Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: hurricane poslato 17 Maj, 2013, 19:20
...a ¾ivot teèe i pljuvaèka se sliva..

p.s. ceo ¾ivot gledam kako æu negde da uvalim ovu misao, a da ima smisla..

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-* [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]







Citat: Plazma Keks poslato 17 Maj, 2013, 16:24
Citat: Laziæ poslato 17 Maj, 2013, 11:01
Kome ti krst, nemo' krcam glavu...:P [rofl] :-*
[unistenje]

[srednjiprst] [policaja] [bejzbolka]

pittatore

Juce,doduse,  zamalo da me skine s motora covek na isti nacin na istom mestu kao prosle godine samo u suprotnom smeru :/

mareskin


Imao sam punu kadu opranih èarapa koje treba da uparim. Doðe mi da ih sve bacim i kupim 100 pari istih èarapa. Onda uzmem bilo koje dve sa gomile i spreman sa za put :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Ili kao Ajn¹tajn, batali èarape jer æe se svakako pocepati...:D

dzimika

Citat: mareskin poslato 19 Maj, 2013, 02:30

Imao sam punu kadu opranih èarapa koje treba da uparim. Doðe mi da ih sve bacim i kupim 100 pari istih èarapa. Onda uzmem bilo koje dve sa gomile i spreman sa za put :D

ja odavno to uradio :D mnogo lakse nego da se zajebavam stalno da trazim par a i ume cesto da nestane samo jedna :D

mi¹ko_kolo

©to se sportskih èarapa tièe, ja veæ godinam kupujem iste. I kako se koja sjebe, ja je bacim pa ponekad imam èarapa za tri noge. ;) Ili, ne daj Bo¾e, za jednu. ;D ;D ;D

balcan girl

sinoc mi se upalila ves masinaaaaa  >:( >:( >:( stavim ves da se pere i odem u kuhinju i osecam smrdi neka plastikaaaa onaj cuveni smrad kad gori plastika, tamo ovamo, prokljuvim da je do masine, zaustavim izvadim ves kad iz bubnja brateeee dimi na sve straneeee  :o :o :o u jeeeeboteee dobro je bila sam kuci pa je sve ispalo ok a imam obicaj da je pustim da radi i da nestanem negde, ne kapiram ovo radi a gori negdeeeee  [neampojma] [neampojma] [neampojma] srecom bez posledica  ;D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

pittatore


mkt

jebene gume  [veryangry]
odlaziim do galovice danas  i provalim da mi je ispustila prednja guma :( nekakko se dobauljam do pumpe i naduvam je i sve ok, drzala je naj normalnije  ;D
vozili se ceo dan i sve ok  [yahoo]
vratim se gajbi i negde na buulevaru provalim da mi se motor opet ljulja i pomislim da je opet ispustila :( pogledam a kad ono zadnja se sad izduvala  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]
sreca pa sam bio blizu gajbe  ;D

m.mitar

Jebeni karburator na prvom cilindru,zamenio svecicu i radi tek od 4000 obrtaja!Na leto opet moram da cistim to sranje! [veryangry] :'(

Bori¹a

jebena statika jebena statika jebena statika jebena statika jebena statika jebena statika jebena statika jebena statika jebena statika jebena statika jebena statika jebena statika jebena statika jebena statika jebena statika jebena statika jebena statika jebena statika jebena statika jebena statika jebena statika jebena statika jebena statika jebena statika :( :(

spremam se za avgust u kurac jebeni

eclipse4

dobro da nije svastika ;)

sta se druze sekiras toliko?ionako ces posao naci van struke,opusti se ;)

Plazma Keks


mkt


Bori¹a

ajd dodji objasni mojima gde cu da sjebem celo leto, e sad necu ni skuter imati

@bambi

tesko brate, pred profesorom na tabli uradim svaki, na kontrolnom ne mogu 2 da me jebes

Silvana

Aman, Bori¹a, mi se svi navikli na tvoje popravne, samo ti nikako  ;D
Sedi i bubaèi. Nije jo¹ gotova ¹kolska godina, zar ne? (Ne znam kako je ministar izvukao slamku za taj tvoj kraj [facepalm])
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Bori¹a

tri vezana profesorka, samo jedna pozitivna [doh] [doh]
videcu da iscimam razrednu da mi na veæu poklone ili nesto slicno, ja ucim, spremam se za popravni ;D

Plazma Keks


pit


Lazic