Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Bori¹a


Andreja

Citat: Kanarinac poslato 25 April, 2013, 15:13
Usrana alfa i usrtani inzenjeri koji su smislili da moram da skinem jebeni branik da bih promenio usranu sijalicu u faru!!!

Igrom sluèaja sam radio oko jedne 147ice ovih dana i da, moguæe je zameniti sijalicu bez skidanja branika. Jebada jeste ali je moguæe.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kanarinac

Verovatno jeste moguce, ali sam se ja drkao 10ak minuta oko levog fara i nisam uspeo osigurac da skinem, posto je ugao takav da se jedva prilazi, onda sam pogledao desni gde je mesta jos manje i skapirao da cu brze skinuti branik i farove i namestiti nazad, nego sto cu da se guzim tu.

Joker

Citat: Taraba poslato 25 April, 2013, 17:23
Citat: m.mitar poslato 25 April, 2013, 16:56
A sto ga skidaju,polomio si ga ili...

Ma ova prica oko sijalica. A4 2003 mora da ide u servis da zameni jebenu sijalicu.

Ne mora.. Malo je zbudzeno ali se menja bez vecih problema..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ranko

Citat: pit poslato 25 April, 2013, 16:07
Citat: Kanarinac poslato 25 April, 2013, 15:13
Usrana alfa i usrtani inzenjeri koji su smislili da moram da skinem jebeni branik da bih promenio usranu sijalicu u faru!!!

 Ako ti je za utehu i kod jebenog Stla se skida podkrilo da bi zamenio sijalicu u levom faru.....dok u desnom menjas za 5 minuta.Sad mi se desava da sam zamenio u desnom faru ali je leva izgleda slabija od nove desne i ponekad kad uplaim svetla pokazuje da je slabija leva.Ne menjam je dok ne crkne pa makar pistao non-stop,

Ne znam kako ide kod Alfe ali ako je ( a mislim da jeste ) akumulator na levoj strani kao kod Stila procedura je sledeca :

Skinuti oplatu kucista akumulatora, skinuti akumulator, kanapom ili zicom nategnuti ono parce lima gde se srafi gornji drzac akumulatora i kanapom ga povuci skroz do drugog dela kucista ( ne brinite nece puci ja sam ''navlacio do kraja'' :) )... kad se ovo uradi videcete da ima mesta kolko volite... onda se skida ono kuciste koje cuva zadnji deo fara ( sa onom zabicom ko za misolovku ), iskopcate struju i eto sijalice :)

ps. 1x mi je trebalo 1h po faru ( tad je kostala zamena 30 evra uz skidanje branika a na stilu jedino sijalice crkavaju :) nije to VW da svasta drugo crkava :) ) , 2x po sata... sada sto kaze Gasa 5 minuta.... ok 10 zbog skidanja i vracanja akumulatora... desna sijalica se menja nakon skidanja cantre za vodu...

pps. Sto se tice velicina saka, moje su direktno proporcionalne telu ... a telo... vreteno :) 100kg sam imao u 8 razredu osnovne i 180cm :)

pppps. i drugi delovi tela su mi proporcionalni ko oce da pogleda ... dobro lazem nisu...

ali me apsolutno me ne zanima da zbog nekoga skracujem bilo sta :)

UFF


stefgi

Па шта, твој мотори не троше ништа, најбоље иду, најбржи су и не кваре се!

perlx

Sad samo  [samoubistvo]

Iskidas/razbusis govno, bacis u kantu i montiras nov  [sutirakamen]

dusankobgd


UFF

Citat: stefgi poslato 26 April, 2013, 12:03
Па шта, твој мотори не троше ништа, најбоље иду, најбржи су и не кваре се!

ne kenjaj sine

mada idu sigurno bolje od tvojih :) a i ko je rekao da je moj motor u pitanju?

aj setaj

UFF

Citat: perlx poslato 26 April, 2013, 12:04
Sad samo  [samoubistvo]

Iskidas/razbusis govno, bacis u kantu i montiras nov  [sutirakamen]

radio i ovako
otvara se sravcigerom jer je kljuc vec unutra :)
revolution kaze da idem kod kljucara da pokusa da ga izvadi, jel si ti probao to ako si imao isti slucaj?

perlx

Takav slucaj sam imao na bravi garaze, nije joj bilo spasa, radio je hilti.
A na motoru cu videti, verovatno ce biti nov cep...

Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

UFF

ako ja ne uspem havarija ce garant da ga sredi
on je svemoguc ludak kad je budzenje u pitanju :D

Jefta

Meni sinoc crkla sijalica na desnom faru,  tek treba da podignem haubu da vidim kolika me jebada ocekuje :)

Boban_m

Idi kod majstora za kljuceve. Za njih je to p. dim.

Plazma Keks

Citat: UFF poslato 26 April, 2013, 11:56
>:(  [glavazid]  [veryangry]

i sta sad? osim  :'(
sada sa ostatkom kljuca okreci bravu...

UFF

pa to i radim (dok ne sjebem i rezervni kljuc)
vis kako je izgrebana

ima neki lopov ovde na forumu da ovo izcacka napolje nekom iglicom/pincetom da ne jurim kljucare? :D

mareskin


A super lepak, moment fix, lemilica, varilica? ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu