Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

o cemu ti pricas jbt?
opet si pijan? :D

nisam ja prvi spominjao ni radulovica ni pare tako da...  

a to prodati gajbu da bi kupio motor to je bas pametno  [thumb_up]

dzimika

Citat: UFF poslato 27 Mart, 2013, 17:50
[rofl]

e dzimika, dzimika, nisam ja taj koji u svoja vozila sipa elf od 500din litar  [facepalm]

u bmw samo originalno bmw longlife a u motore samo motorex

a ujko je isao u taj radulovic koji pominje, da gleda gs-a 1200 od 16.000e ali ga nije kupio na kraju jer mu se nije svideo  ;D
elf-u nista ne fali, mozes ti da pricas sta hoces, to sto ti mislis da je ulje koje kosta 20e/l 5x bolje od ulja koje je jeftinije tu se varas
cisto da znas da brdo ljudi sipa elf
a inace za moj auto je fabrika propisala elf i laguna ne trosi ni gram ulja iako kosta 500din/l
a u motor sigurno necu da sipam full sintetiku kad je fabrika propisala mineralno ulje :D

eclipse4

ni jedana fabrika ti nece preporuciti ulje iz tudje zemlje......svako gleda da potpomaze svoju drzavu ;)
sem onih koji lako spadaju pod cika mitu(o)   ;)


Uncle Bob

Jebga tek sad vidoh tvoj komentar ne prijatelju vrlo sam trezan  i ¾ao mi kad sam pod dejstvom alcohola nekako mi sve deluje lep¹e i lak¹e podno¹ljivo a sad da sam se zaista zarazio za Bmwa  u Vi¹njièkoj ne bih ¾alio gajbu ja kupio ja prodao niko mi nije poklonio nit su mi roditelji  ostavili u amanet al,da ne tro¹im tastaturu bezveze kad otopli, ponuda i dalje stoji ti navrni idi na èamac i pecaj a ja æu da se bakæem sa tvojim autom. :-*
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

pit


UFF

eto pit-a izbacio iz takta los burek pa mu sad muka :D

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 27 Mart, 2013, 18:27
eto pit-a izbacio iz takta los burek pa mu sad muka :D
ups na brzinu prsti br¾i od mozga bez No Coment sas u¾egli proizvodi ne baratam  ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

pit


pit


Uncle Bob

Samo radi zapisnika nisam ja dao minus  ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

A da mi ¾ao nesreænih u du¹i ¾ao mi al,iskreno.ljubi Bob i vas nesreæne. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

 A pogotovo mi ¾ao onih ¹to imaju kosu za jo¹ jedno pranje savet slikajte se da vas potomci upamte sas kosicu
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

A oni ¹to me ne volu mogu javno da im dam adresu pa kad su tolike mudonje izvolte bujrum al, nemoj posle da bude e èiko tuko me onaj nemam bre vi¹e para da plaæam kazne.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mkt


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Uncle Bob

Nije brate rat sa kom sam se iznapu¹avao,iznapu¹avao nego mi je Majka u bolnici i bukvalno borew se da je odr¾e u ¾ivotu bem ti ¾ivot brljam po tastaturi ,plaèem
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Panco.KV

Evi izbacilo me iz takta jel nema plusica Tetci ne daju vise  [rofl]

Silvana

Citat: UNCLEBOB poslato 26 Mart, 2013, 15:50
Citat: Silvana poslato 25 Mart, 2013, 22:37
©ta do kraja bi sa ¾uèkom, Ujko?
Misli¹ na Psa?


®uè, ¾uè. ®ao mi je ¹to èujem za majku. Sve kasno vidim.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Uncle Bob

Hvala na interesovanju moj previd na brzinu od kada sam na dijeti pa mi oslabeo vid ajd poku¹avam da se na¹alim moja ®uè okey nego joj treba malo odmora a Majka dva puta su je vodili,nosili na Reanimaciju  [neampojma] molim se Bogu da je jo¹ makar jednom vidim ¾ivu hvala ti u svakom sluèaju.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM