Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

koja je to lesina neopevana 
aauuuuu :D

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

nisam hteo da ga mracim sinoc ali moj transalp bez dodatne opreme bio bolji motor od kantasakija :P

Taraba

Ize¹ mi i ti nogu.
Za koga je - dobar je.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

 
Citat: dzimika poslato 17 Jun, 2013, 22:38
nisam hteo da ga mracim sinoc ali moj transalp bez dodatne opreme bio bolji motor od kantasakija :P

ti ga nisi video po danu i provozao
a ako pokusas da ukocis faca ti ovako izgleda  :o dok cekas da se zaustavi

stilgar

Tarabicu kazi UFF-u da ne dira kawasaki inace ces da izneses one mracne detalje o KTM-u koje samo vlasnici znaju :)

m.mitar


goranvojska


dzimika

Citat: UFF poslato 17 Jun, 2013, 23:09
Citat: dzimika poslato 17 Jun, 2013, 22:38
nisam hteo da ga mracim sinoc ali moj transalp bez dodatne opreme bio bolji motor od kantasakija :P

ti ga nisi video po danu i provozao
a ako pokusas da ukocis faca ti ovako izgleda  :o dok cekas da se zaustavi

znam, kle je oduvek imao tolko losu prednju kocnicu da ne smes ni da dodas gasa a kamoli da se zaletis posteno
popsijeva tenera pre neke godine sa onim losim kocnicama je bolje kocila nego to cudo
inace, video sam ga pre neki dan po danu ali ga nisam zagledao

mali_zmaj

 ma dajte kawasakomrzsci,ko je uvjek znao napraviti najbrzi motor kawasaki! najeftiniji kawasaki! sa extra ciklistikom kawasaki! kocnice,ajd kome to treba...     ;)  lazicu elaboriraj filozofiju kle-a~
jin-jang

dzimika


mali_zmaj

cuj ne racuna se,ponosni vlasnik kle-a komada jedan!
jin-jang

Hohštapler

Citat: mali_zmaj poslato 18 Jun, 2013, 00:43
cuj ne racuna se,ponosni vlasnik kle-a komada jedan!


Agregata komada 2... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

jin-jang

Lazic

Ne koèi kle lo¹e, kad se navikne¹... Tarabi je procureo semering vilju¹ke, pa zato tone vi¹e ¹to bi "trebalo"...:D

mareskin

Citat: mali_zmaj poslato 18 Jun, 2013, 00:27
ma dajte kawasakomrzsci,ko je uvjek znao napraviti najbrzi motor kawasaki! najeftiniji kawasaki! sa extra ciklistikom kawasaki! kocnice,ajd kome to treba...     ;)  lazicu elaboriraj filozofiju kle-a~

Laziæ ne koristi koènice veæ kolena :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

Citat: Laziæ poslato 18 Jun, 2013, 02:01
Ne koèi kle lo¹e, kad se navikne¹... Tarabi je procureo semering vilju¹ke, pa zato tone vi¹e ¹to bi "trebalo"...:D
lazicu necemo da se lazemo, da kle koci dobro niko zivi se ne bi zalio, kao kad bi ja rekao da mi je TA odlicno kocio sa fabrickim diskom

Lazic

Starije trand¾e imaju i dobo¹ pozadi, a napred diskiæ kao za kineza od 125cc...:o [facepalm]
Evo ¹ta ka¾e wikipedija za koènice od klea...:P

Front: Single disk 300 mm floating caliper with two pistons
Rear: 230 mm single disc with single piston caliper

Da ga jebem ako ne koèi bolje od veæine enduro motora iz te ere...:P

Jo¹ je i ubedljivo najlak¹i od svih krmaèa...:P


dzimika

ne koci, transalp sa 276mm diskom koci bolje :P a kad stavis 316mm oci ispadaju :D

Lazic

#6939
A jeeeste, milion...:P Mislim, verujem za 316mm...:D

Da se vratim na temu... Bez vode od juèe u 4 popodne, jer je dragim kom¹ijama lak¹e da terori¹u ceo soliter, nego da pozovu vodoinstalatera...

Sinoæ do¹li sa ade oko ponoæi, znojavi, prljavi ¾edni, samo sam si¹ao u ¹aht i pustio vodu... Veæ oko 2 su ponovo zatvorili, jer je raja verovatno svuda ostavila otvorene slavine, pa ih ponovo potopilo... Ba¹ sam se nasekirao...