Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Che

Ne brini neces ti skoro naci devojku, tako da si ok  [thumb_up]

mkt

Citat: m.mitar poslato 02 Jun, 2013, 23:23
Ma Borisa,nadji devojku pa nek pocne i ona da pusi! [rofl] [rofl] [rofl]
hahahha koma,pa i ti da vidis sta je to pickin dim  [facepalm]

Burazer

dokle god ne nadje decka, sve je ok.. jer tu se ne bi znalo ko ce da (se) pusi  :P
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

m.mitar

Pa nece valjda da postane homic?!  [doh]
A sve je pocelo od makite.... [sutirakamen]

Bori¹a


Ruza-Bandit

javi mi se kad te proðe taj maler... ¹to je sigurno sigurno je :D


Bori¹a

Citat: Ruza-Bandit poslato 02 Jun, 2013, 23:54
javi mi se kad te proðe taj maler... ¹to je sigurno sigurno je :D

javljao sam se vise puta, bezuspesno :(

[rofl]

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

m.mitar

Prpa Ruzo,a!Izgoreces ko licna ako te se docepa Borisa! [rofl] [rofl] [rofl]

Ruza-Bandit


m.mitar


Hohštapler

Znaèi, vi¹e ne znam kako da se odbranim...
®ivim u ZRu na Bagla¹u, na moju nesreæu Gajgervil je u blizini i svi ovi èokoladni kad idu kuæi prolaze kroz moju ulicu, u ostalom, ima ih sad jako puno, od kad su ih deportovali iz Njemaèku, svi kao da su se oko ZRa smestili.
No... SVAKOG DANA od 8am krenu da prolaze preduzetnici ¹to otkupljuju "Staro gvo¾ðe, akumulatore, stare ve¹ ma¹ine, kupujemo.." (znam tekst napamet, svi isto vièu, ko da imaju esnaf u usta ih jebem ¾valava), i tako jedno bar 5-6 njih dnevno.
I svakih par dana neki stane pred kuæom i pita dal ima ne¹to za njega (zajebali smo se u startu, sru¹ili smo ogradu, zidamo novu, a ispred nam ¹ljunak, vide i oni da se ne¹to radi). Veæ 2-3 puta se osilio po neki i krenuo da ulazi u dvori¹te. Da ne prièam da su nam zimus maznuli tuèani radijator kojeg je majstor izneo iz kuæe kad smo renovirali kupatilo. Da bezobrazluk bude jo¹ veæi, ostavio nam je neko poruku na papiru okaèenu o vrata od kuæe da uslu¾no nosi ¹ut, mi bacili poruku, a tek posle par dana skontali da nema radijator..  [facepalm]
Kontam da nam je taj i "pomogao" ¹to se tièe radijatora...  al aj, platili smo ¹kolu.
Evo pre 15ak min, ja sedim u sobi, muzikica ide tiho, i kao da èujem nekog ko vièe "Alo, gazda.." al onako, tiho...
Ja pogled kroz prozor, ono macan ulazi i snima, valjda se ponadao da nema nikog. (al ovaj nije si¹ao sa kamiona, ovaj ide pe¹ke, sam)
istrèim, pitam majmuna "©ta ti treba?!" a on odma "jel ima¹ neki metal za mene da mi da¹?"
©ta bre da ti dam, teraj se u 3 kurca!! Ovaj znaèi nije ni hteo da kupi, nego da mu se da! (jasno je meni da je on do¹ao da paja, ponadao se da nema nikog).

Bojim se, majke mi, da ako zateknem nekog u dvori¹tu da æu ga odrobijati, zavr¹i æu u novinama!
AL KAKO, kako da ih se re¹im da ne ulaze?! Ne jebu oni ni kapiju (koja nije sru¹ena samo je pola zidiæa ograde)
Naruèio sam rotvajlera, o¹tenjen tek pre 2 nedelje, za 6 mi sti¾e, al taj dok poraste.... [veryangry]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Do tada ti mora¹ da re¾i¹ i ujeda¹...:D

Plazma Keks

u juznoafrickoj republici stavljaju milion kljucaonica, katanaca, na bilo koji prozor i vrata... samo sto je kod njih dozvoljeno i da ga umlatis, ubijes...

