Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: Slaninar poslato 24 Mart, 2013, 22:38
Jesu i oni. Barem ja cenim svakog ko se razume u svoj posao i radi ga dobro.

...fali ti "po¹teno".
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 25 Mart, 2013, 22:43
Citat: Slaninar poslato 24 Mart, 2013, 22:38
Jesu i oni. Barem ja cenim svakog ko se razume u svoj posao i radi ga dobro.

...fali ti "po¹teno".

Moderni trendovi, moderna omladina. Jebiga, meni se to podrazumevalo pod onim da se razume i radi dobro.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

...to se u Srbistanu jedino ne podrazumeva, toga najvi¹e i manjka....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

rekoh podne je aj malo da odem do firme da vidim sta se radi, auto zavejan, ma ko ga jebe samo sednem unutra brisaci ociste soferku a ostalo ce vetar i grejanje, krenem a ono vuce na desno, izadjem i vidim da vozim na felni prednja desna prazna skroz  [veryangry]
a u gepeku pun kurac racunara i stampaca i sad moram sve to na sneg da vadim da bi dosao do dizalice i rezervnog tocka pa onda fizikalija na ulici pa onda prcljavu gumu u neku kesnu i na zadnje sediste...

moram da nadjem neku pumpu noznu ili onu na acc da se dovucem do vulkanizera ne mogu da se jebavam po snegu i skidam tocak

Lazic

I, jesi odustao i vratio se gajbi...? :D

eclipse4

pozoves druga da dodje sa dizaljkom i dva piva,em se malo ugrejes em imas s kim da rec podelis u muci,em zavrsavate posao   [cheers]

mareskin

Citat: UFF poslato 26 Mart, 2013, 13:23
rekoh podne je aj malo da odem do firme da vidim sta se radi, auto zavejan, ma ko ga jebe samo sednem unutra brisaci ociste soferku a ostalo ce vetar i grejanje, krenem a ono vuce na desno, izadjem i vidim da vozim na felni prednja desna prazna skroz  [veryangry]
a u gepeku pun kurac racunara i stampaca i sad moram sve to na sneg da vadim da bi dosao do dizalice i rezervnog tocka pa onda fizikalija na ulici pa onda prcljavu gumu u neku kesnu i na zadnje sediste...

moram da nadjem neku pumpu noznu ili onu na acc da se dovucem do vulkanizera ne mogu da se jebavam po snegu i skidam tocak

Vidi¹ ¹ta se desi kad ti takve stvari padaju na pamet? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika


ranko

Citat: dzimika poslato 26 Mart, 2013, 14:36
i posle kaze karavan sranje :D

Dzimi sto pominjes rec ''karavan'' ?

pa zar nisi do sada provalio da je Uff namestio automatski reply na forumu da kad god neko napise ''karavan'' ono izbaci :

Nisam lud da nekome teram zamrzivac :)

Vlajko

 [rofl]

Isto tako neæe da kupuje vikendicu.. koj æe mu kur kad imaju ortaci  [cheers]

Uffe, ima i onaj sprej koji naduva i zakrpi..ali ipak je rezervni toèak bolja opcija..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

Citat: Laziæ poslato 26 Mart, 2013, 13:56
I, jesi odustao i vratio se gajbi...? :D

naravno
vratio se kuci da jedem i citam forum dok mi nije stigla nozna dizalica i onda pravo do vulkanizera :D

imam u gepeku novu zimsku rezervnu gumu ali dok dodjem do nje... i jos mokro i klizavo ko ce bre da se drka

vlajko znam za taj sprej ali to je sranje pitaj yoyu probali mi sa tim da zakrpimo gumu pa se zavrsilo tako sto sam ja umesto eksera u gumu zavrno sraf za drvo :)

UFF

i ovo je vise za temu sta vam je danas izmamilo osmeh jer nit sam kisnuo nit sam se prljao i znojio a sve je zavrseno   [kralj]
nije bila busna guma - bio je sjeban ventil

Plazma Keks

odlazim danas na testiranja u skolu za elektromontera i kazu od sutra da se nacrtam u grockoj na praksi!

mkt


Uncle Bob

Citat: Plazma Keks poslato 26 Mart, 2013, 19:19
odlazim danas na testiranja u skolu za elektromontera i kazu od sutra da se nacrtam u grockoj na praksi!
©ta se ¾ali¹ upao si u jednu od jaèih ¹kola gde nema mnogo bla,bla nego praksa. [thumb_up]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Plazma Keks

samo da dobijem i posao tamo i milina

Uncle Bob

Citat: Plazma Keks poslato 26 Mart, 2013, 21:48
samo da dobijem i posao tamo i milina
Èek bre pa zar ti nema¹ privatni biznis?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Plazma Keks


Uncle Bob

Citat: Plazma Keks poslato 26 Mart, 2013, 21:53
imam
Pa ¹ta bre oæe¹ preko leba pogaèe jbte si ti lood zna¹ koliko njih dzabe diplome,znanja  zvanja pa ih Tate i Mame izdr¾avaju?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM