Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 15 April, 2013, 10:06
Ljuta hrana, tj posledice me izbacuju iz takta danima... [ljutko]
©to bre lepo na Srpskom ne napi¹e¹ da si se uplatko  [rofl] [rofl] [rofl] Seronjo  :-*
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Ma ja bi, al' neæe...:o A da prestanem sa ljutim, nema ¹anse...

Dragana friz

luda babetina ¹to me prijavi inspekciji  [zena] i sad ne znam ¹ta da joj radim...msm znam  [bejzbolka]  [facepalm]

Plazma Keks


Lazic

Citat: Dragana friz poslato 15 April, 2013, 12:39
luda babetina ¹to me prijavi inspekciji  [zena] i sad ne znam ¹ta da joj radim...msm znam  [bejzbolka]  [facepalm]

Ne bre, to æe neko sa strane da ne bude¹ sumnjiva...:D

Dragana friz

prijavila zato ¹to je luda...fali babi jedan dobar  [srednjiprst]
jaoooo Laki odvalila bi je ja najraðe al neide bre..ni¹ta ne bi shvatila, baba je za ustanovu ...

mareskin

Citat: Dragana friz poslato 15 April, 2013, 12:49
prijavila zato ¹to je luda...fali babi jedan dobar  [srednjiprst]
jaoooo Laki odvalila bi je ja najraðe al neide bre..ni¹ta ne bi shvatila, baba je za ustanovu ...


Ma, ¹ta ti mo¾e? Prijavljena si, èisti papiri, kuca¹ fiskalne :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks

pa dobro, ako ti je lokal cist, sta ima da se brines, spremi inspektorima kaficu i sve cool ;D

mareskin

Jel veæ dolazila inspekcija ili ih oèekuje¹?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Dragana friz

ma to je zajednièka prostorija u zgradi koju sad dobila na kori¹æenje od stanara..(80%) je potpisalo,a ta baba je protiv pa sad smara komunalce...ljudi popizdeli od nje..al  moraju da izaðu po sl. du¾nosti...i tako...papiri svi ok...nije u pitanju poreska,nego komunalna insp.
sad tra¾e preimenovanje prostorije ¹to treba da uradi skup¹tina stanara i te jebade
mislim da je to jedini lokal na Miljakovcu koji to mora da ima(u svakoj zgradi ima po jedan)
baba se zainatila i to tu je...
duga prièa.... [veryangry]

Plazma Keks

podseca me na propalu fabirku guma "rekord" u rakovici. tamo neka italijanska ekipa snima seriju i normalno, napravili su scenografiju koja se vidi sa ulice. normalno, svaki drugi dan im dolazi inspkecija jer su neki blesavi stanari umislili da oni tamo prave hotel, kazino, kladionice, restorane.... a jedina stvar koja ce ostati nakon sto oni odu odatle od scenografije je asfalt... eto koliko su ljudi zaludni i ludi

UFF


Dragana friz

¹ta reæi...glupih ljudi koliko hoæe¹  [facepalm]

stefgi

Малопре замало да ме избаци из такта ВЛАСТ...........УВЕК И СВУДА ИСТА. У било којој пори друштва, од најнижег слоја па све до председника и осталих лешинара.

И кад смо говна треба и да живимо ко говна.


Lazic

Citat: Dragana friz poslato 15 April, 2013, 12:59
ma to je zajednièka prostorija u zgradi koju sad dobila na kori¹æenje od stanara..(80%) je potpisalo,a ta baba je protiv pa sad smara komunalce...ljudi popizdeli od nje..al  moraju da izaðu po sl. du¾nosti...i tako...papiri svi ok...nije u pitanju poreska,nego komunalna insp.
sad tra¾e preimenovanje prostorije ¹to treba da uradi skup¹tina stanara i te jebade
mislim da je to jedini lokal na Miljakovcu koji to mora da ima(u svakoj zgradi ima po jedan)
baba se zainatila i to tu je...
duga prièa.... [veryangry]
Citat: Plazma Keks poslato 15 April, 2013, 13:04
podseca me na propalu fabirku guma "rekord" u rakovici. tamo neka italijanska ekipa snima seriju i normalno, napravili su scenografiju koja se vidi sa ulice. normalno, svaki drugi dan im dolazi inspkecija jer su neki blesavi stanari umislili da oni tamo prave hotel, kazino, kladionice, restorane.... a jedina stvar koja ce ostati nakon sto oni odu odatle od scenografije je asfalt... eto koliko su ljudi zaludni i ludi


Nije d¾abe u ovoj zemlji ¾iveo Ilija Èvoroviæ...:o [facepalm] Mislim jeste izmi¹ljen lik, ali ko ne zna bar jednog u svom okru¾enju...:o

pit

Citat: Dragana friz poslato 15 April, 2013, 12:49
prijavila zato ¹to je luda...fali babi jedan dobar  [srednjiprst]
jaoooo Laki odvalila bi je ja najraðe al neide bre..ni¹ta ne bi shvatila, baba je za ustanovu ...


         Kad ti drugi put dodje baba kazi joj: '' jao gospodjo pa vama fali jedna lepa frizura...pa ako se baba zajebe  i sedne slobodno je osisaj do glave'' Pa kad vec id u inspekciju neka i ima zasto.
           To isto uradi i komunalcima.

Dragana friz


Uncle Bob

Citat: Dragana friz poslato 15 April, 2013, 12:39
luda babetina ¹to me prijavi inspekciji  [zena] i sad ne znam ¹ta da joj radim...msm znam  [bejzbolka]  [facepalm]
Doðe Bob gurne babu pod bus a ti o¹i¹a¹ Boba za fraj  [rofl] :-*
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Major


Dragana friz