Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Lazic


Taraba

Kupim nov fancy lezaj zadnjeg tocka i sjebem ga ukucavajuci ga u tocak  [glavazid]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


eclipse4

гилиптер (м)    der Geliebter (м)    У немачком „вољена особа, љубавник/-ца“, у српском има више, увек негативних контеста као: неотесан, безобразан у зрелим годинама.

[rofl] [rofl]

Lazic

Pa taj iz srpskog, majka mu stara(c)by poison...:o :D

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

mkt

dva puta su me isekli danas u Visnjickoj u roku od 15 secundi  [veryangry] [veryangry] ne jebe niko zivu silu a kamoli motore  [facepalm]


aæimo

Kako se zvao drugar, kako se to desilo, znam da rade tu ulicu i da je ba¹ ¹iroka.

eclipse4

izbaci me iz takta to sto od jutros pa eto do sada jos niste zavrsili raspravu o SPC  [veryangry] [neampojma] [stop]

Bori¹a

Citat: aæimo poslato 11 Jun, 2013, 01:08
Kako se zvao drugar, kako se to desilo, znam da rade tu ulicu i da je ba¹ ¹iroka.

ne znam, sinoc bilo, on je bio suvozac, a vozac bio mrtav ali mrtav pijan... valjda vozio brzo i izleteo s puta i udario u stub neki... njemu "lake telesne povrede" a on... nek pociva u miru

p.s

zvao se Goran Veselinovic, 94to godiste..

Major


Bori¹a

danas u krivini iskliza tocak prednji, i jedva nekako oduprem nogom i ostanem na skuteru.. posle dodjem kuci i vidim DOT 0305 [doh] [doh] [doh]

Lazic

Citat: Bori¹a poslato 11 Jun, 2013, 01:33
Citat: aæimo poslato 11 Jun, 2013, 01:08
Kako se zvao drugar, kako se to desilo, znam da rade tu ulicu i da je ba¹ ¹iroka.

ne znam, sinoc bilo, on je bio suvozac, a vozac bio mrtav ali mrtav pijan... valjda vozio brzo i izleteo s puta i udario u stub neki... njemu "lake telesne povrede" a on... nek pociva u miru

p.s

zvao se Goran Veselinovic, 94to godiste..

Da ide¹ u kurac... :(

UFF

kazu juce kisa, oluja, jebeni tornado, picke materine... i ja odem kolima na posao a ono qrac  [srednjiprst]
danas isto kazu kisa ono sunce sija pa ubija i ni K od kise a ja magarcina u crnoj metalnoj usijanoj konzervi cekam u koloni na semaforu  [veryangry]

dzimika

juce je padala kisa, oko 2 ja mislim, posle  je bilo super vreme, ja sam isao motorom na posao
danas sam kolima zbog nekih drugih stvari ali bi isto isao motorom i danas
ne znam sto ne pitas mene za prognozu :D

balcan girl

celi dan cekam da me majstor pozove da oteram motor kod njega na pregled, celi dan suvoooo, kad me bude zvao veceras osecam da se da se stusti nesto kakav sam baksuz
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Joker

Pa ti ga oteraj sada i ostavi ga tamo i vrati se... Taman lepo vreme za pesacenje... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

a jel? treba da setam oko 50km? e jbg malo mi je mnogoooo a majstor je trenutno u bg
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!