Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Taraba

Jebada je... imamo Windows, Linux, Mac u mre¾i.
Domen je u planu, ali je tipa 10 stvar u nizu a do tad, ne lip¹i magarèe.
Te¹im se ¹to nije èesto frka, al me danas ba¹ ubilo... jo¹ mi histeri¹e kako ona mora da radi... [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

pa ako je morala da radi koji je kurac otvarala atach sa privatnog mail-a? glupaca
nego mogao bi da zamenis one safove sto drze plocu za kofer, ruzni ko djavo

Slaninar

Citat: Taraba poslato 13 Jun, 2013, 16:04
Ma nemam domen, a imam 40 usera.
Znas koji je to pakao svakom posebno podesavati polisu i prava. [glavazid]

Èitam i ba¹ sam hteo da pitam ¹to na domenu ne... :)

Minimum prava, izdr¾i, budi jak, mrzeæe te, ali æe sve stabilnije raditi. Ali æe te mrzeti.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

stilgar

Citat: Taraba poslato 13 Jun, 2013, 16:04
Ma nemam domen, a imam 40 usera.
pa kad 40 usera zaseru koje je to ..... [govance] [govance] [govance] [govance]

stilgar

zena (ne mazzijeva) moja, ne da me izbacila iz takta nego mi prolupali svi cilindri i sad nemam nikakav takt :( [ljutko] [ljutko] [ljutko]

Taraba

Citat: dzimika poslato 13 Jun, 2013, 17:26
pa ako je morala da radi koji je kurac otvarala atach sa privatnog mail-a? glupaca
nego mogao bi da zamenis one safove sto drze plocu za kofer, ruzni ko djavo

Pola srafova ce da strada uskoro... samo da nadjem negde dobre imbuse.
Gde god udjem i pitam "Jel imate M6 sa imbus glavom" svi me gledaju [dunce]

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

znam gde ima :D cak rade subotom i nedeljem

stilgar

Citat: Taraba poslato 13 Jun, 2013, 18:34
Citat: dzimika poslato 13 Jun, 2013, 17:26
pa ako je morala da radi koji je kurac otvarala atach sa privatnog mail-a? glupaca
nego mogao bi da zamenis one safove sto drze plocu za kofer, ruzni ko djavo

Pola srafova ce da strada uskoro... samo da nadjem negde dobre imbuse.
Gde god udjem i pitam "Jel imate M6 sa imbus glavom" svi me gledaju [dunce]


ja sam kupovo neke u visnjickoj na adi huji u "uradi sam" marketu... crni su doduse nesecam se da li je bilo i prohromskih....

dzimika

ja uzeo pre neki dan i to siroke sa imbus glavom, bas m6 , prohromski
imam od ranije one du¾e a sad mi trebalo ovih od 16mm duzine za onaj lim na hladnjaku
ima covek raznih duzina, stim sto je cena onako postena ali znam da je bio jos jedan koji je prodavao isto to po nizim cenama ali nisam imao vremena da ga trazim

m.mitar

Citat: stilgar poslato 13 Jun, 2013, 18:01
zena (ne mazzijeva) moja, ne da me izbacila iz takta nego mi prolupali svi cilindri i sad nemam nikakav takt :( [ljutko] [ljutko] [ljutko]
Zato ja odem na pecanje,bolje da te jedu komarci i da slusas zabe nego  zenu! [pecanje]

Taraba

Citat: dzimika poslato 13 Jun, 2013, 18:56
ja uzeo pre neki dan i to siroke sa imbus glavom, bas m6 , prohromski
imam od ranije one du¾e a sad mi trebalo ovih od 16mm duzine za onaj lim na hladnjaku
ima covek raznih duzina, stim sto je cena onako postena ali znam da je bio jos jedan koji je prodavao isto to po nizim cenama ali nisam imao vremena da ga trazim

Pa gukni fejzera ti tvoga!!!
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

aæimo

Acroni, Vojvode Stepe.
Malo ispod Pere ®dere.

dzimika

Citat: Taraba poslato 13 Jun, 2013, 19:34
Citat: dzimika poslato 13 Jun, 2013, 18:56
ja uzeo pre neki dan i to siroke sa imbus glavom, bas m6 , prohromski
imam od ranije one du¾e a sad mi trebalo ovih od 16mm duzine za onaj lim na hladnjaku
ima covek raznih duzina, stim sto je cena onako postena ali znam da je bio jos jedan koji je prodavao isto to po nizim cenama ali nisam imao vremena da ga trazim

Pa gukni fejzera ti tvoga!!!

buvljak, nbg, od glavne kapije desno, prvi red, tezga sa leve strane

eclipse4

sjebalo me vreme....taman udarise dva tolstolobika i poce grmljavina,vetar,kisa,gromovi,sevanje.....jel sam nesto jos propustio a da je bilo?

Taraba

Citat: aćimo poslato 13 Jun, 2013, 19:40
Acroni, Vojvode Stepe.
Malo ispod Pere Ždere.

Pogledaću i tu, samo da radi subotom.

Citat: dzimika poslato 13 Jun, 2013, 19:42
Citat: Taraba poslato 13 Jun, 2013, 19:34
Citat: dzimika poslato 13 Jun, 2013, 18:56
ja uzeo pre neki dan i to siroke sa imbus glavom, bas m6 , prohromski
imam od ranije one duže a sad mi trebalo ovih od 16mm duzine za onaj lim na hladnjaku
ima covek raznih duzina, stim sto je cena onako postena ali znam da je bio jos jedan koji je prodavao isto to po nizim cenama ali nisam imao vremena da ga trazim

Pa gukni fejzera ti tvoga!!!

buvljak, nbg, od glavne kapije desno, prvi red, tezga sa leve strane
Na buvljaku sam bio 20 puta u zadnjih 2 meseca, i svaki put zaboravim da pogledam [glavazid]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

aæimo


dzimika

3 dana nisam na poslu i sjebu komp na kom radim, ne radi broj 4 i nece da radi ctr levi u kombinaciji sa V, tj nece paste da uradi ali hoce copy
sta li su mu samo radili da mi je znati

mkt


papaja


m.mitar

Citat: dzimika poslato 13 Jun, 2013, 20:53
3 dana nisam na poslu i sjebu komp na kom radim, ne radi broj 4 i nece da radi ctr levi u kombinaciji sa V, tj nece paste da uradi ali hoce copy
sta li su mu samo radili da mi je znati
Sjebali tastaturu,probaj da li hoce V da radi