oca... 1000din za ne¹to ¹to se mo¾e nazvati raznim imenima, osim auto-putem....
Proseèna dnevnica u Srbiji... Muuuur¹....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

obratite se dinkicu za povecanje, jer povecavaju zbog njegovog pdv-a

Lazic

Sva¹ta me danas izbacilo iz takta... Iako sam obeæao pro¹log leta da me vi¹e ni¹ta neæe iznervirati...[facepalm]

Che


dzimika

nesto sam sam cuo da AMS puca :D zatvaraju svoje ispostave na granicama

Darko

e ovako , dodjete malo kod mene na posao , pa da odemo da se prosetamo po nekim odeljenjima  i da vam pokazem par situacija,dijagnoza,ljudi i garantujem da vas vise nista nece izbaciti iz takta...

Darko

a slusaj pricu...neki deda negde nemam pojima gde ...cuvao covek ovce ceo svoj zivot...i kad je mnogo omatorio resi drzava da mu da neku penzijicu ...dodju kod njega da mu uruce to i dok su snimali reportazu o njemu ,pita ga ovaj voditelj sta li je vec : " ceo zivot cuvate te ovce ,non stop ste u prirodi...mozete li nesto iz svog zivota da nam ispricate najzanimljivije..."
i krece deda...
"kad sam bio mlad , 19,20 god ,nadjem u sumi stene...i dovedem ga kuci...prodje par meseci , i krecu komsije da mi popuju kako treba da ga bacim , odvedem u sumu itd itd jer sve vise lici na vuka... i jeste bio vuk ali nije bilo sanse da se odvojim od njega jer smo se mnogo zavoleli...gde ja tu i on i tako....prodje par god, i ja cujem u dvoristu viku ,dreku , rezanje...izadjem i gledam....sve ovce mi poklane a on sedi sa krvavim zubima i sa strahom me gleda u oci...udjem u kucu,uzmem pusku i ubijem ga...kad sam kasnije sklanjao ovce , vidim medju njima tri zaklana odrasla vuka... i tek tad shvatim sta sam uradio....zato deco moja,dobro sagledajte stvari.,..nije sve uvek onako kako izgleda..."   

kad sam procitao ovo ,smorio sam se ko zaba

Jocika

Citat: Darko poslato 28 Jun, 2013, 19:32
a slusaj pricu...neki deda negde nemam pojima gde ...cuvao covek ovce ceo svoj zivot...i kad je mnogo omatorio resi drzava da mu da neku penzijicu ...dodju kod njega da mu uruce to i dok su snimali reportazu o njemu ,pita ga ovaj voditelj sta li je vec : " ceo zivot cuvate te ovce ,non stop ste u prirodi...mozete li nesto iz svog zivota da nam ispricate najzanimljivije..."
i krece deda...
"kad sam bio mlad , 19,20 god ,nadjem u sumi stene...i dovedem ga kuci...prodje par meseci , i krecu komsije da mi popuju kako treba da ga bacim , odvedem u sumu itd itd jer sve vise lici na vuka... i jeste bio vuk ali nije bilo sanse da se odvojim od njega jer smo se mnogo zavoleli...gde ja tu i on i tako....prodje par god, i ja cujem u dvoristu viku ,dreku , rezanje...izadjem i gledam....sve ovce mi poklane a on sedi sa krvavim zubima i sa strahom me gleda u oci...udjem u kucu,uzmem pusku i ubijem ga...kad sam kasnije sklanjao ovce , vidim medju njima tri zaklana odrasla vuka... i tek tad shvatim sta sam uradio....zato deco moja,dobro sagledajte stvari.,..nije sve uvek onako kako izgleda..."   

kad sam procitao ovo ,smorio sam se ko zaba

:(

Darko

tuga jbt... deda je posle tog dogadjaja hteo da se samoubije , pa je odustao...dugo je patio...ovo sam vam ispricao ukratko, inace da ste videli njega na tv-u kako je pricao o ovome ...oci pune suza...a bilo je pre 50 i kusur god... kaze da mu je mnogo bio veran taj vuk ...strasno

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

Starac zapoèe prièu: “Bilo mi je 20 i neka kad sam nai¹ao na kuèe u ¹umi uzeo ga sebi i prisvojio. Prolazili su meseci i kom¹ije mi poèe¹e govoriti da sve vi¹e lièi na vuèicu i da je se trebam rije¹iti. Bio sam mlad i nisam nikoga hteo slu¹ati, bila mi je privr¾ena, gdje god da sam i¹ao i¹la bi sa mnom i èekala me. I pro¹le su i godine… Jednog dana kad sam bio malo prilegao kroz san sam èuo neku buku, re¾anje i cviljenje, dok sam do¹ao sebi i ustao, sve je utihnulo, iza¹ao sam napolje i ugledao èitavo stado ovaca poklano, a vuèica sva u krvi sedi i gleda pravo ka meni malo od straha malo od besa. Utrèao sam u kuæu, uzeo pu¹ku i ubio je na licu mesta. Nisam znao ¹ta da radim sa ovcama pa sam pozvao kom¹ije da ih odnesu dok se meso jo¹ nije ukvarilo i usmrdilo. Sklanjanjem ovaca, meðu njima smo prona¹li tri zaklana odrasla vuka i tek tad sam shvatio ¹ta sam uradio!”

ovo je navodno originalna prica,zalosna i veoma poucna,ali tri vuka nemogu pobiti stado za par minuta,jos ometeni od strane vucice (izasao sam napolje i ugledao stado.....znaci da se dogadjaj odigrao ispred kuce,il je bio pijan il spava ko zaklan)  to je pod broj jedan a pod dva jedna vucica vs tri vuka je jos manje realno.....

bitno da ima lepu poruku...

m.mitar

Pa i meni je malo cudna prica,kao da je u stvari vucica prvo poklala tri vuka a onda ih zatrpala ovcama?!

Slaninar

Citat: m.mitar poslato 29 Jun, 2013, 01:46
Pa i meni je malo cudna prica,kao da je u stvari vucica prvo poklala tri vuka a onda ih zatrpala ovcama?!



:)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: m.mitar poslato 29 Jun, 2013, 01:46
Pa i meni je malo cudna prica,kao da je u stvari vucica prvo poklala tri vuka a onda ih zatrpala ovcama?!

Pa, dobro ljudi moji, valjda su se i ovce malo branile?!? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Andreja

Pro¹le godine sam bio spreèen da idem na Bike rock, dogovorio sam se sa dru¹tvom da æu ove iæi sa njima, posle toga produ¾avamo na more. Oni odo¹e a ja radim...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Gledaj ovako, da ne radis opet ne bi imao para za more...:D