Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

Citat: UFF poslato 26 April, 2013, 14:13
pa to i radim (dok ne sjebem i rezervni kljuc)
vis kako je izgrebana

ima neki lopov ovde na forumu da ovo izcacka napolje nekom iglicom/pincetom da ne jurim kljucare? :D
hmmmm.... dolazis li veceras u mladenovac? mogu malo da procackam ;D

mali_zmaj

ma samo kljuèar... kod nas je taj zahvat oko 25 eura,i naravno ne mozes gledati jel su to male tajne velikih majstora obijanja!
jin-jang

Plazma Keks

samo ti dodji sa tim motorcetom da pa da malo proceprkam ;D

Lazic

#6323
Citat: mali_zmaj poslato 26 April, 2013, 17:03
ma samo kljuèar... kod nas je taj zahvat oko 25 eura,i naravno ne mozes gledati jel su to male tajne velikih majstora obijanja!

Opet doskoèice prekodrinskih Srba, mada ni sa ove strane nisu bolji...:P

Smeta mu da gleda¹, ne zato ¹to je veliki majstor, nego zato ¹to ako se proèuje, ode njegovih 25eu zauvek...[facepalm]

Ali, to ti je veæ znak da je operacija ultra mega giga jednostavna i traje 10 sekundi, tako da treba razmi¹ljati, ako on to mo¾e za 10 sekundi,

mogu ja za pola sata, da jebe rak raka...:D [cheers] :-*

mali_zmaj

ma naravno,naplaæuju dve i po sekunde posla  25 eura....,a jo¹ ako na teren treba da izaðu.......,ode ko¾a sa leða...
jin-jang

Lazic

Nego kad æe¹ ti u ove krajeve, da zalijemo moj krov nekim pivom, majka mu stara...(c) by Poison...:D

Che


mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 26 April, 2013, 17:48
Nego kad æe¹ ti u ove krajeve, da zalijemo moj krov nekim pivom, majka mu stara...(c) by Poison...:D
ako mene pita¹ pa u naredna dva mjeseca bih morao do Bg-a,a mo¾emo i u neku MM kavanu,na kakvu kriglu ili vi¹e piva!!
al ima da sjedne¹ u onu svoju "ondu" i doðe¹ po mene bre,ubi¹e me oni va¹i ljubazni vozaèi autobusa ¹ta god ih pita¹ ko da si im pobio pola familije!!!! a da doðe i kakva manijaku¹a i manijak,mo¾e i neki cjenjeni administrator,da se upoznamo,ovako prozvat æe nas da smo se smuvali pa æe nam kosti pojesti na forumu oðe!! ;)
jin-jang

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


El Jefe

Ako ne mozete da verujete u to sto procitate ,ja vam se pridruzujem

Планира се увођење прописа по којем је сваки грађанин донор, ако то изричито не одбије у писаној изјави изабраном лекару

http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/Na-pomolu-izmena-zakona-o-transplantaciji-organa.sr.html
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Vrlo interesantno, treba nekom bubreg, otvori oglas ko mu nabavi najjeftiniji i masovnih ubica odjednom pun q...:o

mareskin

Citat: Laziæ poslato 27 April, 2013, 18:41
Vrlo interesantno, treba nekom bubreg, otvori oglas ko mu nabavi najjeftiniji i masovnih ubica odjednom pun q...:o

E, aj sad da ti verujemo da nisi mislio da zapoène¹ privatni biznis :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt


UFF

Citat: mali_zmaj poslato 26 April, 2013, 17:03
ma samo kljuèar... kod nas je taj zahvat oko 25 eura,i naravno ne mozes gledati jel su to male tajne velikih majstora obijanja!

moze kljucar da ga  [srednjiprst] i za zahvati i za 25eur
izvadih ga danas sam :D

Plazma Keks


Jefta

Citat: El Jefe poslato 27 April, 2013, 18:06
Ako ne mozete da verujete u to sto procitate ,ja vam se pridruzujem

Планира се увођење прописа по којем је сваки грађанин донор, ако то изричито не одбије у писаној изјави изабраном лекару

http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/Na-pomolu-izmena-zakona-o-transplantaciji-organa.sr.html
А јбг ако је већ дошло до тога да може нешто од мене да се искористи нека се искористи да спасе некоме живот...

balcan girl

e jadan taj kome moji organi zapadnu unapred ga zalim jbg :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Boban_m

Citat: balcan girl poslato 28 April, 2013, 00:03
e jadan taj kome moji organi zapadnu unapred ga zalim jbg :D
A uvce za pihtije?