Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

onda je definitivno frajer ako ga srecem po ulici :D jer tu ga i gledam cele nedelje :P on tvrdi da mi nije decko ja sam tako tvrdila pa sam se predomislila i takoooo ne znam sta je :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Citat: balcan girl poslato 27 Jun, 2013, 17:53
onda je definitivno frajer ako ga srecem po ulici :D jer tu ga i gledam cele nedelje :P on tvrdi da mi nije decko ja sam tako tvrdila pa sam se predomislila i takoooo ne znam sta je :D :P


Ima reè i za to... al neka... neæu uvek ja da ispadnem najgori... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

pa ima al valjda se i to ne uklapa u pricu jer mi pravimo bebu al nismo momak i devojka a i ne zivimo zajedno a i ne...... nema ni veze :D to je komplikovanooo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Mnogo dugo pravite tu bebu, meni se èini da vam je u stvari samo do sexa...:P

Alchemist

pa moraju da budu sigurni da znaju ¹ta rade  ;D
You're just jealous cause voices are talking to me

Lazic


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

...te¾ak je to pos'o... nije to tek tako...
¾ene su èesto u zabludi da je to lako, al ka¾u ljudi (ja jo¹ ne znam) da se za to èovek mora dobro preznojati... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: Laziæ poslato 27 Jun, 2013, 19:42
Mnogo dugo pravite tu bebu, meni se èini da vam je u stvari samo do sexa...:P

I meni je bilo malo sumnjivo, ali znajuæi Balcan i da joj toliki sex te¹ko pada. S druge strane ipak se radi o plemenitom cilju i treba se ¾rtvovati.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

m.mitar

Citat: balcan girl poslato 27 Jun, 2013, 15:47
bila sam ubedjena da ce danas da mi puste frajera iz bolniceee ali nistaa, moram i danas da idem u posetu a motor ce biti gotov tek nedelja ili ponedeljak i to znaci da moram da cimam brata da me voziiiii
Cekaj malo,to je onaj sto si mu spremala zirafu i naplatila u naturi!   :o
Reko ja jadan covek! [rofl] [rofl] [rofl]

Hohštapler

...ja tek sad kontam, kako se taj zema trudio da "opravi" kad je zavr¹io u bolnici... jel dobio har'atak majku mu...?!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Daleko bilo... da nisu igrali Hrklju¹?!?  :o
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

aman nisam ja krivaaaaa dobio je upaluuu plucaaaaa :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Xexexe, k'o ja '97-me u sred leta...:-*

Ah da, A jeeeste milion...:P Priznaj da si ga terala ovih dana da ti ne¹to glupo izroni iz bgrdn jezera...:P

balcan girl

ma brate ni na bazen nisam mogla da ga nateram jbg ne voli voduuuu kao ja :D on tvrdi da je to od moje klime ali ja to ne priznajem pa nije mogao da zaradi upalu pluca za dva sata sedeci u sobi gde je klimaaaaa :D ko zna gde se on znojio na ladan vazduh :D :P pa sad svaljuje krivicu na mene :P a da i ponavljanje je majka znanja :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

zna¹ dobro oboje moje dece, veruj mi skarabud¾ili smo ih iz prvog poku¹aja i jedno i drugo, jebite se malo ozbiljnije, ne zajebavaj krizu u Parizu...:o

Plodni dani, bar 2 puta na dan i ne mere da omane, inaèe jebiga, niste kompatibilni... 'o¹ se kladi¹ da sam u pravu...? :P :-*

balcan girl

pa jos nijednom nismo uboli plodne daneee :D :D njegova recenica mom bratu je kad bi ona malo sedela kuci mozda bi i bila trudnaaaaaa :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Ma va¾i, dva kilometra vezanih oèiju... Znaèi bio sam u pravu, tebi je jedino do redovnog sexa...:P A samo zamisli male balcan girl-ove i boy-eve...[yahoo]

100.000, ma ¹ta koji kurac, milion evra stavljam da samo jebavate ale, uop¹te vas ne zanima dete...:P Ka¾i æaletu da mora da se strpi jo¹ malo da odraste¹/te...:P :-*

Vlajko

Kakve savete deli ova draga Saveta.. rekao bi èovek da mu cvetaju ru¾e u ba¹ti  [srednjiprst]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

UFF