Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Burazer

puklo crevo, siklja gorivo kao ludo, skinuo sam sve plastike i rezervoar jer je nepristupacno haos, poludeo sam  [glavazid] sutra idem po novo, uzeo bih neko jace crevo, ali nemam pojma sta i kako
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

misa-pei

Uzmi armirano crevo za benzin. Ne mo¾e da pukne, osim ako ga ne¹to ne kaèi. Obrati pa¾nju na preènik, ima raznih velièina.
Država je najveći neprijatelj naroda

Burazer

kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

con3

Crko mi komp i sad kucam preko telefona

Jecko

Nekih sat vremena sam mislila da mi je neko maznuo digitalac..... Popizdela sam.....  [veryangry] [veryangry]

Na kraju se ispostavi da su mi ga moji sakrili jer mi je ispao u kolima u subotu uvece, da bi me naucili da cuvam svoje stvari  [ludak] [ludak] [ludak]

Mesec dana necu da im se javljam...nece da znaju ni na kom sam kontinetu a ne u kojoj sam drzavi.. ;D ;D

Blesavi ljudi skroz  [kralj]

Major


Hurricane

...glupo pitanje ali moram:

¹ta je digitalac?
[neampojma]

dzimika


Major


Lazic

 [facepalm] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Mada sam i ja bio zbunjen neko vreme, nisam godinama èuo taj naziv, al' me bilo blam da pitam... 8)

Jecko

U izvint'e molim Vas.....digitalni fotoaparat  [ludak] ;D

UFF

pa naravno da je digitalni
to se danas vise ni ne koristi
samo fotoaparat je dovoljno

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Uncle Bob

 Kamion sa Name¹tajem koji je umesto u Skelu oti¹ao u Padinsku Skelu msm jebi ga. [facepalm]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

 :o [facepalm] Nisi bio dovoljno precizan, skela tamo, skela vamo... Da bar postoji most, munZe Borèa, mogli su da preseku...

Dragana friz

to..koliko ljudi nemaju obzira i saoseæanja...ne znaju da jedna lepa reè mo¾e usreæiti nekoga...BAKSUZI   :(

Lazic

Onda se seti¹ da ima ljudi koji te vole i odmah ti bude lak¹e... Jesam u pravu...? :-* :-* :-*

Dragana friz


Lazic

 :-* :-* :-* :-* Kako da te nekako spakujemo u kpjb-inu...???

Hohštapler

...danas opet pretek'o... majmun parkiran pored puta, kad sam bio na 5m od njega, lik bez ¾migavca, upaljenih svetla, ma bez ièega, samo gas i ispred mene se ukljuèio... poku¹ao sam da zakoèim, stigao sam mu do zadnjih vrata, da nisam pobegao sam do razdelne - instalirao bih mu se u zadnji kraj...
Legnem na trubu, a deda gurne ruku kroz prozor i krene da mi ma¹e kao "¹ta 'oæe¹!?"...

Sreæa u joga disanje koje sam struèno savladao, pa sam u duhu pravih budistièkih sve¹tenika samo vikao i psovao mu æerku... dal me je èuo ne znam, al nisam se dao isprovocirati da eskalira nasiljem...   [andjeo]
Prosto je neverovatno kako sam oguglao na budale.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.