Ivan1979

Hostapleru pazi  vamo,

kada cokoladni udje u dvoriste ti lepo izadjes , pozdravis, pitas za zdravlje i ponudis kafu i ratluk. Naravno ugostis ga ko coveka , nahranis i napojis sve onako po redu i kako treba.
I tako kada ste se posle dve litre rakije orodili i pobratimili red je i da mu pokazes gde zivis i provedes ga kroz kucu i tako to ( to sam cuo da se u nekim krajevima pod obavezno radi kada gost dodje prvi put  [rofl]  )  i kada stignete do podruma tu napravis pauzu za odmor i smestis ga u fotelju i privezes da covek ne ode pre vremena kuci jer jelte nije ni pola video a domace kobasice nije probao.
Onda uzmes ACE ( onaj ACE za vase gace  ;D )  i odradis tretman ko M.Dzekson. I kada se coek prosvetlio uzmes motku i pokazes mu kako se prave gusle, kada to dobrooo upamti onda uzmes neku jacu gvozdenu stanglu pa isti proces.  Kada se nesto dobro nauci to se ne zaboravlja,,,, to ti isto ko voznja bajsa ,nikada ne zaboravis :-[

I eto, problem resen , vise nema cokoladnog ( sada je belac   [rofl]   )  a ti u najgorem slucaju mozes da dobijes prijavu za neovlasceno tocenje alkohola  [cheers]

;D


Lazic

@Bambi:
Tamo je verovatno prekoraèenje nu¾ne odbrane, ako nisi dao sve od sebe da ga spreèi¹ da uðe...


@Ivan123456:
ti si bre loood...:o [rofl]

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 05 Jun, 2013, 14:44
Bojim se, majke mi, da ako zateknem nekog u dvori¹tu da æu ga odrobijati, zavr¹i æu u novinama!
AL KAKO, kako da ih se re¹im da ne ulaze?! Ne jebu oni ni kapiju (koja nije sru¹ena samo je pola zidiæa ograde)
Naruèio sam rotvajlera, o¹tenjen tek pre 2 nedelje, za 6 mi sti¾e, al taj dok poraste.... [veryangry]

Ne znam koliko æe ti ovo pomoæi. Vozim bajs svugde, stalno. Ostavio sam tako ispred futo¹ke pijace bajs, zakljuèan. Vraæam se s pijace brzo, i¹ao sam samo po jednu stvar i vidim ciganèiæa kako mi je odlomio svetlo i maznuo s bajsa. Dete - ispod 10 godina. Vidim ga, vidim da me vidi. Nasme¹im se i ispru¾im ruku. Dao mi svetlo, ja se kulutrno zahvalio i pozdravio (iako mi je bilo slomljeno). Kontao sam da ne vredi, veæ je ¹teta uraðena. Posle toga, do dan danas mi nikad ni¹ta nije zafalilo s bicikla, niti mi je i jedan bicikl ukraden. Lo¹a karma, ¹ta li...


Sve u svemu, suzdr¾i bes, ¹to bi rekao Joda: on vodi na mraènu stranu.   :)    

Inaèe znam kako ti je, na oèuhovoj vikendici kradu i okvire vrata i prozora. Ako uðu dok spava¹, samo se i¹unjaju napolje i doðu opet kad nema nikog. Cigani s Kosova - pleve sve redom otkad su stigli. Ja nisam na¹ao lek. Ako ne ¾ivi neko tamo stalno PLUS besna kera - ni¹ta ne poma¾e.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

@ivan1979

problem je u tome ¹to danas ne sme¹ da ga pipne¹! Ima graðanska prava ko Belorepi orao, ko da je ugro¾ena i za¹tiæena vrsta, a u dvori¹te mi ulaze... ti ga udari¹, ON ODMA zove muriju, ode u urgentni, sve ga boli i posle te tu¾i i uzme ti pare.. nauèili cigani foru, (ko mi bajkeri ;) ) znaju da je zakon majka Mara...
A ja veæ imam neku tu¾balicu sa nekim majmunom i strah me da mi jo¹ i ovo ne prikaèe...

@slaninar
Za vikendicu mi je jasno, prièao sam vam, moju su kamionom ispraznili... ;)
za to se vi¹e ne nerviram...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Reflektori ¹to se pale na senzor i 12-ica punjena kamenom solju, pa nek se èe¹e...