Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Burazer

ahahahha ce izadjes na televizor na sastanku stanara  [rofl]
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

Lazic


mkt

pustaj malo dima kroz ventilaciju da se opuste malo

dusankobgd


Bori¹a

evo danas ce vama da izmami osmeh, necu imati komp i net jedan vremenski period, tako da cete biti bez mene neko vreme ;D
ako nekom zatrebam slucajno (a to tesko ;D ) ima moj broj u onoj temi ;D

Hohštapler

..jbg Laziæu, samo da te pitam, ¹ta bi ti rekao da je bilo obrnuto,da tebi pu¹ta cev u kupatilu a neko drugi pusti vodu? Nisu ni ti ljudi krivi, jebe ih onaj ko ih odr¾ava, jer to je hitna intervencija...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

jao pa ja sad vidim, omasio sam temu, molim nekoga da prebaci ovu moju predhodnu poruku u izmamljivanje osmeha, moje odsustvo nece da vas izbaci iz takta ;D

Major


Lazic

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 19 Jun, 2013, 09:24
..jbg Laziæu, samo da te pitam, ¹ta bi ti rekao da je bilo obrnuto,da tebi pu¹ta cev u kupatilu a neko drugi pusti vodu? Nisu ni ti ljudi krivi, jebe ih onaj ko ih odr¾ava, jer to je hitna intervencija...

Na¹ soliter je veselo zdanje... Ima 85 stanova, napolju pakao, jebe ih stambeno, i stanari koji neæe da se uzdr¾e od pu¹tanja vode u kuhinji(to je samo jedna vertikala, i umesto da zovne¹ vodoinstalatera i da plati¹ ili do sutra presedi¹ u kuhinji sa kofom i sunðerom, zatvori¹ celoj zgradi vodu na jebenih 19 sati...:o Da je obi¹ao par kom¹ija mogao je da pozajmi za vodoinstalatera, ne lak¹e je da se 300+ ljudi uzdr¾i od kenjanja, pi¹anja, i kupanja "samo" 19 sati na ovim temperaturama...:o [facepalm]

Kako bih ti rekao, demokratija je vladavina veæine nad manjinom, u ovom sluèaju 300:2, ¹to se mene tièe, nek se ljute zauvek...:P

MIGE

Citat: Laziæ poslato 19 Jun, 2013, 10:26
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 19 Jun, 2013, 09:24
..jbg Laziæu, samo da te pitam, ¹ta bi ti rekao da je bilo obrnuto,da tebi pu¹ta cev u kupatilu a neko drugi pusti vodu? Nisu ni ti ljudi krivi, jebe ih onaj ko ih odr¾ava, jer to je hitna intervencija...

Na¹ soliter je veselo zdanje... Ima 85 stanova, napolju pakao, jebe ih stambeno, i stanari koji neæe da se uzdr¾e od pu¹tanja vode u kuhinji(to je samo jedna vertikala, i umesto da zovne¹ vodoinstalatera i da plati¹ ili do sutra presedi¹ u kuhinji sa kofom i sunðerom, zatvori¹ celoj zgradi vodu na jebenih 19 sati...:o Da je obi¹ao par kom¹ija mogao je da pozajmi za vodoinstalatera, ne lak¹e je da se 300+ ljudi uzdr¾i od kenjanja, pi¹anja, i kupanja "samo" 19 sati na ovim temperaturama...:o [facepalm]

Kako bih ti rekao, demokratija je vladavina veæine nad manjinom, u ovom sluèaju 300:2, ¹to se mene tièe, nek se ljute zauvek...:P
jebace njih Laki  :D :P :-*

Hohštapler

Jbg, ja uvek cenim da je sa kom¹ijama bolje biti dobar, al vidim da to kod vas i nije sluèaj, pa onda jbg, nek se snalazi ko kako zna ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

sa komsijama samo ostro i skoro nikakav kontakt, vecinom ce ti vise odmoci nego pomoci a da ne pricam sto se svi trude da brinu tvoje brige a svoje ni ne vide
krivo mi samo sto cale nije uzeo veci plac pa lepo zid od 3m da niko zivi ne vidi sta je unutra
ali i to cu resiti tako sto cu staviti trsku svuda na ogradu u visini oko 2m pa nek crknu dusmani
i ima da se vratim na jedan cilindar samo da bi ih nervirao nocu

Lazic

@hoh¹tapler:
Naravno da treba biti dobar sa kom¹ijama, za 13 godina sam se napopravljao kompjutera za d¾, izigravao bolnièara, vodoinstalatera, elektrièara, nosaèa, vozaèa, veterinara, dok sam imao slu¾benog kedija, svako malo sam vozao neki name¹taj, televizore i jo¹ sva¹ta radio, jedino jo¹ nisam jebavao kom¹inice...:o Ali ne bi mi palo napamet nikada da zavrnem vodu na ceo dan, makar plivao po stanu...


Citat: dzimika poslato 19 Jun, 2013, 11:59
i ima da se vratim na jedan cilindar samo da bi ih nervirao nocu


[rofl] [rofl] [rofl]

dzimika

ne znam da li se secas dr-a i njegovog zvuka, nikad manji auspuh a nikad dublji zvuk
palio sam alarme na kolima samo na leru dok radi

Lazic

Ne, ali to sa alarmima zvuèi fenomenalno...:D

Hohštapler

Meni je prvi kom¹ija sada od kad smo u kuæi èovek koji dr¾i auto servis, èovek bajker, ima 2-3 motora, lepo se sla¾emo i poma¾emo... ;)
Ostale nikog ne znam...
ps. kad smo kod kom¹inica, preko puta mi je neka "drugarica", cimerka od biv¹e devojke, al preko nje pre¹lo vi¹e nego preko Fru¹ke Gore..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 19 Jun, 2013, 14:06
...
ps. kad smo kod kom¹inica, preko puta mi je neka "drugarica", cimerka od biv¹e devojke, al preko nje pre¹lo vi¹e nego preko Fru¹ke Gore..

Eto ti UFF-a u gostima :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

UFF danas izbacilo iz takta jugino padanje u nesvest i sa motora

ladio sam ga reketom za skvos dok je mazi isao po cokoladice i vodu

jedva smo ga onesvescenog sa ulice odvukli u travu kolko je tezak

http://s13.postimg.org/4b49e7u6f/Image9337.jpg

UFF


Lazic

Jadan do¾iveo toplotni udar kad te video onako natrontanog...:o