Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Noæas u sred vo¾nje mi se ugasio ksenon i neæe vi¹e da radi. Sreæa da je bilo u gradu pa sve osvetljeno.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

UFF

Citat: Laziæ poslato 18 Jun, 2013, 02:01
Ne koèi kle lo¹e, kad se navikne¹... Tarabi je procureo semering vilju¹ke, pa zato tone vi¹e ¹to bi "trebalo"...:D

a jel se zato i uvija na kocenju i zaklapa mi korman na desno?

Ivan1979

 [nono]

nisi primetio da si kocio pred desnu krivinu?

Ima taj sistem kod kineza za male pare,  kamera snima put dok procesor obradjuje sve promenjljive i u delicu sekunde regulise nagib i uvijanje rama kako bi lakse usao u krivinu i sto brze iz nje izasao .

Nisam znao da to ima na KLEu, ustvari primetio sam to kada sam vozio iza Lazica ali mislio sam da je to do njega   [facepalm]




Lazic

Citat: UFF poslato 18 Jun, 2013, 13:04
Citat: Laziæ poslato 18 Jun, 2013, 02:01
Ne koèi kle lo¹e, kad se navikne¹... Tarabi je procureo semering vilju¹ke, pa zato tone vi¹e ¹to bi "trebalo"...:D

a jel se zato i uvija na kocenju i zaklapa mi korman na desno?

Mislim da da, ako je oti¹ao semering na jednom ¹tapu, èini mi se logièno...:D A mo¾da je i ne¹to sasvim drugo...

UFF

a mozda je to sto kaze taraba da su krive viljuske i trougao :)

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Citat: UFF poslato 18 Jun, 2013, 13:53
a mozda je to sto kaze taraba da su krive viljuske i trougao :)

Jeb'o mater, ako kod mene nisu krive vilju¹ke i trouglovi(mada mislim da je to nemoguæe koliko puta sam bureèio), pa niti vuèe, niti zanosi...:o

lord_oblivion

Al' ti svaki put zvekne¹ na suprotnu stranu pa ispravi¹ to nazad  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mkt


Lazic

Citat: lord_oblivion poslato 18 Jun, 2013, 17:50
Al' ti svaki put zvekne¹ na suprotnu stranu pa ispravi¹ to nazad  :D

Neee, gre¹i¹ silno sinko, za 5 godina mi je rezultat 7:2 za desnu stranu...:P

stilgar

kad bi kle kao enduro motor kocio ko R znas kako bi orali nosem prasinu svaki put kad stisne prednju na off-u :) Kle ima odlicne kocnice za off i normalne kocnice za street. kome se nesvidza tu je CBRRRRR. nemo mi dirate kawasaki inace zovem sajksa :)

TEEfqd


Lazic


dzimika

Citat: stilgar poslato 18 Jun, 2013, 18:35
kad bi kle kao enduro motor kocio ko R znas kako bi orali nosem prasinu svaki put kad stisne prednju na off-u :) Kle ima odlicne kocnice za off i normalne kocnice za street. kome se nesvidza tu je CBRRRRR. nemo mi dirate kawasaki inace zovem sajksa :)
da se ne lazemo, kle ima previse slabe kocnice i to ce svaki iskreni vozac da potvrdi, zato su i po inostranstvu montirali jace klipove ili kandzu, disk ima dovoljno veliki precnik ali jednostavno je kocnica previse slaba za njega a da ne pominjemo da je tarabi disk toliko neravnomerno pojeden da ce jos malo zajebati i popsija sa zadnjim diskom od 2mm

edit, na offu se ne koristi prednja toliko, najvise zadnja

Lazic

©to se tièe na¹ih krmaèa, po meni kle ima najbolje koènice(fabrièke), i mo¾e da prièa ko ¹ta hoæe, aj da ga merimo...:o :P Mislim zaustavni put...:D

Znaèi, trand¾a generacije kao kle, skela, pegazi, f650ice, stare afrike i tenere, mada mislim da i super tenere zbog te¾ine koèi kao kurac, nisam jo¹ nikad stigao na putu nijednu od dotiènih...:D ©ta vi¹e Kle koèi odlièno, samo ako ne pogine¹ na prvih par koèenja...:D

Plazma Keks

Citat: Laziæ poslato 18 Jun, 2013, 18:01
Citat: lord_oblivion poslato 18 Jun, 2013, 17:50
Al' ti svaki put zvekne¹ na suprotnu stranu pa ispravi¹ to nazad  :D

Neee, gre¹i¹ silno sinko, za 5 godina mi je rezultat 7:2 za desnu stranu...:P

[nono] [nono]
7:3

dzimika

zajebo si se, tenere i afrike imaju duple diskove a cak i transalp posle 1996 ima duple a kle je do 2007 imao jedan disk i znam da u odnosu ostale motore iz klase ima jednu od najslabijih kocnica
mozemo da pitamo zlaju, dakija i jos par njih
inace kle dobro koci ako planiras kocenje minut ranije

rex

crko anlaser.sreæa pa ki¹a i nije za vo¾nju. a japanci gamad smestili ga tako da sam raskupusao treæinu motora da mu priðem a nisam ni blizu da izvadim smeæe

Lazic

Citat: dzimika poslato 19 Jun, 2013, 01:10
zajebo si se, tenere i afrike imaju duple diskove a cak i transalp posle 1996 ima duple a kle je do 2007 imao jedan disk i znam da u odnosu ostale motore iz klase ima jednu od najslabijih kocnica
mozemo da pitamo zlaju, dakija i jos par njih
inace kle dobro koci ako planiras kocenje minut ranije

Svako ko ne planira koèenje minut ranije nije normalan... :P [neslusam] [neslusam]  [rofl]


@Rex:
guraj bre prokletinju...:D

Lazic

Citat: Laziæ poslato 18 Jun, 2013, 09:37
Bez vode od juèe u 4 popodne, jer je dragim kom¹ijama lak¹e da terori¹u ceo soliter, nego da pozovu vodoinstalatera...
Sinoæ do¹li sa ade oko ponoæi, znojavi, prljavi ¾edni, samo sam si¹ao u ¹aht i pustio vodu... Veæ oko 2 su ponovo zatvorili, jer je raja verovatno svuda ostavila otvorene slavine, pa ih ponovo potopilo... Ba¹ sam se nasekirao...


Dobio sam odgovor od dragih kom¹ija...[rofl] Kad samo ne bi bili tolike pièke pa da se lepo predstave... Moraæu da im ostavim generalije, ako hoæe ne¹to da mi ka¾u...:D

Inaèe, zgrada nam je kao forum u malom, jedva naðoh odgovor u ðubretu, neki zahvalni kom¹ija im je iscepao post i forvardovao ga u recycle bin...[rofl]

Kapiram da mi je 9 desetina zgrade zahvalno...[yahoo]